Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.933
Cevap
24
Favori
152.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boranfirat

Ar-ge nin cevap maili

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz

Eski 4k tvler ile izlenemeyecek demek istemiş geçmiş olsun.
  • Bugün elektrikler gitti geldiğinde kutu DL de kaldı kesinlikle açılmıyor servis istedim içinde de bir sürü kayıtlı filmler vardı muhtemelen kutu değişecek gitti filmler
  • Kesinlikle yazılım la alakalı kutu değişince zaten 2160p ye görüntü yükselecek çünkü kutular 2.6.0 default ayarlarla geliyor ne yaparsan yap istersen gece uydu bağlantısını çek interneti kapat cihazın fişini çek farketmiyor sen kutuyu açar açmaz yazılım yüklüyor kendini maalesef benim gibi 4 portu da deneyen biri olarak reset factory yapsam da (menü 221207) kumanda dan basın tek tek denedim sonuç 1080 50p görüntü ye mahkum kaldım 1 yıllık kontrat ım var 4k yalan oldu yeni yazılım çıkarsa o da belki ar ge çıkmaz gibi yorumlar yaptılar.
  • Arkadaşlar bu kutu en yeni Plus kutu mu?

Bende Sagem IQ Plus kutu var. Bununla ne farklılıkları var?
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    4K destekli cihaz bu.
  • Merhaba,televizyon hdcp 2.2 yi destekliyor.desteklemesine rağmen bu sorunu yaşıyorum.4 adet hdmı girişinde de denedim çözüm bulamadım digitürk ile bende görüştüm güncelleme ile düzelir gibi beni de tatmin etmeyen bir cevap verdiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HORNEKAL

Merhaba,televizyon hdcp 2.2 yi destekliyor.desteklemesine rağmen bu sorunu yaşıyorum.4 adet hdmı girişinde de denedim çözüm bulamadım digitürk ile bende görüştüm güncelleme ile düzelir gibi beni de tatmin etmeyen bir cevap verdiler...

2.2 desteklediğine nerden emin oldun
    4 portu da cihazı reset edip denemelisin eğer destekliyorsa 2160p yi alırsın yoksa 1080p ye düşecektir kurum kararı bu digital içerik koruma getirdikleri için benim gibi 2013 model 4k cihazlarda olmadığı için 1080p de izliyorum benim diğer recevier da 4k tüm kanalları sorunsuz izliyorum astra hotbird ve türksattaki trt 4k dahil yapacağın şey şu 1:) kumanda dan menü ye bas sonra 221207 tuşla recet factory çıkıcak ekranda basıp boot edicen cihazı eğer 2.2 destekli hdmi varsa otomatik 2160p görüntü alırsın 30p ama tek tek tüm hdmi portlarını dene zaten yeni nesillerde birinde 4k 60hz veriyor saygılar.

• Hdmi 1 en özellikli port olur. Tvlerinizin 1. Portuna takın bu kutuyu.
  • boranfirat kullanıcısına yanıt
    MERHABA,
    KULLANDIĞIM TV SAMSUNG 55HU8500 CURVED UHD BU TELEVİZYONDA 2.2. DESTEĞİ MEVCUT
    HEM TV ÖZELLİKLERİNDE YAZIYOR HEMDE SAMSUNG İLE GÖRÜŞMEMDE 2.2. DESTEĞİNİN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.HDMI(MHL)PORTUNDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ GİBİ BİR CEVAP VERDİLER.
    BU RESET İŞİNİ TV KUMANDASINDAN MI YOKSA DIGITURK KUMANDASINDAN MI YAPIYORUZ
    TEŞEKKÜRLER.
  • digiturk kullanıyorum 10 yıldır 1 anaoda 2 yanoda test kullanıcı olmak istiyorum 4K için
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

digiturk kullanıyorum 10 yıldır 1 anaoda 2 yanoda test kullanıcı olmak istiyorum 4K için

Test kullanıcısı alınmıyor artık 4K kutu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HORNEKAL

MERHABA,
    KULLANDIĞIM TV SAMSUNG 55HU8500 CURVED UHD BU TELEVİZYONDA 2.2. DESTEĞİ MEVCUT
    HEM TV ÖZELLİKLERİNDE YAZIYOR HEMDE SAMSUNG İLE GÖRÜŞMEMDE 2.2. DESTEĞİNİN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.HDMI(MHL)PORTUNDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ GİBİ BİR CEVAP VERDİLER.
    BU RESET İŞİNİ TV KUMANDASINDAN MI YOKSA DIGITURK KUMANDASINDAN MI YAPIYORUZ
    TEŞEKKÜRLER.

Kardeşim digiturk kumandasından menü tuşu sonra 221207 tuşluyorsun ekranda reset factory çıkıyor üstüne gelip bas ok. Tuşuna recevier kendini boot ediyor resetlemiş oluyorsun cihazını
  • Arkadaşlar daha önce sormuştum, benim sorunum cihazı kapatıyorum tekrar açtığımda açılıyor ama tv ye sinyal gitmiyor,her seferinde fişi çekip çıkartmam gerekiyor, cihaz eskiden iki kere değişmişti bundada aynı sorun var, böyle bir sorun yaşayan varmı yada nasıl düzelir, 3 kere servise 35 verdim birdaha çağırmak istemiyorum
  • boranfirat kullanıcısına yanıt
    merhaba,

hdmı(mhl)portundan 2160p çözünürlüğü aldım.sorunum kalmadı.Paylaştığın bilgiler için sağol...
  • Merhaba arkadaşlar,

digitürkün 4k kutularına yapmış olduğu 3.1.11 güncellemesinden sonra 2160p çözünürlüğünü alamıyordum. Otomatik olarak 1080p geliyordu.HDMI(MHL)portundan deneyerek sorunumu çözdüm. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilirler.
  • Müşteri hizmetlerinden bedava istedim kutuyu ama vermediler
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Bedava vermezler ultra hd yeni cıkan cihazı zaten mantıken.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Sagemcom plus kutu ilk çıktığı zaman alanlardan biriyim.
    Onu aldığım günden beri bir lira kutu parası ödemedim
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    İptal faxı mı çekiyorsun hocam
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Yok iptal faksı çekmeden telefonda o zaman kapattırıyorum kardeşim diyorum, o zaman bedava yapıyorlar.
    Ama 4K kutuda daha yemedi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.