Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayret beyler 6. sıradayız bir etkinlik yapalım. Bence herkes bu rezil sisteme ödediği faturaların bir resmini atsın, bir bize bakalım bir de yurtdışındaki internet servis sağlayıcılarına.
  • Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 mbps internetimi 6 mbps kullanıyorum.Ağızlarına vuracam bunların he.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Tanrıça olduğu halde intihar edebiliyor düşünün yani durum okadar vahim.
  • Lanet olsun akk.

Evde çocuk bakıyoruz.Sürekli youtube'den video açıp kotayı çiğniyor.Ben de kapat diyorum kota bitmesin ama yok evdekiler önemsemeyip bana kızıyor sonra da kavga patlıyor.Akk denen illet sistem aile kavgalarına da yol açıyor.

Yazıklar olsun 1 aylık kota 1 günde bitecek. Lanet olsun akk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 1 Eylül 2016; 9:46:40 >
  • Btk nın ağustos düzenlemesi ne şimdi arkadaşlar bu ay 5 mbit mi kullanacağız ?
  • Btk açıklamaz boşuna beklemeyin.

Bugün ogerin batış günü değil mi?Ne zaman batacak?

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Keçiören, Ankara'da oturuyorum. Mahallemizde 8 Mbps desteği bile yok. Bunu bildiğim için, 8 Mbps'ye kadar olan paketleri kullanıyorum.

AKK'yi geçmeden önce aldığım maksimum hız 4 Mbps. AKK'yi geçince de pek bir şey hissetmiyorum.

Türkiye'nin büyük bölümü de benim yaşadıklarımı yaşıyor. Bizler için önemli olan AKK değil, yetersiz internet altyapısı. AKK'yi 1 TB yapsalar ne değişir bizler için? Hiçbir şey.

• uppp
  • Rami Aslan istifa etti.

İnşallah Ogerin batışınıda görecez...
  • Baya bi önce bir etkinlik yapmıştık. İnternet kullandığımız firmaya AKK konusunda öneri sunmuştuk.

Nihayet Turknetten aradılar biraz önce. Müşteri hizmetlerine; "kaldırılmıyorsa bile Avrupadaki gibi günün sadece çok yoğun internet kullanıldığı belirli saatlerinde sınırlama olsun. Bu sınırlama da adaletli olsun; fiber kullananla adsl kulananın hızı aynı sınıra çekilmesin" diye belirttim.

Yakın zamanda kullanıcıları memnun edecek düzenlemeler yapılacağını söylediler. Bundan sonra hızımız 3 mbps ye düşmeyecekmiş; kota ve o hız arttıralacakmış ama ne kadar arttırılacak bunu söylemediler. Müşteri hizmetleri; "tahattütü kaldırarak daha özgür bir internet sunduk, hedefimiz AKK yi kaldırarak tamamen özgürleştirmek" diye de güzel bir reklam yaptı

• @BTKBASİN 40 milyon 4.5G abonesi var diye twit atmış,

gelin bunlara yarım saatte dolan kotalardan bahsedelim ve 1 ay idareli kullanımla ilgili tüyolar isteyelim
  • Şu düzenleme gelsede neymiş çağımızın standartları görsek.

• more34 kullanıcısına yanıt
    Bana uyar her türlü etkinliğe varım, 1 Eylül Barış günüyle beraber Para Telekomdan Kurtuluş günü olur inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: more34

@BTKBASİN 40 milyon 4.5G abonesi var diye twit atmış,

gelin bunlara yarım saatte dolan kotalardan bahsedelim ve 1 ay idareli kullanımla ilgili tüyolar isteyelim

Yazdım hocam ilk yazan benim inşallah silmezler.

• AKK, bugün sıfırlanmıyor muydu? Hızım hala 3 mbit?
  • Gece saat 12'de modeme reset attınız mı?

• Arkadaşlar buraya tweet atıyoruz, Herkes düşüncesiniz yazsın lütfen, bizimle ilgili olan yazıları beğenin ki öne çıksın.

https://twitter.com/BTKbasin/status/771233721751961600
  • Audi383848 kullanıcısına yanıt
    Hayır, hiç atmıyorum. Ama ilk defa böyle bir şey oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

AKK, bugün sıfırlanmıyor muydu? Hızım hala 3 mbit?

modemin fişini 10-15dk boyunca takma sonra tak düzelmesi lazım
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.