Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dijital olarak almak istemiyorum.
    yardım pls

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc123987 -- 29 Eylül 2016; 17:03:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Arkadaşlar Ps4 de online durumu nasıl? Çok tuslarda gecikme yada lag vs oluyor mu? Ona göre ps4 yada pc ye alıcam oyunu

Çok zor bir soru mu oldu beyler ya? biri cevaplarsa seviniriz.

Oyun ilk çıktığında online da bazı problemler normaldir. Sonra güncellemelerle rayına oturur. Söz konusu Fifaysa kesinlikle konsolda oynanmasından yanayım.

Oyun cross platform mu hocam ?
  • Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ea öyle bir multiplayer ortamı oluşturacak diyorlardı da merak ettim.
  • Yok cd almadim, rus psnden aldim, menude falan da yok kasma hic, burda cok soylenmis diye ozellikle dikkat ettim bi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

quote:

Arkadaşlar Ps4 de online durumu nasıl? Çok tuslarda gecikme yada lag vs oluyor mu? Ona göre ps4 yada pc ye alıcam oyunu

Çok zor bir soru mu oldu beyler ya? biri cevaplarsa seviniriz.

Oyun ilk çıktığında online da bazı problemler normaldir. Sonra güncellemelerle rayına oturur. Söz konusu Fifaysa kesinlikle konsolda oynanmasından yanayım.

Maçi yükleme ekranındaki antrenmanda kasıyosa bu normal, menüde hiç kasmadı bende hem kassa nolcakki maçta kasmasın da

• Bugün ps4 de oynama fırsatı buldum. 4 maç yaptık. Oyunda anormal derecede takılmalar mevcut. Özellik maç içerisinde yaşanmakta. Antrenman esnasinda mevcut.

• Antrenman ekraninda kasmayan var mı ki ?

• Maç yükleme ekranındaki antrenmanında kasması normal oyunu yüklüyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

70 maç yaptım div 7 çıkamadım şu an tımarhaneden yazıyorum.

Ben ultimate online'da 8.ligde başladım. Rahat bir şekilde şampiyon oldum, beni 9.lige çıkardı. Yanlış okumadınız 9. lig. Meğersem orası tımarhaneymiş, herşey kadermiş. 10 maçta 3 puan alabildim. En son deli hastanesine uğrayan dr. Emenike'nin 5 gollü tecavüzüne uğrayınca, intihar ettim (uzun bir süre online oynamayacağım). En iyisi offline.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Şutların isabet oranı çok yüksek hocam antrenman moduna gir messinin her vurduğu gol. Üstelik top pozisyona göre gitmiyor bazen bir acayip gidiyor. Messi oyunda süper güç gibi nerden vurursa vursun top köşeye gidiyor genelde de gol oluyor. Bence bu da gerçekçiliği baltalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOadvance -- 29 Eylül 2016; 17:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\
    Boş olan yerlere sizce hangi oyuncuları alayım?

hocam ben trabzondaki okay yokuşlu ile tolgay-talisca koyuyorum okay baya iyi özellikleri ve oyun içide
  • Bence gerçek güncelleme oyuna gelmedi hala. Sağlam bir 1.02 gelebilir oyuna bazı önemli noktaları iyileştirmek adına.
  • Sudan ucuz koş vatandaş koşşşş fırsatı kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: Gok2K

Yok cd almadim, rus psnden aldim, menude falan da yok kasma hic, burda cok soylenmis diye ozellikle dikkat ettim bi de

Ama sen şuan benim modemi yada tv yi kırma sebebim oldun bende niye kasıyor arkadas, bu arada ps wifi den bağlı dimi sizinde yoksa kablomu

• Dün karşlılaştığım hata, kanım dondu

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

EA, EPL için güncelleme gelecek diyormuş muş muş live chatte... (skorboard, giriş görselleri vs vs)

Usta düzelmesi kesin lazım havaya giremiyosun gerçeklik gidiyo hele bu seneki epl scoreboard efsane çok güzel yanı olmasi da lazım lisanslı kesin gelir update zaten ilk çıktığında fifa 1 hafta içersinde update yapiyo o yüzden şimdi ultimate yapmak sıkıntı offline sarar

• quote:

Orijinalden alıntı: semihkale3

Oyuncuları silemezsin hepsi kulüptedir.Kulüpteki oyuncuları arat.

Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim ama ben klubu sildim, yine da aratsam bulabilirmiyim klubü ve oyuncuları?

• Fut modunda bildiğin futbol değil tenis oynuyorsun,çok hızlı,fut'a ısınamadım valla,ilk defa bu sene başlayayım dedim baya adaletsiz bir sistem,yahu ben 60'lık adamlarla oynuyorum adam karşıma mahrez,reus ile geliyor,lens'i aldım,rodallega'yı aldım,heh tamam rahatladım diyip 1-2 maç kazandım,sonra sakatlandılar daha fazla sinirlenmeden bıraktım

Journey modu çok güzel olmuş,onu ve kariyer modu oynuyorum şu anda

• Rakibin adami sakatlaniyor ben gole giderken maci durduruyor hakem sonra havaya atiyor topu

• 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.