Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi çok fazla mac yapinca b hafta ne olacakmıs onu anlamadım biri anlatabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smooth Criminal

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

Gelmiş geçmiş en iyi forvet bence, şu adamın vurduğu gol oluyordu, kafa vuruşu pek kullanmazdı ama topla beraber uçarak gider ve işi bitirirdi Jilet gibi keskin forvet.

Antrenman yapmaktan nefret ederdi, hamburger yemeyi çok seviyordu, ama maça çıkınca inanılmaz bir performansı vardı
    Gerçekten bir efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 1 Aralık 2016; 22:25:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Football Always kullanıcısına yanıt
    bana sabah geldi solda cr7 ortada ronaldo aldıgım orgazm hiç şu yaşıma kadar başka bi oyunda almadım adamın vurdugu gol çaktıgı 90 bilek desen harika hız desen o da var aguero gircektim müzayede fakat ronaldo gelince daha yüzüne bakmam aguero ya felan
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Orta kafa gol yapiyorsan agüero kafa vuramıyor 15 topta 1 tane vurur dışarı gider oda almadıgın iyi olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

bana sabah geldi solda cr7 ortada ronaldo aldıgım orgazm hiç şu yaşıma kadar başka bi oyunda almadım adamın vurdugu gol çaktıgı 90 bilek desen harika hız desen o da var aguero gircektim müzayede fakat ronaldo gelince daha yüzüne bakmam aguero ya felan

Myclub ın bu yıl klasmanlardan ve Fifa ultimate team den farkını bu yolla ayırdılar.
    Luis Ronaldo yu oyunda nasıl yaptılar bilmiyorum ama kimseye benzetemiyorum, çok orijinal bir adam, skill kullanırdı hep kaleye giderken

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Gelmiş geçmiş en iyi forvet bence, şu adamın vurduğu gol oluyordu, kafa vuruşu pek kullanmazdı ama topla beraber uçarak gider ve işi bitirirdi Jilet gibi keskin forvet.

Antrenman yapmaktan nefret ederdi, hamburger yemeyi çok seviyordu, ama maça çıkınca inanılmaz bir performansı vardı
    Gerçekten bir efsane

Ben gecen sene legend oyuncuları my clubda kiralayıp takımı da kaydederek offline modda kullanabilmistim.my club oynamıyorum bu sene ama yine kiraya çıkarsa bu oyuncuların hepsini kiralayıp takımı kaydetmek lazım.ronaldo,kluivert,david,hagi,henry tam nostalji olmuş.bi roberto carlos da olsa iyi olacaktı,real madrid gibi takım lisanslanmalıydı bi sekilde.allahtan bu yıl patchler saglam da herkes kullanıyo yoksa cekilmezdi pes bu yıl.bir de saglam bi turkiye ligi patch'i bulan bilgilendirirse bizi iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 1 Aralık 2016; 22:51:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Beyler delirecem dün akşamda bugünde yaşıyorum bu olayı. bir türlü bağlanmıyor server a. nedir sıkıntı bilen varmı??

Kendim sordum kendim cevap vereyim. önce ps4 ip adresini öğreniyoruz. ps4 açın/ayarlar/ağ/bağlantı durumunu görüntüle/ burada ip adresi yazan kısımdaki ip adresini not edin. modeminizden bu adresi kullanarak ps4 için port açıcaz. 5730 portunu vererek açın portu modem arayüzüne girerek. daha sonra oyuna giriyoruz, sistem ayarları/port ayarları/ burada 'otomatik ayarlar' kısmını 'kapalı' konuma alıp altta 5730 yazın. bağlantı test et deyin. tamamdır artık olmuş olması lazım bende şimdilik sorun yok. :)

• Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    yok hocam çalım bilek üzerine orta kafaya öyle abanmıyorum pas çalım seri oynuyorum öyle orta kafa pozisyona göre orta kafa oynucak olsam koyarım 2 li forvet cr7 ile cavani yi bombalarım da ben çalım estetik top oynamayı seviyorum öle daha keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS27 -- 1 Aralık 2016; 22:58:28 >
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    yok hocam bende sıkıntı yok ben sıkıntınıza yardım etmek için yardım yazmıştım bu yollarla ayırt ediyorum diye sorun çözüldüyse sıkıntı yok iyi oyunlar
    kesinlikle bu adamın bi ara saç modelini mahallede herkes yapardı ah ne günler harika topçuydu bu adam gibi daha gelmez artık futbolda eski tad yok bu tarz adamlar benzeri ya gelir biz görmeyiz ya da hiç gelmicek
  • süper menejerler gelmiş. L.Del Moral var 4-2-3-1 fena değil. acaba yarın gidermi alsammı. oyunun en iyi menejeri hangisi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Gerçekten bir efsane

Ben gecen sene legend oyuncuları my clubda kiralayıp takımı da kaydederek offline modda kullanabilmistim.my club oynamıyorum bu sene ama yine kiraya çıkarsa bu oyuncuların hepsini kiralayıp takımı kaydetmek lazım.ronaldo,kluivert,david,hagi,henry tam nostalji olmuş.bi roberto carlos da olsa iyi olacaktı,real madrid gibi takım lisanslanmalıydı bi sekilde.allahtan bu yıl patchler saglam da herkes kullanıyo yoksa cekilmezdi pes bu yıl.bir de saglam bi turkiye ligi patch'i bulan bilgilendirirse bizi iyi olacak.

Geçen yıl 6 tane legend oyuncu vardı sanırım, onlar da Babangida içinde 6 tane.

Bu yıl daha çeşit olur, kiralama olayı olursa güzel olur

Ben takip edicem,bilgilendiririm kiraya ciktiklarinda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan keşke vidale müzayede için gp basmasaydım 350 k attım 2 temsilcisine bu haftadan sonra girseymişim
  • BAKIN ARKADAŞLAR CİDDİ SÖYLÜYORUM BU KONAMİ TAM Bİ SAHTEKÂR!

BİR AYDAN FAZLA OLDU MYCLUPI AÇMIYORDUM!BUGÜN EL CLASICO DALGASINA ACTIM.OYUNUN BAŞINDAN BERİ ELİMDE SADECE 1 SİYAH TOP VAR ODA S.RAMOS.

HEMEN EL CLASICO HEROES LERDEN Bİ TOP ÇEVİRDİM GELEN OYUNCU J.MASCHERANO:D

HEMEN AKABİNDE ONLİNE MÜSABAKA KUPASINA GİRDİM.RAKİP DE BENİM GİBİ Bİ BEŞIKTAŞLIYDI.

DAHA ÖNCE OYUNUN MYCLUP MODU İÇİN ÇÖP DEMİŞTİM.DÜZELTİYORUM MYCLUP ÇÖP OĞLU ÇÖP!!

OYUNCULAR İLK 45 DK MAL MAL OYUNU SEYREDERKEN İLK YARIYI 2-0 GERİDE KAPADIM. İKİNCİ YARI RAKİP MALA BAĞLADI MAÇ 2-2 OLDU DAHA SONRA MAÇ SKORU 3-3.UZATMALAR ARDINDAN PENALTILAR! NEYSE ARKADAŞ HİÇ PENALTI ATMASINI BİLMİYORDU BELLİ PENALTILARLA AGENTI KAPTIM.

TOP ÇEVİRDİM GELEN OYUNCU EFSANEVİ RONALDO

ULAN TOTOŞ KONAMI BANA EYLÜL DEN BERİ O KADAR TOP ÇEVİRMEME RAĞMEN BANA BIRAK SİYAH SARI TOPU BİLE ÇOK GÖREN BU JAPONLAR UZUN SÜREDİR ACMADIGIM MODA BUGÜN GİRDİĞİMDE 2 TOP ÇEVİRDİM İKİSİDE SİYAH MASCHERANO VE EFSANE OYUNCU RONALDO:)) TAM ÇAKAL BUNLAR..

• Dostum alakası yok bence, tesadüf olmuştur..

Ben de hergün MyClub'a girmeme rağmen, bugün bana da 2. çekilişte siyah topta C.Ronaldo çıktı..

Buna ne diyceksin ???

Ama çöp olduğu konusunda hemfikiriz, oyunun bu seneki kodlarında problem var bence!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pessi63 -- 2 Aralık 2016; 1:12:50 >
  • evet arkadaslar pes tarihimin en farklı maglubıyetını aldım 8-0 yenıldım çocuga 3. tane kırmızı gördüm .. aslında her sey normal baslamıstı taaki kornerden rakıbın 2.05 lik forvetı lacina traore nin golune kadar .. evet dev gibi bişey bu bizim o tarkan filmlerindeki dev adam var ya ondan bile büyük uzun insan dısı bı yaratık .. 5 gol attı onunla hepsı kafayla .. kalecıyı yanına getırıyorum ama her defasında vurdu gol oldu , benım ter stegen tokatlayamadı bı turlu ve fena momentum yemıstım hissediyordum oyunu bırakıp o devi sakatlamaya ugrastım o da nafile .. oyuna zaten ısınamamıstım içimdeki son kırıntıları da bu olay aldı götürdü cidden .. bu forvetı önceden hiç kimsede görmedim ben , mactan sonra wikipediden baktım monaco da gorunuyor lacına traore :)) yazık cidden

• 2topra siyah cikmis demeyin 30 top oldu hala bana sari gri geliyor bu ne sacm yialik HK

• Ya varya şu arapları yenebilen var mı aranızda? ne zaman arapla karşılaşsam ya aşırı lag ve tuş gecikmesinden kaybediyorum yada kazanirken dakika 60-75 arası maçı hükümsüz yapıyorlar sorsan elhamdülillah müslümanim abi derler.
  • Akşam 12 top çevirdim overmars ve luis enrique çıktı gerisi gümüş bronz şansıma tuküreyim
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.