Şimdi Ara

PARDUS 3D GÖRÜNTÜ MUTLAKA İZLEYİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
15.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw biz niye 3d görüntü için microfostu beklyoruz alın size made in Turkey ürünü

http://www.youtube.com/watch?v=e-GQD_MoN3s

http://www.youtube.com/watch?v=LMZOQjo4qaw

azım açık kaldı

• vay be manyak bişeymiş uffff...
  • en az kaç gb ram lazım pardus için .!
  • bildiğim kadarıyla bir cd idi..
  • valla arkadaşlar benim bildiğim öle yüksek bir özellik istemiyor ama helal olsun adamlar yapmışmicrosoftta aero glass diye kendini parçalasın bu arada izledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nos23 -- 21 Ocak 2007; 13:29:39 >
  • hehe valla doğru söyledin şimdi
  • Evet tek cd. Bilgisayarıma kurdum ve denedim. Ellerine sağlık, gerçekten gayet güzelde yapmışlar. Verilen çabayı tebrik etmek lazım.
  • denesemmi ya ?
  • Süper olmuş ya
  • gayet güzel ama malesef bütün versiyonlarını denemiş ama pc'ye bir türlü donanım uyumsuzluğundan kuramamıştım böylede bir olumsuz tarafı var benim açımdan......,
  • Donanım sorunu yasamayacagımı bilsem hiç düşünmem zaten microsoft'a sinir oluyorum ama mecburen kullanıyorum işte...
    Görüntüler muhtesem ama DX10 durumu ne olur bu işletim sistemi ile merak ettigim bir konu...
  • İşte Türk gücü diyorum başka birşey demiyorum..
    şeffaf başlat çubuğu deliydi ya.
    Ama sallanan ekranlar felan sıkar bizman sonra mesela xp stilide hoşuma gitmiyor ilk çıktığında güzel geliyordu amam sadelik her zman daha önde olmalı
    MacOS her zman en önde bence hiç kullanmadım ama arayüz ve netlik oldukça iyi
    performans da cabası...
  • windows u silmeden de tek cd tak çalıştır olarak deneyebilirsini<
  • Pardus süper bir işletim sistemi türk fikri böyle olur. yapanların emekleri baya büyük tek cd ile tak çalıştır kullanabiliyorsunuz. windowsu silmeye gerek yok. made in türkey
  • vatana millete hayırlı olsun ulusal işletim sistemimiz
  • Bu işletim sistemi made in turkey mi şimdi?

Madem öyle neden bilinmiyor ve yaygın değil

Kullanışlı birşeye benziyor.....................
  • Biraz ateşli bi şey olmuş.
  • Sistem gereksinimi;

Minimum 256 mb ram ve 800mhz işlemci,
    Önerilen ise 512mb ram ve 1200mhz işlemci.

Bildiğim kadarıyla codecler de yüklenmiş olarak geliyor Pardus'ta.Yani oyun dışında herşeyi yapabiliyoruz.
  • ocak chip ile cd olarak veriliyor netten indirmeye üşenen alabilir bence kesinlikle arşive eklenmesi gereken bi ürün
  • XP dede Böyle Bİr Program Vardı Hatırladığım Kadarıyla BOyutlu Masaüstü Oluyodu.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.