Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
35
Favori
92.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DestinaX0178

quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Ailemden 3 kişi geçti, hiç memnun değiller. Konuşurken kapanıyor, telefon çekmiyor, internet değil 4.5g 3g bile berbat bir halde..

Not:İst-Beylikdüzü

Bolgeye gore degisiyormu acaba benimi icin internet ve cekim kalitesi onemli simdi uygun fiyattan diye numara tasiyip 8 gb in iki gb sini zar zor kullanmak var. Bide cat cat interneti kulanmak var. Cok kararsiz kaldim. Teklif cok guzel cok cazip ya kalitesi??

Bizimkiler de artık düzelmiştir diye geçtiler ama vasat durum da önemli konuşmalarını benim trcll telefonumla yapıyorlar.

Kesin bölgeye göre değişiyordur. Evinizde işinizde denemeden geçmeyin.

Zaten kalitesi düşük diye ucuza veriyorlar

• Faturasizim bana da bu kampanya mesaji geldi.
    Faturali yazip su numaraya gonderin dedi, yapar yapmaz gecis yapilabiliyor mu faturaliya acaba, yoksa bayilerden bir islem yapmak mi gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır gümüşyakadayım.turkcell hattımın çekmediği yerde türk telekom hattım üzerinden netten dizi izliyorum.3g ile 1 kere bile donmadan dizi izleyebiliyorum.şu aşamada çok memnunum.
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    Bende faturasızdım bayiye gittim yarım saat sonra hattım faturalıya geçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah basvurdum hala bekliyorum. Yedek sim de vermedi bayii.bimcelden direk aynı simkartla gecebileceksin dedi.bekliyorum. ..

• 2 gun once aradim faturasiza gecirin dedim. Nedenini sordular pahali dedim tamam dedi kaydi aldi. Bugun oglen aradilar 1000 dk sms 8gb internet 29 tl 1.5 tl de vergisi var toplam 30.5 tl yapalim dediler tamam dedim. Konuyu acan arkadasa tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

2 gun once aradim faturasiza gecirin dedim. Nedenini sordular pahali dedim tamam dedi kaydi aldi. Bugun oglen aradilar 1000 dk sms 8gb internet 29 tl 1.5 tl de vergisi var toplam 30.5 tl yapalim dediler tamam dedim. Konuyu acan arkadasa tesekkurler.

Ben de bugün aradım. Faturasıza geçmek için. Niye diye sordular. 1 gb. İnternete 29 Tl ödüyorum dedim. Kayıt aldılar. Onay için 24 ile 72 saat arasında aranacaksınız dediler. İnşallah ben de geçebilirim bu tarifeye.

• Faturalıda 4gb paketine 25tl ödüyordum, bende aradım geçen gün bana 1 yıl boyunca aylık %10 indirim tanımladılar, yani faturamda 4,5tl bi indirim olacak taahütsüz bedeli 45tl olduğundan onun üzerinden hesaplıyorlarmış. aylık faturam 22 tl civarı geleceği için ve bana 4gb yeterli olduğu için kabul ettim açıkcası.

Şimdi merak ettiğim şey tekrar arayıp faturasıza geçmek istiyorum blöfü yaptığım takdirde beni 8gb lık bu tarifeye geçirseler %10luk indirimim devam edermi acaba bilen arkadaşlar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 24 Temmuz 2016; 14:40:19 >
  • Benimde 12 ay verdiğim söz bu ay bitiyordu..heryöne 750dk 1000 mi 5000mi neydi mesaj ve 2gb internete 26tl ödüyordum.20 tlye 1000 dk 1000sms ve 6gb internet teklif ettiler kabul ettim..internet 4gb olsaydı onada 16tl dediler.pek cepte internet kullanmıyorum ama yinede 4 tl daha verip 6gb kullanayım diye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

Sabah basvurdum hala bekliyorum. Yedek sim de vermedi bayii.bimcelden direk aynı simkartla gecebileceksin dedi.bekliyorum. ..

Hala geçmedi herhangi bir mesaj gelmedi.beklemedeyim.sim kartı değiştirmeleri gerekmezmiydi...

• Eski müşterilerine hiç saygısı olmayan firma. 8 senelik müşteriydim bir tane adam gibi kampanya yapmadılar ne varsa numara taşımaya yönelik. Daha iyi bir kampanya bulup Turkcell'le geçtim daha da işim olmaz ttnet ile, berbat ses kalitesi çekim gücü de cabası.

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Oluyor denedik 😊 @bdurmus

• metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    Dostum o zaman emin olmak icin bi kere daha soruyorum. Yani ben blof yapip faturasiz yapin desem ve kayit olustursam, bi kac gun sonra aransam ve bu 8gb lik tarife teklif esilse ve kabul etsem. Taahutsuz fiyat 40tl oldugundan bana %10 yani 4 tl indirim yapsalar 29-4tl 25tl fatura oderim diyosun? Eger olursa cidden cok iyi olur bi tasla iki kus vurmus olurum

• quote:

quote:

Sabah basvurdum hala bekliyorum. Yedek sim de vermedi bayii.bimcelden direk aynı simkartla gecebileceksin dedi.bekliyorum. ..

Hala geçmedi herhangi bir mesaj gelmedi.beklemedeyim.sim kartı değiştirmeleri gerekmezmiydi...

Birçok kez operatör değiştirdim her seferinde yeni sim kart verdiler. Eski sim kart geçiş tamamlandıgında iptal oldu. Sizin işte bir yanlışlık var bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

Birçok kez operatör değiştirdim her seferinde yeni sim kart verdiler. Eski sim kart geçiş tamamlandıgında iptal oldu. Sizin işte bir yanlışlık var bence.

evet bir yanlışlık varmış.bayii aklınca elinde simkart kalmayınca şuanki simkartınız olur diye söylemiş.bugün 10 gibi tekrar aradım avea merkezini saat 12 gibi geçirdiler.ancak 30 tl kayıt bedeli yansıyacakmış faturama.hadi hayırlısı....

• Faturalıdan faturasıza geçelim dedik kayıt aldılar. Mesajda geldi talebiniz hakkında aranacaksınız diye ama ne arayan var ne soran
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Faturalıdan faturasıza geçelim dedik kayıt aldılar. Mesajda geldi talebiniz hakkında aranacaksınız diye ama ne arayan var ne soran

72 saat içinde aranırsınız.beni aradılar...
  • 6 gun once avea faturalidan vodafona gecis icin basvurdum bugun basvuru onaylanmis yarin aksam vodafona gecis olucakmis islemi bayiye gidip iptal etmek istiyorum ederlermi ? Sonrasinda aveaya faturasiza gecmek istiyorum dicem belki ozaman indirim tanimlarlar vodafon hafta basinda tarifelerine 3tl zam yapmis.
    Aveada hat gecislerinde 36 tl ucret aliyormus gecis yapanlar sizlerden aldilarmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 25 Temmuz 2016; 15:54:33 >
  • Arkadaşlar ilk faturalar geldi mi durum normal mi geçilebilir mi kullanıcı yorumlarınızı yazar mısınız

• avea faturalıdan kontörlüye geçtim 30küsür bişey aldılar ilk çıkan faturaya ilave olarak

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.