Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.972
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımdan anlayan arkadaşlar 2.40 ghz i5 işlemci, nvidia gt540m ekran kartı, 8 gb ram ile oyunu oynayabilir miyim sizce? Ona göre alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar hediyelerle beraber durma play ddn alicam.ama oyunu 1 ay sonra oynuycam.hediyelerim gidermi?

• 2016 eylülde başlamışım gibi görünüyor futa ama fifa 14 ten beri aynı hesapta oynuyorum ve 4 tane pack vermesi gerekirken hiç vermedi. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• Yolculuk modunda sorunsuz oynarken kariyer ve ultimate maçlara girerken oyundan atıyor. Neden kaynaklanır bu. Kariyerde de hazırlık maçlarını oynadım final maçına çıkcakken attı ve daha ilerlemiyor.
  • Arkadaşlar oyunu indirdim playe bastığımda önce "Unable to sync Cloud Storage data" diye bir hata verdi sonradan da playe bastığımda hiçbir şey olmadı yardımcı olur musunuz?
  • Oyunda çok ilginç bir şey yaşıyorum. Çözebilen varsa burada paylaşırsa sevinirim. Oyunda 144 hz g-sync monitörü olanlar ne tür ayar yapıyorlar? Ben bir türlü stuttering i düzeltemedim sonra fps yi görmek isteyeyim derken fraps i açtım. Fraps açıkken oyun sabit 144 hz'de oynanıyor. Fakat fraps i kapatınca tekrar stuttering başlıyor. Çok ilginç fraps in fps ye ne etkisi olabilir ki? No limit fps v-sync'le her türlü kombinasyonu denedim titreme sorunu geçmedi, fakat fraps açıkken fps yi 144 e sabitleyip yağ gibi akıyor oyun. Ama neden oyunda fraps'i çalıştırmak zorunda kalayım ki.
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Hocam oyuna başlamadan çıkan ekrandaki kendi ayarlarından "no limit fps" yap, ardından nvidia control panel'den fifa 17 exe'yi bul ve oradan v-sync'i aç. Ben bu şekilde sorunsuz oynuyorum, yağ gibi akıyor 144 Hz'de ve G-sync düzgün çalışıyor oyunda. Tabi diğer Nvidia control panel ayarlarını yapmışsındır diye düşünüyorum (tek ekran performans modu, maksimum performası tercih et, Monitör seçeneğini gsync yapma vs...gibi)
  • Oyun iniyor %43 henüz. 3mb hızla anca yarın oynarım..

%30'a gelince oynamaya açıldığı için şöyle bir girdim 2 maç oynadım. Real Psg City Manu Dortmund İnter gibi takımlar var.

1080p ultra msaa off'da çok akıcıydı oyun. Her hangi bir takılma donma görmedim. 850m gtx ve i7 4700u mevcut.

Akşam game pad almaya çıkacağım bir önerisi olan var mı ? Laptop için.
  • Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    kardeşim 2 sene önce bende gt550m olan i7 işlemcili 8gb ram olan laptopumu fifa 15i kaldırmadığı için satmıştım. belkide onboard ekran kartıyla çakışma yaşıyordu. bir türlü çözüm bulamamıştım. ama çalıştırsan bile düşük-orta arası grafiklerde oynayabilirsin diye düşünüyorum.
  • İntel i5 4440 3.2 işlemci
    Powercolor R9 280x ekran kartı
    16gb ram

olan bilgisayarımda oyunu teknik olarak sıfır sorunla çalıştırıyorum arkadaşlar.
    sorun yaşayan arkadaşlara referans olur diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay2jay

Arkadaşlar merhaba,

Demoda olan ATI ekran kartlarındaki problem devam ediyor mu? Eski sürücü ile demoyu oynayabiliyordum fakat full sürümü sabah denedim başlangıç videoları falan geçti ama devamlı "Loading.." diyor. Bir türlü oyuna girmedi. Donma veya kasma olmadı sadece "Loading.." yanıp-sönüyor ve orada bekliyor sanki oyuna girecekmiş gibi..

???
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    benimkide gelmiş.

ayrıca 2560x1440 da ultra msaax4 de 60 fps almıştım demoda umarım bundada alırım. sistem : amd fx6100 8gb ram hd7870

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 29 Eylül 2016; 14:05:05 >
  • Beyler Fifa 17 için kaliteli bir gamepad almak istiyorum, ne önerirsiniz ? Bütçem 120 TL.
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    benimki daha gelmemiş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet24

Beyler Fifa 17 için kaliteli bir gamepad almak istiyorum, ne önerirsiniz ? Bütçem 120 TL.

xbox360 kolları wireless adaptörleri ile birlikte 100-150 lira arasında bulunuyordu sanırım. Onlara bakmanızda fayda var.
  • Fut da hileciler devam ediyor değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexandro006

kardeşim 2 sene önce bende gt550m olan i7 işlemcili 8gb ram olan laptopumu fifa 15i kaldırmadığı için satmıştım. belkide onboard ekran kartıyla çakışma yaşıyordu. bir türlü çözüm bulamamıştım. ama çalıştırsan bile düşük-orta arası grafiklerde oynayabilirsin diye düşünüyorum.

Onboard grafik durumu olabilir haklısın, muhtemelen öyle olmuştur kardeşim sende. Çünkü ben 15'i yazdığım sistemle medium ya da low oynamıştım. Sanırım kota sıfırlanınca trial sürümde denemek en doğrusu olacak. Ona göre karar veririm. Bu aradada Pes 17 oynarım, bana futbol olsun :) Ayrıca cevapladığın için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musluman Metalci -- 29 Eylül 2016; 14:24:06 >
  • Beyler Gt 750m 4gb 128bit ekran kartı Fifa 17 de sıkıntı yaşatır mı deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet24

Beyler Fifa 17 için kaliteli bir gamepad almak istiyorum, ne önerirsiniz ? Bütçem 120 TL.

xbox360 kolları wireless adaptörleri ile birlikte 100-150 lira arasında bulunuyordu sanırım. Onlara bakmanızda fayda var.

Peki DS3'ü PC'de kullanabilir miyim ? Sorun çıkarır mı ?
  • ben onu kullanıyorum yani ps3 gamepadi.. usb 2.0 aparati ile pcye kablosuz bağlayabiliyorsun. (usb 3.0 olmıcak) Better DS3 programı da pcde kullanman için işine yarayacak programdır. better ds3 diye youtubede kurulum videoları olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.