Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar http://pesdb.net/pes2017/ oyuncuların kombinasyonlarını ve level özelliklerini koymuş bakabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 29 Eylül 2016; 15:31:24 >
  • Online geldi mertlik bozuldu. Offline oynayan kimse kalmamış

Tavsiye edeceğiniz bir taktik var mı? Ben offline oynuyorum gerçi city, real madrid, barcelona taktikleriyle oynadım olmadı en son atletico madrid taktiğine döndüm o iyi oldu takıma. Onun haricinde önerebileceğiniz bir taktik var mı?

Bir de topu ileri vurarak daha hızlı nasıl ilerleriz? Dün oynarken istemeden yaptım ama nasıl yaptım bilmiyorum. Bir de bunun gibi şeyleri gösteren bir tuş listesi var mı? Bulamadım. L1+R1 veya L2+R2 Super Cancel idi mesela veya R2 + yuvarlak direkt adama doğru orta açıyor gibi tuş ayarları lazım.
  • Ronaldoyla oynayan arkadaslar varsa kondisyonunu durumunu soyleyebilirmi benimki bi maç düsuşte bi maç normal oynuyo anlamadim nasi iş.oyunda kondisyon harfide bişey yazmiyo.pesdb de D yazmislar.forum yukselmek için bişey yapiliyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online hazırlık maçında adam pes takımını aldı. Neymar, Messi, Ronaldo, Robben kim ararsan var. Nasıl oluyor bu iş beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsaneler de fenomen nasıl olmaz

• Ulen benim adamım fenomen RONALDOYU koymamışlar legen de bi dahaki partidemi acaba henry larson ronaldo

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Online hazırlık maçında adam pes takımını aldı. Neymar, Messi, Ronaldo, Robben kim ararsan var. Nasıl oluyor bu iş beyler?

online hazırlık maçı hangisi oluyor ki hocam?
  • Oyun ps3 te offlinede kasiyor gibi sizdede öylemi

• mertcevik kullanıcısına yanıt
    Şu lobiye girip istatistikleri etkilenmeyen maç yapıyorsun ya, o işte. Soldaki elemanın kadro.

• bence bu sene iyi olmuş zorluk geçen sene midem bulanıyordu herkes hemen yıldız yapıyordu bi degeri kalmıyordu yıldız bulmanın bu sene bence tam ayarında olmuş tek hedefim ronaldinho futbolu sevdiren adam ronaldinho messi 2 sini aynı takımda oynatmak harika olur yakalarsam :D
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    kendi takımını kurup veri ekleme açık olsun mu yapıyordur açıyordur öyle oynuyordur pes 11 de bende böle yapardım kardeşimle 2v2 online klasman yapardık
  • Arkadaşlar birşey sorcam ben tam olarak bu müzayede olayını tam olarak anlamadım bende 5 yıldızlı 2 tane var serbest oyuncu diyor içlerine baktım roben neuer boateng gibi oyuncular var şimdi anlamadığım şey o 5 yıldızlı temsilciyi görüşme isteği yazıyor ona tıklayıp içinden topmu açıcaz yoksa 5 yıldızlı temsilcileri biriktirip normalden topmu açmamız lazım tam anlamadım ben bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar :)

• Bugun girenlere herhangi bir gunluk bonus verdi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Online geldi mertlik bozuldu. Offline oynayan kimse kalmamış

Tavsiye edeceğiniz bir taktik var mı? Ben offline oynuyorum gerçi city, real madrid, barcelona taktikleriyle oynadım olmadı en son atletico madrid taktiğine döndüm o iyi oldu takıma. Onun haricinde önerebileceğiniz bir taktik var mı?

Bir de topu ileri vurarak daha hızlı nasıl ilerleriz? Dün oynarken istemeden yaptım ama nasıl yaptım bilmiyorum. Bir de bunun gibi şeyleri gösteren bir tuş listesi var mı? Bulamadım. L1+R1 veya L2+R2 Super Cancel idi mesela veya R2 + yuvarlak direkt adama doğru orta açıyor gibi tuş ayarları lazım.

hocam elinde 2 tane kaliteli oos varsa dortmund'un taktiği güzel. 4-1-4-1. ben myclup ta böyle oynuyorum:) elimde dortmund'un ön liberosu weigl, ofansif orta saha pozisyonunda da lamela ve klaasen var..

topu ileri vurarak tan kastın topu ayaktan daha fazla açıp koşturmaksa R1 tuşuna çift tıklayabilirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Şu lobiye girip istatistikleri etkilenmeyen maç yapıyorsun ya, o işte. Soldaki elemanın kadro.

ha anladım.kadroya bak 😊

• arkadaşlar bil' e karşı müsabakalarda süperstar a kadar geldim nihayet.çok zorlandım. 6. maçı kaybettim 5-6 yı birdaha oynamak zorunda kaldım ama bitti nihayet.Ama gelin görünki çaylakta öncede 1900 geliyordu hala 1900 geliyor 😡😡😡 süper star ın üstü varmıdırki? onudamı oynamak zorundayız yani coins artması için !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 29 Eylül 2016; 19:05:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcevik

arkadaşlar bil' e karşı müsabakalarda süperstar a kadar geldim nihayet.çok zorlandım. 6. maçı kaybettim 5-6 yı birdaha oynamak zorunda kaldım ama bitti nihayet.Ama gelin görünki çaylakta öncede 1900 geliyordu hala 1900 geliyor 😡😡😡 süper star ın üstü varmıdırki? onudamı oynamak zorundayız yani coins artması için !!!

zorluk superstar ama altta rakip biraz zayıf diyo hocam:) ondan olabilir. bende superstara geldim 1-2 maç oynadım heralde o civarda puanlar verdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

hocam elinde 2 tane kaliteli oos varsa dortmund'un taktiği güzel. 4-1-4-1. ben myclup ta böyle oynuyorum:) elimde dortmund'un ön liberosu weigl, ofansif orta saha pozisyonunda da lamela ve klaasen var..

topu ileri vurarak tan kastın topu ayaktan daha fazla açıp koşturmaksa R1 tuşuna çift tıklayabilirsin..

oos olarak alex teixeira'yı aldım, talisca ve oğuzhan var. Beşikaş ile münihli manulu real barcalı karma lig oynuyorum. Akşam bir deneyeyim bakayım. Atletico'nun taktiği de iyi geldi ben komple takımı değiştirdim neredeyse o yüzden epey kötü gidiyordum hatta 3-3-6 idi g/b/m durumu atletico taktiğine geçtim 8-3-6 oldu :D Real'i deplasmanda 3-0 yendim falan. Ama buna da bakayım bi.

r1'e iki kere basmayı falan deniyorum da beceremedim bir türlü o zamanda futbolcu yavaşlamaya başlıyor. Hazırlık maçında falan bi elimi alıştırayım o zaman. FIFA'da rahattı bunu yapmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

quote:

oos olarak alex teixeira'yı aldım, talisca ve oğuzhan var. Beşikaş ile münihli manulu real barcalı karma lig oynuyorum. Akşam bir deneyeyim bakayım. Atletico'nun taktiği de iyi geldi ben komple takımı değiştirdim neredeyse o yüzden epey kötü gidiyordum hatta 3-3-6 idi g/b/m durumu atletico taktiğine geçtim 8-3-6 oldu :D Real'i deplasmanda 3-0 yendim falan. Ama buna da bakayım bi.

r1'e iki kere basmayı falan deniyorum da beceremedim bir türlü o zamanda futbolcu yavaşlamaya başlıyor. Hazırlık maçında falan bi elimi alıştırayım o zaman. FIFA'da rahattı bunu yapmak.

oyuncuyla topu sürüyoken R1 tuşuna2 kere bas bırak oyuncu topu ayağından açacaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertcevik

arkadaşlar bil' e karşı müsabakalarda süperstar a kadar geldim nihayet.çok zorlandım. 6. maçı kaybettim 5-6 yı birdaha oynamak zorunda kaldım ama bitti nihayet.Ama gelin görünki çaylakta öncede 1900 geliyordu hala 1900 geliyor 😡😡😡 süper star ın üstü varmıdırki? onudamı oynamak zorundayız yani coins artması için !!!

zorluk superstar ama altta rakip biraz zayıf diyo hocam:) ondan olabilir. bende superstara geldim 1-2 maç oynadım heralde o civarda puanlar verdi..

yani süper starda 6 maç daha mı yap diyorsun? acayip zor birde boşa uğraşmasak bari eminmisin?? :)))))

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.