Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seasons da real madrid digerlerine gore daha guclu bence. Ne ararsan var.

Karsi rakip hata yapmadigi surece gol cok cok zor. Biri demisti ceza sahasinda oyun corbaya donuyor diye aynen oyle. Rakip defans cizgisini bozmazsa oyun cok tikaniyor ceza sahasi ve cevresinde. Ara paslarda yavas.

1 haftaya kadarda pro club olarak maclara baslariz ondada neler degismis iyice anlatirim. Gelistigini dusunmuyorum gerci. Kendi forma yapma secenegi.koymuslar ben yapimci olsam koymaya utanirim. Fazlasiyla basit ve kotu geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda arada birde olsa kasmalar oluyo ama asıl sorun pas şiddeti ayarının kaldırılması bana göre. Ayarlardan manuele çevirip oynamak gerekiyo ama öylede çok zor. Bir şeyleri düzeltirken oyunun güzelliklerinide bozuyolar

• Tr süper lig kadrosu önerir misiniz?

• Oyun almak istiyorum. Lakin rus psn den yandex money ile ama herifler karti blockladi.
    Elimde honkongtan alinma division oyunu var. Cift hakkini 90tl verip ustune enpara ile tamamlayip, rus psn den alinma PRI hesap ile takas yapacak arkadas ariyorum. Satmayi dusunmuyorum ilerde filan makinada kalacak oyun bi ömur.
    Ilgilenen varsa pm plsss...

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Oyun almak istiyorum. Lakin rus psn den yandex money ile ama herifler karti blockladi.
    Elimde honkongtan alinma division oyunu var. Cift hakkini 90tl verip ustune enpara ile tamamlayip, rus psn den alinma PRI hesap ile takas yapacak arkadas ariyorum. Satmayi dusunmuyorum ilerde filan makinada kalacak oyun bi ömur.
    Ilgilenen varsa pm plsss...

Blokladi derken dostum ? Bu senin ilk islemin miydi yoksa genel bir sorun mu var?

• Arkadaşlar aşağıda yer alan kadroyu yaptıktan sonra 8 maç yenilmedim. Tabi Amatör-Yarı Pro oynuyorum. Güçlü rakiplerde ne olur bilinmez fakat Div 8-9-10 için ideal

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ /// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

• psiko53 P kullanıcısına yanıt
    Kadro kurduktan sonra gorev tamamsa tum oyuncular siliniyor sanirim bu modda

• Tr psnden fifa super deluxe editionu 296tl ye almak mantıklı mı sizce?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Degil tabi ki. Us psn de 60$ Normali. Editionlara kanmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feberman -- 29 Eylül 2016; 8:51:57 >
  • Fakat 20 hafta boyunca 40 jumbo premium gold paket veriyor ve kiralık ust duzey oyuncular veriyor.

• Dikkatimi çeken birşey oldu serbest antrenman modunda şut sistemindeki değişikliği daha net farkedebilirsiniz. Şutlar genellikle sert, % 90 kaleyi bulan ve köşeye giden aynı zamanda uzaktan çekmiş olsanız bile gol olan şutlar haline gelmiş.
  •  /// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\
    Boş olan yerlere sizce hangi oyuncuları alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\
    Boş olan yerlere sizce hangi oyuncuları alayım?

selçuk atiba olabilir

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    talisca-atiba yapabilirsin
  • goz_35 kullanıcısına yanıt
    Aynen ilkez oyun almistim bi ay önce.
    Iki gunluk plus ile ilk gun aldim bi 4 oyun sonra hesap kapandi yeni yandex money ile tekrr oyun aldim ayni karti ekleyip.turkce oyunlar ruspsnden.sonra hesabi sildim.
    Bihafta tekrar hesap acip karti ekliyim dedim olmadi mail atiim. Bulundugum ulkenin banka kart topdan blockmislar göye agustos ayinda diye cvp atilar dun.
    Rus psn konusunda detayli yazdim. Orada göre bilirsin.

• Bu kadar kötü parçaları kim bir araya getirdi acaba :) müzikleri sevemedim

• Akşam oyun açıldı. 23:30 a kadar dayandım. Uykusuzluğa yenildim bugün işten sonra gireceğim oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

Kesinlikle

Kes sesini be trolleme bikerede su konuyu git pes konusunda takil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan-talisca olsa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JoseDrizzy

Sizi bilmiyorumda fifa 98 den beri fifa oynarım, hayatımda oynadığım en kötü fifa oyunu bence bu. Yada ben tamamen oyunla alakasız bir input lag sorunu çekiyorum bilemedim. Oyun bana göre kim daha hızlı ver kaç yapabilicek adlı küçük bir oyuna dönmüş ne yazikki.

oyunda kesinlikle felaket bir input lag var ve oyunu tamamen oynanamaz hale getiriyor. bir patchle duzeltilmezse hayatimda ilk defa bir fifayi ilk aydan birakacagim.

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.