Şimdi Ara

İnternetten telefon almanın mantıksızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler internetten alınan telefonlara kafam takıldı. Bizim 15 gün içinde sorgusuz sualsiz teslim etme hakkımız olduğunu biliyoruz zaten. Diyelim 3 4 kişi aynı telefonu 10 gün kullandı hatta parası yetmeyen adam "zaten teslim ederim biraz kullanayım hevesimi alayım" diye de kullandı. Ee bu telefon nasıl sıfır gibi jelatinlere sarıp sarmalanıp alınabiliyor? Benim için kaldırmaz açıkcası. Benim bu konuda hatam varsa lütfen düzeltin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bu soru benim kafamı da kurcalamıştı.Fiyatlar %30 a kadar daha ucuz(ithalatçı garantiyi anlarım ama distribütör garantililer de ucuz) ve sim kart takılmadığı sürece iade alınır diye madde var.Neden bu kadar ucuz olduğu belli oluyor bu maddeyle.Bence internette satılan telefonların çoğunun paketi açılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanklar yolda

Bu soru benim kafamı da kurcalamıştı.Fiyatlar %30 a kadar daha ucuz(ithalatçı garantiyi anlarım ama distribütör garantililer de ucuz) ve sim kart takılmadığı sürece iade alınır diye madde var.Neden bu kadar ucuz olduğu belli oluyor bu maddeyle.Bence internette satılan telefonların çoğunun paketi açılmıştır.

Kesinlikle. Mantıken 15 gün içinde teslim edilen telefonları çöpe atmadıklarına göre allayıp pullayıp tekrar satıyorlar. 2.elden bir farkı kalıyor mu sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • artik wifi baglasan bile iade almiyorlar bakniz hepsiburada sozlesme imzalatiyor. aldim kullandim hevesim gecti diyenler icin.diger bi durum iade olsa ne olacak telefon bu sonucta :)
    mediamarkt vatan gibi yerde ayni garantili urun 900 tl nette 700 tl. aradaki farki vermek isteyen gider ordan alir.

Sonucta telefon bu. aklima su muhabbet geldi konuyu okuyunca :))

https://m.youtube.com/watch?v=P7t7_KhBV3o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sim kart takıldığında veya wifi bağlantısı yapıldığında geri alınmıyor
  • kolay kolay geri almıyorlar, tüketiciyi rahatlatmak için öyle yazıyorlar ama bozuk çıksa bile iş yine tüketici mahkemesine kadar gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.