Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar proclubta division 4 teyiz. karakter dışındaki oyuncuları biz mi yönlendirsek yoksa division 1 e kadar bu şekilde götürür mü
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    L1 veya r1 + sag analog veya sol analog biraz zaman oldu oynamayali o yuzden bu kombinlerden biri olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar türkçe dil olan oyunu amazon.co.uk tan mı temin edebilirim çünkü us amazondaki oyunda türkçe desteği yokmuş

• Deneyeyim, teşekkürler.
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Hayır tamda olması gerektiği gibi gerçeğe en uygun sistem şuan..

• VEEEEEE SONUNDA, pes 'ten FIFA 'ya geçiyorum...

Ama tabi ki seneye... Pes'i ön sipariş olarak aldım.. 179 TL gibi bi rakam verdim.. Aynı sene içinde Fifa 'yı alamayacağım için bu sene Fifa 2017 DEMO ile öğrenmeye çalışacağım...

Sizce alışır mıyım arkadaşlar? Yılların PES oyuncusuyum... Kendime de güvenirim, kralı gelsin diyebilirim ama artık YETER BE ABİ... Tamam muazzam oynuyorum oyunu ama KONAMI bıktırdı artık... Lisans falan hiç önemli değil.. Sebep asla bu değil... Sebep KONAMI 'nin tükecisine kulak vermemesi...

TEK KORKUM; YAPABİLİR MİYİM? ÜSTESİNDEN GELEBİLİR MİYİM? Öneri, tavsiye vermek isteyen arkadaşlar olur şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Ben de pesciyim. Fifa 17 aldım ama defans olayı falan çok farklı. Online da fifa serverları bariz daha akıcı ama offline da ben pesle devam edeceğim. Alışamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Yapma be :/ daha 1 sene var hocam. Hevesimi hemen kırmak istemiyorum... Denemeye değer diye düşünüyorum.. Para verip Fifa 17 almışsın o kadar.. Uğraş bence, PES o kadar soğuttu ki kendinden çabalamaya değer bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

VEEEEEE SONUNDA, pes 'ten FIFA 'ya geçiyorum...

Ama tabi ki seneye... Pes'i ön sipariş olarak aldım.. 179 TL gibi bi rakam verdim.. Aynı sene içinde Fifa 'yı alamayacağım için bu sene Fifa 2017 DEMO ile öğrenmeye çalışacağım...

Sizce alışır mıyım arkadaşlar? Yılların PES oyuncusuyum... Kendime de güvenirim, kralı gelsin diyebilirim ama artık YETER BE ABİ... Tamam muazzam oynuyorum oyunu ama KONAMI bıktırdı artık... Lisans falan hiç önemli değil.. Sebep asla bu değil... Sebep KONAMI 'nin tükecisine kulak vermemesi...

TEK KORKUM; YAPABİLİR MİYİM? ÜSTESİNDEN GELEBİLİR MİYİM? Öneri, tavsiye vermek isteyen arkadaşlar olur şimdiden çok teşekkür ederim...

Hocam ben pc'de Pes 2016 oynarken ani bir kararla Ps4 alıp birde üstüne Fifa'ya geçiş yaptım. Ancak Ps4'te pro pyuncular olduğu için hala zorlanıyorum 11 ay oldu fifa'ya geçeli. Ancak tekrar Pes'e dönmeyi düşünmedim fifa daha keyifli bazen çıldırtsada vazgeçemedim.

Defans işine alışırsın zamanla hatta bu şekilde defans yapmayı öğrendikten sonra pes'teki X'e basıp bekleyerek savunma yapmak çok saçma gelir.

Kısacası Biraz Sabır Biraz Azimle halledersiniz. Zaten Ps4'te peside iyi oynuyorsanız Fifa'yida becerirsiniz. Ben Pc'de PEste iyi derecelerim varken Ps4'te bir ara denedim Pesi Beceremedim Pek eskisi gibi sanırım çok iyi oyuncuların olmasından kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar Allah rızası için kimse yazdıklarıma cevap vermiyor fifa 17 alacağım amazondan kutulu türkçe destek yokmuş eBay avrupa versiyonu alayım dedim türkiye gönderimi yok nasıl yapacağım uk psn hesabı açıp alsam olur mu lütfen yardımcı olun 3 gündür yazıyorum bir Allah'ın kulu cevap vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Ben de pesciyim. Fifa 17 aldım ama defans olayı falan çok farklı. Online da fifa serverları bariz daha akıcı ama offline da ben pesle devam edeceğim. Alışamadım.

Bende seninle aynı durumdaydım. İyi bir PES oyuncusuyum. PS4 alıp fifaya geçtim. FUT oynuyorum online. Hücum yönünde PES'te iyiysen zaten bir şekilde çözüyorsun olayı. Ancak defans konusu sıkıntı. Dişinle tırnagınla ugrasıp gol atıyorsun. Sonra adam yürüye yürüye golünü atıyor defans yapamıyorsun. Buna alışmak zaman alacak sanırım. Ben 1 aydır oynuyorum. DİV 6 ya kadar çıktım. 7 ye geri düştüm. Bu civarda takılıyorum. PES oynasam eminim Div 1-2 falan olurdu. Zaten bakıyorum oynayacaklarıma kayıt tarihleri yazıyor. 2011 yazıyo mesela . Diyorum tamam patates olduk =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharp Dressed Man

Arkadaşlar Allah rızası için kimse yazdıklarıma cevap vermiyor fifa 17 alacağım amazondan kutulu türkçe destek yokmuş eBay avrupa versiyonu alayım dedim türkiye gönderimi yok nasıl yapacağım uk psn hesabı açıp alsam olur mu lütfen yardımcı olun 3 gündür yazıyorum bir Allah'ın kulu cevap vermiyor

Uk,usa psn fifa larda türkçe destek yok. Rus psn de var diye biliyorum ama oradan almak zor. Türkçe olması şart mı hocam?

• quote:

Arkadaşlar Allah rızası için kimse yazdıklarıma cevap vermiyor fifa 17 alacağım amazondan kutulu türkçe destek yokmuş eBay avrupa versiyonu alayım dedim türkiye gönderimi yok nasıl yapacağım uk psn hesabı açıp alsam olur mu lütfen yardımcı olun 3 gündür yazıyorum bir Allah'ın kulu cevap vermiyor

Yaptığımı anlatıyorum. Rus psn açıp oyunu indirdim. Normalde Endonezya hesabım var ve primary. Rus hesabını da primary yaptım. Şu an ps4'ümde fifa 17'yi Türkçe oynayabiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasim selam. Hic dusunme gec derim. Bende yanlis olmasin 2000-2001 den beri pes oynayan ve ayni soyledigin gibi kral pesci denebilecek biriydim. Online hic oynamadim ama arkadaslarla uzun uzun kendi ligimizi kurar 10-12 kisi sezonlar yapardik vs.
    Ben subat ayinda fifa 16 demosunu indirdim. Zaten youtube dan fifa videolari izler atmosfere hayran kalirdim ama 'ulan oynayamiyoruz su oyunu' der pes e devam ederdim. Neyse aldim fifa 16 yi daha dogrusu esim demoyi begendigimi gorunce ertesi gun hediye aldi :)) sonra tuslari pes gibi ayarlayip klasik defansla oyuna alisym dedim. Deyis o deyis pes oynarken alsigim zevkin inan 10 katini aliyorum. Fifa 17 ciktigi gun aldim 16 ya kiyasla kolay geldi. Bende sonunda artik fifa kurallarina gecme zamani geldi deyip taktiksel defans olayina gectim. Geriye donup abi yillarca bu oyunu nasil oynamamisim demem ama bundan sonra pes i satin almayi birak demosunu bile indirmem :) hic dusunme bence. Sen lisans olayi onemli degil demissin ama benim icin onemliydi gorsellik ve gercekcilik acisindan. Ptt 1.lig fen sampiyonlar ligine gecmis gibi oldum.

• Sharp Dressed Man kullanıcısına yanıt
    amazon.co.uk burdan alırsan Türkçe'dir.. Geçen sene Pes 2017, bu sene BF1 aldım.. Türkiye'den aldığın oyundan bi farkı yok bu sitenin...
    İngiltere tabanlı bi site olduğu için oyunlar 2. Bölge..

amazon.com 2. Bölge olmadığı için Türkçe olmaz oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 27 Ekim 2016; 17:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Uk,usa psn fifa larda türkçe destek yok. Rus psn de var diye biliyorum ama oradan almak zor. Türkçe olması şart mı hocam?

Valla oyun türçe olacak diye 100 tl fazla veremem us psn den alacağım en güzeli
  • oyun kadro güncellemeleri vs nasıl oluyor sıkıntı çıkarır mı ?
  • oyun nasıl almaya değermi fifa 15ten pek bir farkı var mı?

• fifa17 de arap yogunlugu ne alemde gencler.yine online cok arap denk geliyormu?

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.