Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fifa ya 17 ile başlıcam demo indirdim şuan bi kaç gündür oynuyorum alışmak için ondan sonra full sürüm alıcam ama bu oyunun taktikleri nedir adam eksiltemiyorum yarı pro da oynarken geçebiliriyom ama pro ya alınca defansda zor oluyo atak yapmakta oyuna nasıl alışabilirim ve adam geçebilirim proda
  • kariyer modu futtan beter hiç bulaşmayın. bilgisayardan top kapmak imkansiz gibi dediğiniz an gol yiyorsunuz zaten öyle bir proğramlamışlarki her maçı bilgisayar karar veriyor kazanıp kaybedeceğine. Fut'da hiç değilse karşı taraf hata yapıyor gol atabiliyorsun. Kariyer'de bu da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GncFB10 -- 24 Ekim 2016; 17:27:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GncFB10

kariyer modu futtan beter hiç bulaşmayın. bilgisayardan top kapmak imkansiz gibi dediğiniz an gol yiyorsunuz zaten öyle bir proğramlamışlarki her maçı bilgisayar karar veriyor kazanıp kaybedeceğine. Fut'da hiç değilse karşı taraf hata yapıyor gol atabiliyorsun. Kariyer'de bu da yok.

hangi seviye oynuyorsun yav top kapmak nasıl zor anlamadım gol atamıyom desen hadide top kapılıyo ama şu var çok kolay kaybedebiliyorsun baskı haddinden fazla olabiliyor legendary daha kolay evet buradada demişler ben world class oynuyorum baya zor gibi mesela proda bir tık altı legendary pro dan daha kolay gibi oynadım 1-2 maç doğrudur baskı var ama legendaryde sonuçlandırma bitiricilik amatör seviyesinde anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

kariyer modu futtan beter hiç bulaşmayın. bilgisayardan top kapmak imkansiz gibi dediğiniz an gol yiyorsunuz zaten öyle bir proğramlamışlarki her maçı bilgisayar karar veriyor kazanıp kaybedeceğine. Fut'da hiç değilse karşı taraf hata yapıyor gol atabiliyorsun. Kariyer'de bu da yok.

hangi seviye oynuyorsun yav top kapmak nasıl zor anlamadım gol atamıyom desen hadide top kapılıyo ama şu var çok kolay kaybedebiliyorsun baskı haddinden fazla olabiliyor legendary daha kolay evet buradada demişler ben world class oynuyorum baya zor gibi mesela proda bir tık altı legendary pro dan daha kolay gibi oynadım 1-2 maç doğrudur baskı var ama legendaryde sonuçlandırma bitiricilik amatör seviyesinde anlamadım

World Class oynuyorum West Ham Utd ile.

• türkçe
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

World Class oynuyorum West Ham Utd ile.

ben bundesliga oynuyorum dortmundla world class baya zor ama gene de iyidir yani her maç zorlanıyon büyük maçlar daha kolay geçiyo küçük diye tabir ettiğin maçlara göre ne bileyim mesela ben schalkeyi almanya kupada 4-0 yendim açık açık diyorum ligde 5-1 yenildim sonra 2.yarı kendi sahamda 4-0 yendim olabiliyor yani en azından çetin geçiyo maçlar bir analamı oluyo ingiltere ligi daha zor olabilir çünkü ea neyin üstüne düştü
    yse onun yapay zekasını daha iyi yapar daha da zorlar normal bişey hep böyle yapıyo ama buda iyi bir şey bende tottenham seçtim ama başlamadım sadece 1-2 maç ama premier ligde iyidir la liga sunumu gelirse oradada barçayı alcam bakalım sahası yok ama olsun

• fifa17 xbox one ile ps4 arasinda bi fark varmi? en azindan arap yogunlugu hangisinde dha az?

• Beyler belli bir adamı kaçırmak için tuş var mı? Peste r3 e basıyordum. Fifa da böyle bir şey var mı? Adama pas atıcam öyle bekliyor durduğu yerde.

• Arkadaşım selam. Bende Swansea ile kariyere başladım. Klasik defans sistemi ile oynuyodum ve Legendary deki kolaylığı farkedip tüm seviyeleri denedim World Class bana da hücum ve bitiricilik anlamıda daha etkili gelmişti. Ama hangisinde oynarsam oynıyım Cehlsea Manu gibi takımlara bile 3-4 atıyodum. Bu arada klasik defans sistemi ile 16'da bile ağlatıyolardı. Baktım tadı çıkmıyo (eski bir pes çi olduğum için oyuna alışmak anlamında klasik defans sistemi ile oynuyordum bu arada) dedim taktiksel defans olayına geçeyim artık :)
    Bournemouth ile başladım. Legendary modunda. ilk dört maçım;
    Manu 1-1
    West Ham 2-1 (G)
    C.Palace 2-1 (G)
    WBA 1-1
    Çok keyifli geçmeye başladı evet top almak zor geliyo şu an ama tadı da zor olmasında diye düşünüyorum. Biraz uzattım kusura bakma :) etrafımda hiç fifa oynayan yok ve foruma yeni üye oldum sayılır. insanın paylaşası geliyo o yüzden burası cennet gibi şu an bana :) Bütün bunları yazdım ve sana bir sorum olacak. Legendary de oynadığımı yazmıştım. World Class'a geçmem biraz daha zorlar mı beni? Çünkü her ne kadar legendary deki zorluk seviyesinin biraz daha kolay olduğunu farketsemde en zorda oynamak istediğim için artık bilinçaltından mıdır nedir World Class ta oynasam ulan bi seviye düşükte oynuyorum hissi oluyo :D

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Pas atarken L1 e basarsan pası atan adam ılerı dogru koşmaya ileri kaçmaya başlar. Sadece kritik yerlerde basmanı tavsiye ederim. Her yerde basınca geride adam kalmıyor ^-^
  • Bende Nottingham Forrest ile kariyer yapıyorum. World Class oynuyorum. 13 maç yaptım 2-3 mağlubiyetim var. Mağlubiyet aldığım maçlarda da hiç ezilmedim. Ara ara çok kötü oynayarak aldığım maçta oldu çok iyi oynayarak verdiğim maçta oldu ama bunlar şuanlık tadında olan şeyler.

Kadrom bu şekilde Salih ve Ozan opsiyonlu kiralık. Takımın en iyi oyuncuları Leon Bailey, Andy Kawaya ve sağ bekim Hildeberto Pereira bu bek Bayern Münih'teki Sanchez'in sağ bek hali müthiş bir bek ve Bailey,Kawaya ve Pereira'nın gelişimleri de harika

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

Takitğim de Custom Tactik.

Tactic Ekranında sırasyıla şu şekilde

85
    60
    organize
    70
    65
    30
    serbes
    50
    50
    40
    Alan Savunması

Oyuncu Talimatları

Kanatlar ve Forvet arkaya koşu yap.

Orta Sahanın ortasındaki MC ataklarda geride kal. Sağ ve sol bek ataklarda geride kal. 4-5 takımda denedim. Gayet başarılı bir taktik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 25 Ekim 2016; 10:28:41 >

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Ben şu ana kadar custom taktik yapmadım. Varsayılan ile oynutorum ya da topa sahip ol taktiği ile. Fifa 16'da QPR ile alt ligden çıkmıştım ve inanılmaz keyifli oluyor. Eminim seninde o tarz bir kariyer oluyordur. Benim sana bir sorum olacak.
    Sıkıntı yaşadığım konu forumdaki bazı arkadaşların mesajlarında da okumuştum. Atağa çıkarken adamların geride kalması. Yani kanattan giden adam neredeyse çizgiye iniyor orta yapmak için ama forvet ve atağa katıl dediğim orta saha hala ceza sahası dışında oluyorlar. Bunun bir çözümü var mı acaba?
  • gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde oluyor sadece top rakipteyken, topu kapıp ani atakla kanattan inersem evet oluyor. Ben çizgiye indiğimde forvetim ve diğer ofans oyuncularım henüz orta için yerinde olmamış oluyor. Ama oyun kurarken kanata inersem içerisi mutlaka dolu oluyor. Bu şekilde yorumlarsan esasında her hangi bir aykırılık yok çünkü atağın gelişim şekli çok doğal, topu kapıyorsun ve yardıra yardıra kanada iniyorsun ani bir atak olmuş oluyor. Taktik icabı kontra da oynamadığım için rakip ceza sahasını dolu bulmak biraz zor.
    Haklısın aykırı bir durum yok ama 16 ile kıyasladığım için biraz tuhaf geldi. En kötü forvet girmiş oluyordu ama o da ceza sahası çizgisi ile penaltı noktası arasına :) Teşekkür ederim cevabın için. Kariyerinde başarılar :)
    Bu arada bende Newcastle ile başlamayı düşündüm ufakta olsa bir ayrıntı yüzünde vazgeçtim. PL'ye çıksan bile takımın kolunda Football League Championship logosu kalıyor. En az 4-5 sezon kalmayı düşündüğümden 16'da olduğu gibi gözüme çok batıyor :)
  • gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Yani ona takılıyorsan hiç Şampiyonlar Ligi maçına çıkmaman lazım. EA Champions League :) Ben kariyer moduna bu yıl başladım. Eski serilerde FUT veya online sezon oynuyordum. Bu yılda fut oynarım diye aldım oyunu ama eski bir FM'ci olduğum için şu kariyer moduna bir gireyim dedim.

Bu modla ilgili gelişmesi gereken çok fazla şey var. Mesela en büyük saçmalık şu sürekli Milli Takım menajerliği teklifi geliyor. Çok aptalca bir durum bunu kim bu şekilde yaptıysa futbol hakkında en ufak bilgi birikimi olmadığı çok belli.
    Çok eskiden kısa süre Fifa Menajer oynardım. Fifa Menajerin en kötü yanı ilerleyen senelerde oyuncu kıtlığı yaşanırdı yeni oyuncu çok çok az çıkardı çıkanda çöp çıkardı.

Şimdi Nottingham Forrest ile en azından 8-10 sezon kariyer yapmak istiyorum. Özellikle Regenleri gözlemliycem bakalım oyunun sürdürülebilirliği 8-10 sezon sürecek mi?Yoksa büyük takımların kadroları saçma sapan adamlarla mı dolacak.
    Bu şekilde olursa zaten Forrest son kariyerim olur. Benim için en önemli konu sürdürebilirlik.

Diğer dikkatimi çeken olay, gözlem olayı çok basite indirgenmiş, potansiyel gözlemcilik bilgisi 4 yıldız olan bir gözlemci her gittiği ülke de en az 80 overall'lı en az 4-5 oyuncu buluyor. Mesela yukarı da paylaştığım Leon Bailey'in potansiyeli 86 ve onu gözlemci buldu. Çok kötü bir durum.

• https://www.youtube.com/watch?v=vUDMoci8qXM

Arkadaşlar bunu da buraya bırakmak istedim. Daha önce nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama forumda yazan da olmuştu ev sahibi takımın başlangıç seromonisinde oyuncular tokalaşırken sabit durmayıp deplasman takımının durması. O zamana kadar hiç dikkat etmemiştim ama onu okuyunca hep rahatsız etmişti. Geçen gün linkini paylaştığım maça denk geldim. Demek ki net bir kural değil diye düşündüm en azından bunu görünce böyle de olabiliyormuş diye kendimi avutuyorum. Yine de yıllarca gördüğümüz doğru gibi geliyor :)
  • selam arkadaşlar oyunu aldığım kaynak oyunları isviçre üzerinden getiriyormuş yani ea switz çıkıyor oyunu açtığım ;
    1. sorum şudur : Ben oyunu tr psn ile oynarken Ultimate Lig Türkiyeye giriş yapabilir miyim ?
    2. Sorum : Oyunu hikaye modunda TR altyazı desteği ile oynayabilir miyim ?
    bunlar olmassa oyunu geri iade edip süperlig destekli bir kutu alacağım teşekkürler.
    Champions League farklı bir olay :) ona da takılıyorum ama Pes yüzünden şu an yapabilecek bir şey yok. Aslında çokta takılacak bir şey değil. Bournemouth ile başladım gitti :)

Ben 16 da 4 yıl QPR 4yıl da Borussia Dortmund ile oynadım ve günümüzde olan çoğu futbolcu 32-34 yaşına gelmişti. Bazı takımlar çabuk bozdu bazıları kadroyu korudu ama illa ki bu kim ya dediğim adamlar çıkıyordu.

FM hiç oynamadığım için söylediğin konularda ki eksiklere bir şey diyemiyorum ama milli takım teklifi olayında haklısın. Bir de ilk sezondasın ne başarın varda hemen teklifleri yağdırıyolar. Bir de bana saçma gelen takım değiştirme konusundaki işe başvur olayı. Tama o da olsun ama çok kolay olmasın. Ayrıca ben 16'dan itibaren Fifa ya başladım eskiden pes oynardım. Fifa16 da Dortmund'la Almanya ligi Şampiyonlar Lig şampiyonu oldum 2 yıl ardarda. QPR ile PL yi kazandım ama hiç bir takımdan TD teklifi gelmez mi? Ya da öyle bir özellik yok mu bilemedim.

• Bir kaç sayfa önceki mesajı tekrar ekleyerek hatırlatma yapıyorum. Bu konuya atılan UT ile ilgili mesajlar silinecektir ve devamı halinde kullanıcıya ceza işlemi uygulanacaktır bilginize.

Arkadaşlar merhaba,

Bu başlık altında Ultimate Team ile ilgili muhabbetlerden rahatsız olan üyeler mevcut ve bunlarla ilgili şikayetler alıyoruz. Forum içerisinde hazırda açılmış bir PS4 Ultimate Team ve Genel FIFA forumunda tüm platform sahiplerinin bulunduğu Ultimate Team ana konusu mevcuttur.

Lütfen Ultimate Team ile ilgili sorularınız ve cevaplarınız için aşağıdaki başlıkları kullanınız, iyi forumlar.

Playstation 4 - FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

https://forum.donanimhaber.com/m_75061471/tm.htm

Genel FIFA Forumu resmi ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

https://forum.donanimhaber.com/m_120698437/tm.htm

• egemencamagac1 kullanıcısına yanıt
    Oyunda Turkce varsa Journey modu da türkçe olur. Giristeki dil seceneklerinden anlarsin. Buyuk ihtimalle vardir

Ilk sorunu anlamadim. Ultimate lig turkiye nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.