Şimdi Ara

Trafikte karsilastigim tuhaf cisim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eski kullanıcı adı: cihatair
  • Unidentified talking object
  • Aracın yonda yity mi?
  • Malesef ülkede oküzden bol şey yok. Özelliklede trafikte.
  • Nick tanıdık geliyor ama
  • O cisim anca 5 krş eder, Kafanıza takmayın.
  • Bugün adamın biri ters yönden geliyor
    Sağlı sollu park etmişler boş bi yer vardı bastım gaza girmesin diye giremedi .
    Yanında bayanda vardı sevgilisini artık neyse
    git dedi az araya gireyim dedim ters yönden geliyon farkında mısın araçtan indi baktım yanında hatun var bindim araca arkada dolmuş paşa paşa geri gönderdim tehdit eder gibi parmak sallıyor bende foto çektim video çektim sağlam kazığa bağlamak lazım gitti ole saça bole tarak

Bu mesaja eklenen görseller:

Trafikte karsilastigim tuhaf cisim Trafikte karsilastigim tuhaf cisim
  • Bugun iki seritli kalabalik ama hizli akan yolda sagdan gidiyorum bir anda 3-4 araba durduk megersem onumuzde birsey bu kalabalik ve hizli akan yolda sagda durmus dortlulerini yakmis bekliyor.Tabi yol kalabalik olunca solada gecemedik yolun bosalmasini beklerken 4-5 dakka orda bekledik.Zaten isten cikmisiz yorgun argin yanimda hamile esim var karni acikmis bir an once eve atalim kendimizi modundayiz.
    Neyse yanindan gecerken cok sakin ve yuksek olmayan bir tonla beyefendi burasi park yeri mi dedim bir anda o tuhaf sey bagirmaya basladi ne diyosun lan sen bilmem ne falan diye esimde korktu garibim bende uzatmadim bastim gittim.
    Simdi bu saygisiz kisiye ben insan diyemiyorum cunku besledigimiz kedi bile birsey olunca derdini anlatmaya calisiyor.Size soruyorum arkadaslar bu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

O cisim anca 5 krş eder, Kafanıza takmayın.

Hanim hamile haliyle korktu ona canim sıkıldı aslinda gayet efendi gibi insan evladi gibi soylemistim.
  • Denyolar çok var adamın umrunda değil. Babasının yolu gibi kullanıyorlar
    Foto çek 155 ara adamlar işlerini yapsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeneryongur

Bugun iki seritli kalabalik ama hizli akan yolda sagdan gidiyorum bir anda 3-4 araba durduk megersem onumuzde birsey bu kalabalik ve hizli akan yolda sagda durmus dortlulerini yakmis bekliyor.Tabi yol kalabalik olunca solada gecemedik yolun bosalmasini beklerken 4-5 dakka orda bekledik.Zaten isten cikmisiz yorgun argin yanimda hamile esim var karni acikmis bir an once eve atalim kendimizi modundayiz.
    Neyse yanindan gecerken cok sakin ve yuksek olmayan bir tonla beyefendi burasi park yeri mi dedim bir anda o tuhaf sey bagirmaya basladi ne diyosun lan sen bilmem ne falan diye esimde korktu garibim bende uzatmadim bastim gittim.
    Simdi bu saygisiz kisiye ben insan diyemiyorum cunku besledigimiz kedi bile birsey olunca derdini anlatmaya calisiyor.Size soruyorum arkadaslar bu nedir?

Geçen sene aynı sizin bahsettiğiniz gibi bir yolda giderken , 2 den 3 e sert vites atışımda diferansiyel kırdım.
    Aldım boşa , yanaşabildiğim kadar sağa yanaşıp dörtlüleri yaktım.
    Arkadaşı aradım. Gelmesini bekliyorum. Beklerken yanımda sizin gibi 2-3 kişi ,
    Kibarca " Burası park yerimi" diye ima etti.

Geleceğim şey şu.
    Kimse " Hayırdır kardeşim yardıma ihtiyacın varmı" diye sormadı.

Bende insanlık ölmüş dedim o gün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Aracın yonda yity mi?

Veya

Valksvogen Tolf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.