Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.798
Cevap
342
Favori
2.734.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRT 1'de 1'de Sabah programında da sosyal medyaya yer veriliyor. Rahatlıkla okutabilir, talebimizi dile getirebiliriz. Geçiştirebilecek bir insan değil sunan kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

TRT 1'de 1'de Sabah programında da sosyal medyaya yer veriliyor. Rahatlıkla okutabilir, talebimizi dile getirebiliriz. Geçiştirebilecek bir insan değil sunan kişi

Eğer yarın sabah yeterince katılım olursa buna da bakacağız.
  • Muco kullanıcısına yanıt
    Acaba diyorum biraz beklesemiydik yeni bir etkinlik oluşturmadan.Malum yeni konu popülerler arasına giremedi.Pek mesaj atan da yok.Yeterince kişinin haberi var mı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Acaba diyorum biraz beklesemiydik yeni bir etkinlik oluşturmadan.Malum yeni konu popülerler arasına giremedi.Pek mesaj atan da yok.Yeterince kişinin haberi var mı sizce ?

DH'den fazla katılım olmuyor zaten, sosyal medyadan duyuru yaptık bakalım ne olacak.
  • Azami fiyata en berbat interneti kullanıyorsan Welcome to Turkey

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 9 Haziran 2016; 18:01:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konunun ses getirmesini istiyorsak konuyu sürekli yorumlayalım. Kampanyadan haberdar olmayan kişileri haberdar edelim.

Bu kadar yıldır rezillik çektiğimiz yeter , biraz sesiniz çıksın. Internet tarifeleri konusunda artık 3. dünya ülkeleri bile bize bir taraflarıyla gülüyor

Altyapı kaldırmaz bahanesine inanmayın artık %85 her yerde fiber var hatta öyle güçlü ki speedtestte önce birden 80-90'a atıyor 2-3 saniye sonra 25 düşüyor.

Şu an yani isteseler herkese tamamen limitsiz 100 mbit bile verebilirler imkanları var. Fakat korkuyorlar yurtdışı trafiğine fazla ödeyip zarar etmekten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok övdükleri BTK nerede? Neden hala adımlar atılmıyor? Şirketler yine daha ağır bastı halktan anlaşılan, bunun başka bir açıklaması yok!! Hala çağ dışıyız adamlar daha Rusya ile Avrupa ile yarış halinde olduğumuzu sanıyor.. Yazık!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

TRT 1'de 1'de Sabah programında da sosyal medyaya yer veriliyor. Rahatlıkla okutabilir, talebimizi dile getirebiliriz. Geçiştirebilecek bir insan değil sunan kişi

Ben TRT' nin yayımlayacağını sanmıyorum.. :)
  • 4G de 70 Mbps alıyorum. Nedense evde 16 Mpbs (13 aslında). Alt yapıyı korumak içinmiş Alt yapı kaldırmıyormus

• umarım başarılı olursunuz fakat türkiye şartlarında 5 bin imzayla zor gözüküyor.

• cklnc C kullanıcısına yanıt
    Ben bi sefer rasgeldim, biri yazmış okumuştu Toplu yazılırsa göz ardı etmesinin imkanı yok
  • Etkinlik ve sesimizi duyurmak güzel şeyler fakat bu devletten bi halt olmaz alayına haram olsun bu ödenen faturalar.Belalarını versin.
  • hocam ben twetter kullanmayı bilmiyorum ama elimden geleni yaparım
  • Up...
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.