Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1327. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
343
Favori
2.733.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ay sonuna 5 gun kala kota bitmesin diye guncellemeleri kapattigim halde, kotam bitti. Buyuk ihtimalle ay basina kadarda bilgisayari acmayacagim.

Kotayi bulanlarin sol kulaklarini cinlatiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce youtube de zorla 1080p 60 fps (Herkeste var 60hz lik monitör veya laptop) video izleeye ÇALİŞİRKEN , merak ettim gerçekten izleyebilmem için hizimizin kaç mb olmasi gerektiğini ve youtubenin kendi yazdiklarina bakin SS Lİ

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Bu da sitesi isteyen girip bakabilir : https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=tr Bit hizina giriyorsunuz.

@muco istersen ekle anasayfaya google ın kendi söyledikleri sonuçta
  • Ağustos 177.34 GB

3 mbit ile ortalama bir kullanım.
    Televizyonda ttnet reklamı gördükçe çıldırıyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Arkadaşlar az önce youtube de zorla 1080p 60 fps (Herkeste var 60hz lik monitör veya laptop) video izleeye ÇALİŞİRKEN , merak ettim gerçekten izleyebilmem için hizimizin kaç mb olmasi gerektiğini ve youtubenin kendi yazdiklarina bakin SS Lİ

Bu da sitesi isteyen girip bakabilir : https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=tr Bit hizina giriyorsunuz.

4k için 53.63 isitiyor sondaki 3 tutuyorda başta 50 Mb esksiğim var tühbe.
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kygo2

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Arkadaşlar az önce youtube de zorla 1080p 60 fps (Herkeste var 60hz lik monitör veya laptop) video izleeye ÇALİŞİRKEN , merak ettim gerçekten izleyebilmem için hizimizin kaç mb olmasi gerektiğini ve youtubenin kendi yazdiklarina bakin SS Lİ

4k için 53.63 isitiyor sondaki 3 tutuyorda başta 50 Mb esksiğim var tühbe.

Ben de o da tutmuyor 2 mbit download 2 mbit de upload var hocam simetri
  • Kygo2 kullanıcısına yanıt
    Oho ona bakarsan sol fiberde akk'yi aşınca 3.30 falan veriyor ama pek farketmediği için yinede söylemiyoruz ama en azından 2.15 almaktan iyidir tabi
  • Tarifelerdeki kotalar 3-4 kat artması lazım
    50 GB 200 GB mesala
    75 GB 300 GB

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek.
  • Kygo2 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok kardeşim, ne gelişmişi küçük bir şehirde yaşıyorum Tesadüfen çıktı o sonuç şu anda 2 küsürlerde geziyor
  • 3mbps almak yalan oldu aldığım hız maksimum 2.4 mbps 280 kb/s göremiyorum bile.

temmuzda biraz fazla yüklendim :D

bu ay da akk ye kadar 8mbps vardı varya iyicene şamar oğlanına çevirdiler.
  • Adil kullanım kotanız size ne kadar süre yetiyor ?

Ankete katılmak için:http://www.strawpoll.me/10692302

• Ben interneti kullanmazsam Adil kota bol bol yetiyor.
    Ha kullanınca sorun o da normal. (Ya da bize normal geliyor!)

Artık sonuca varsın ona göre internet paketi vs si alma, farklı markalara yönelme durumum var. Şu Ronaldo'yu getireceğinize bize az da olsa bi güzellik yapsan çok mu zordu TTnet?
  • ttnet diyor ki; akk'nin yetmesini istiyorsan film izleme,video izleme, download vs yapma sadece sitelerde gez diyor haaa illa ki ben film de izlerim video da izlerim download da yaparım diyorsan ya ek kota al ya yüksek kotalı pakete geç ya da böyle kullan diyor, tüm ttnet aboneleri ttnete ne diyor, senin gibi ttnetin sülalesini. ...... diyor
  • bir kaç sınav için online dersleri takip ediyorum inanılmaz kota götürüyor, internetten geçen hafta işletim sistemi aldım indiremiyorum 3 aydır beklediğim film bügün yayınlandı indiremiyorum kotayı geçerim diye geçtiğim taktirde takip ettiğim dersleri izleyemem çünkü minumum 6 bağlantı gerekiyor donmadan izlemem için.Gerçekten çok adil kota.Eylülde görüşürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

Orijinalden alıntı: Emin83

Arkadaslar selam.Vodafone Supernet kullaniyorum.Adil kullanim noktasi 250 GB 100 Mgabite kadar vdsl2 tarifesundeyim.69 TL oduyorum.Ortalama evime 75 Mgbit geliyor daha altini hic gormedim.Upload net 4 Mgabit.Modemimin Uptime sayaci 63 Gunde suan ve ne bir kopma nede bir yavaslama var.Yaklasik 3 bucuk aydir kullaniyorum ve benim isimi bayagi bir goruyor.Internetinden sikayetci olan varsa bir arastirsin derim.Ortalama her ay 200 Gb download yapiyorum.

Hangi kampanya bu ?

Suan varmi bilmiyorum ama ismi katlayan supernet kampanyasi 64 Mgabite kadar diye geciyor.Vodafone'un sitesinden bakabilirsin.

• Max 350 kb çekiyorum.Mobil oyunda (Vainglory) bile pingden donmadan oynanmıyor.

• Gençler ben atarsam akk 25 gb düşer :) işin şakası 500 gb yaklaşmışım bu ay iyi gibi normalde 600 geliyordu

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.