Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5000dk 5000sms 15gb int Gold premium 15 tl aynı yöntem
  • 1500 dk 1500 sms 8 gb int prime tarifesi 21 tl. Aynı yöntem
  • LÜTFEN EDİT 2'Yİ OKUMADAN AŞAĞIDA YAZANLARI UYGULAMAYIN

Arkadaşlar iki hafta önce falan keşfettim.
    Öncelikle faturalı olan arkadaşlar uygulayabiliyor.
    Benim tahaddütüm yeni bitmişti. Belki bununla da bir ilgisi vardır. Bilemem

1- Öncelikle tarifemizden müşteri hizmetlerini arıyoruz ve faturasız hatta geçmek istediğimizi söylüyoruz. Mümkün değil derse bir daha arayıp deneyin. Bana oldu, 10 dakika sonra tekrar deneyince geçebildim.

2-Size bir faturasıza geçme talebi açacaklar temsilciler. Neden diye sorduklarında tarife çok pahalı deyiverin.

3- Daha sonra talebiniz alınmıştır size dönücez diyecekler. Daha sonra sizi bir avea numarasından arayacaklar. O numarayı bilirsiniz şuan aklıma gelmiyor hep aynı rakamlar var içinde hani.

4- Orada size birkaç indirimli tarife önerecek. Bunları kabul edeceksiniz beğendiğinizi işte. Yalnız orada önerdiği tarifeleri sadece orada söylüyor ve kabul ederseniz satın alabiliyorsunuz. Tekrardan internetten tarifeye geçme gibi bir şansınız olmuyor

Sömürmelerine izin vermeyin! İyi forumlar.

Edit: Ekran alıntısı

Edit 2:

Bu tarife şuan için daha karlı gözüküyor. Bu yöntemi uygulamadan önce alttaki konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Fakat;

quote:

Faturasızdan faturalıya ve yeni hat alımı veya numara taşıma yoluyla gelen faydalanabiliyor okuduğum kadarıyla.

quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Uzun uğraşlarım sonucunda 8 gb internet 1000 sms 1000 dk herşey dahil 30 tlyye aldım .

Size tavisyem şu arayın musteri hizmetlerini faturalı hattımı konturluye cevirmek istiyorum deyin neden derse , arkadaşlarım 8 gb olan tarifeyi 29 liraya kullanıyor diyin bir kaç tarife önerecek eğer pahalıysa kabul etmeyin . köntörlüye çevirme isteiğnizden vazgeçmeyin . Kayıt oluşturuyorlar sonra genel merezden aranıyorsunuz . ve bu tarifeyi şu fiyata kullanıyor arkadaşlarım diyin zaten direnmedi hiç direk o tarifeye geçirelim dedi tamam dedim bende .

İlk müşteri hizmetlerini aradığınızdaki arkadaşların çok fazla yetkisi yok kayıt açtıklarında genel merkezden aranıyorsunuz onlardaki yetki daha çok anladığım kadarı ile . İlkte bu tarifeye bene en ucuz 43 tl dedi çağrı merkezi . Kapattım bir daha aradım 33 tl dedi çağrı merkezi . Genel merkezden aranınca iş değişiyor 24 t ye kullanıyor arkadaşlarım desem hemen geçireceklerde pişman oldum ama fazla çakallık iyi değil diyerek bu tarifeyide kabul eyledim :D

Link burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 11 Ağustos 2016; 18:39:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

5000dk 5000sms 15gb int Gold premium 15 tl aynı yöntem

Cok iyi ya,bu tarifede senelerce kalabilirim...
  • quote:

makarami bu?
  • 29 liraya 8 gb yapmışlar zaten. O da yeni üyelere. Ama onu görünce bu da fazla oluyor
  • Bende başka hatta geçicem diye kayıt birakmistim fakat taahhum bitmişti.
    Dedim disardan gelene 8gb 29 tl .
    Yok size yapamam o zaman baska hatta gecerim.
    Once %20 indirim kabul etmedim
    Sonra %30 indirim kabul etmedim
    Bayan sinirli ne istiyonuz beyfendi 29 tl ye olursa dedim ümitsiz bi şekilde o zaman %40 indirim verelim dedi.
    Gorsellerde hangi tarife ve kac indirim aldigim yaziyo diger arkadaslara umarim faydasi dokunur.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

• Dk ve sms le %90 ın işi yok önemli olan internet fazlalığı benim 1000 dk nın 900 ü 1000 sms in 995 i çöp
  • Bu benim taktigimdi.bunu yazdım bi başlık altında..
  • faturasıza geçmek istediğini kabul ederlerse ne olacak? son faturaya 30 lira gibi ekstra ücret yanısıtıyorlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: trabzonizm

quote:

makarami bu?

Geyik yapiyor

Gold premium diye bir tarife yok
  • Şu an faturasız hattan yazıyorum. Gelin, çok güzel. :)
  • Bende forumu okuyarak aradım bana %10on durum verelim dedi kabul etmedim 40 ti kadar taahhüt cezası çıkar dedi olsun dedim bakalım sonuç ne olacak.. seviyorum bu forumu💙
  • Öncelikle bana daha önceden %20 indirim sunmuşlardi
    Mayıs ayında taahhütum bitmişti
    Fatura kesim dönemimde yani 23.06.16 tarihinde aradım pek çok tarifeden bahsettiler ben de 8 GB 1000dk 1000sms olan tarifeyi söyledim 59 dedi size bu 45 TL ye gelir dedi %20 indirim ile bende olur mu öyle şey ben sizin 6 yıllık faturalı toplamda 10 yıllık müşterinizin dışarıdan gelene 29 bana gelince 59 hadi indirim diyorsun bunla bile 45 bu nasıl durum böyle dedim
    Yetkilerim bu kadar dedi üst birime aktarın o halde dedim tek birim burası dediler bende faturasiza geçirin o halde beni dedim peki size yakın zamanda dönüş yapacaklar dedi bende hızlı olmalarını rica ettim
    Önce 2 tane mesaj geldi numaram inceleniyor diye faturasiza geçmesi için daha sonra bugün 25.06.16 11:59 da aradılar önce 6gb sundular kabul etmedim sonra 8 GB sundular %20de koydular oldu 22,78 2gb de bitince alırım
    10gb + 1000dk + 1000sms bana aylık 29.78 e gelmiş oldu

• Banada %25 indirimle 23.6 tlye kamumega4gb. 29tlye 8gb extra olanı önerdi 4gb olanı kabul ettim.teşekkürler kanu açana
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

quote:

quote:

Prime Mini Tarifesiyle her yöne tam 3000 dakika, 3000 SMS ve 4 GB cepten internet için 49,5₺ ödüyorum eşimin hattı için ve süresi 9 Kasımda bitiyor ve taahhütümde yok. Nasıl bir pazarlık yapsam acaba?

Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Faturasıza geçiş talebimi oluşturdum. %10 indirim heryöne 200 dk hediyelerini kabul etmedim. Arayacaklarmış bakalım sonuç ne olacak?

Aradıklarında 10gb internet 3000dk heryöne 750 Sms gibi bir tarife taleb etmeyi düşünüyorum. 40-45₺ ye verirler mi acaba?

Bugün aradılar direkt 1000dk +1000sms 8gb 30.50₺ yi teklif ettiler kabul etmedim mevcut tarifeye %25 indirim yapalım dediler kabul etmedim.
    1500dk +1500sms 10gb 40₺ teklif ettiler, kabul ettim..
    Herkese teşekkürler

• beyler 2 kere aradım %10 teklif geldi telefonu kapattım. 3. de %10 teklif etti kabul etmeyip faturasıza gecis icin onayladım direk gecirirler mi ararlar mi ? yoksa taahhüt girecek 😂
  • Geçen ay taahhütüm bitince kontorlüye geçiş yapmak istediğimi söyledim ve bana da hiçbi yerde görmediğim bir tarife teklif ettiler
  • tam aradığım konu ,bugün aradım taahhüdüm bitti iyi bir teklif verin devam edeyim dedim, yemedi.yarın ilk işim bu taktiği denemek. ayrıca aldığınız teklifi burada paylaşırsanız iyi olur
  • Fatura indirimide geliyormu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.