Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1789. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay aynı hesapla witcher 3 goty indireyim dedim 5. günün şafağında bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek

• son ölçtüğüm hız bu
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

5 dk önce ölçtüğümde ise 14 mpbs di modemi açıp kapadım açtığımda yine aynı sonuç verdi 1 dk sonra ölçtüğümde olması gereken hıza geri geldi fakat sürekli değişiyor değerler ne yapıyorlarsa
  • arkadaşlar yapacağınız şey çok basit söyleyim; TÜRKSAT ın 24 ay kalma sözüne 39.90 TL den 25 mbit/75gb kotalı interneti var + kablo tv, buna ilaveten 10 TL karşılığında gece 24.00-09.00 arası full download hizmeti ekleteceksiniz 50 TL ye gece kotasız gündüz 75 gb 25 mbit lik tarifeniz olacak. kablo tv side cabası. ttnet te cep telefon ve internet tahhütüm olmasa 1 dk durmam.
  • Güncel. Konu epey düşmüş.

• Günaydın 2.80 mbit ile yine fiberliyoruz.

• akk yok sanırım bugünlerde kaç gündür kotayı aştığım halde son hız hala.
  • Günaydın, konu up

• Bölüme başvuruda bulunacaktım akk afişi asmak için sonra osmanlıca kursu ve müslümanca mühendis olmak afişlerini görüp vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgedik06 kullanıcısına yanıt
    Keşke altyapı olsa heryerde.
  • Günaydın

• sözleşme iptali bedeli için ttneti aradım 10 dakka falan sistem bekleniyor diye bekletti dedim ttnetinde kotası dolmuş akk yakalanmışınız dedim
  • Herkesin hemen hemen bildiği bir kavram vardır : “Berlin’de hâkimler var!..
    Kavramın öyküsü şöyle:

Prusya Kralı II. (Büyük) Frederik, Potsdam ormanlarında gezinirken bir tepeye ulaşır. Görür ki hemen yanında daha büyük bir tepe daha vardır ve bu tepenin üstünde bir değirmen kuruludur.
    Yüksek olan tepeye Saray yaptırmayı düşünmektedir. Değirmeni satın alarak bu hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat değirmenci satışa razı değildir.
    Büyük Frederik değirmenciyi ikna etmek için önce değirmene değerinin kat kat üstünde bir bedel ödemeyi teklif eder.
    Sans-Souci, “Hayır. Değirmenim satılık değil” der.
    Kral bu cevaba kızar ve “ Sen benim Prusya Kralı olduğumu bilmiyor musun ?” diye sorar. “ Biliyorum, biliyorum” der Sans- Souci, “Sen de benim bu değirmenin tapulu sahibi olduğumu biliyor musun” diye anlamlı ve ağır bir cevap verir.
    Kral çok öfkelenir..”Senin tapunda olsa rızanda olmasa, ben burayı zorla alacağım. Bakalım o zaman ne yapacaksın?” der.
    Değirmenci başını kaldırır ve atının üzerinde bütün ihtişamı ile duran Kral’a, sükunet için de “Berlin de hakimler var” der.
    “Berlin’deki Hakimlerin” Değirmencide yarattığı özgüven Büyük Frederic’de büyük etki yaratır.

Anlayan anladı, Bizde bir gün Ankara da Hakimler var diyebiliriz inş. Aşağıdaki madde işletilse tüm sorunumuz hal olacak çünkü

"4054 Sayili Rekabetin Korunmasi Hakkinda Kanun" Madde 6.
    Belirli bir piyasadaki hâkimiyetin yaratmış olduğu finansal, teknolojik ve ticarî avantajlardan yararlanarak başka bir mal veya hizmet piyasasındaki rekabet koşullarını bozmayı amaçlayan eylemler, Tüketicinin zararına olarak üretimin, pazarlamanın ya da teknik gelişmenin kısıtlanması hukuka aykırı ve yasaktır.
  • Beyler taahhüdünüz yoksa durmayın, Turknet'e geçin idareten 100 mbps ye kadar hız ve 150 gb akn ayrıca ev teli ücretsiz ayda 60 tl. Bu TTNET vampirleri iliğimizi kuruttu. 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım bölgemden dolayı 60'a kadar çıkıyor hız.
  • Destek
  • Hayırlı Cumalar

• Kazık fiyatlı 3Mb sınırsız internete hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir hareket yok.

bu sessizlik sinir bozucu :)
  • 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.