Şimdi Ara

Arabayı sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 15-20 dakika önce arabayı park ederken duvara çok yanaşmışım normalde sensör duvara çok yaklaşınca ötüyor.Bende bundandır dedim geri gelirken arabaya değdirdim yani yavaşca üstüne yüklenmişim.Arabada ufak bir boya kalkması var(tırnak ucu kadar-siyah bir nokta),moral olarak bittim allahtan araba bize ait ne yapsam bilemedim pasta cila vernik falan kurtarırmı yoksa rötuş boyası şartmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasyas01 -- 23 Mayıs 2016; 18:39:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

allah başka dert vermesin.

İmzandaki videoya baktım . Tam olarak sizin gibilerden beklediğim video . Diğer yüklemeleri de izlemişsindir beğenmişsindir sen . Şey temalı filmler seviyorsun sanırım .

insanlara gerçek tarih degil, inandırılmak istenen tarih ögretildigini düşünüyorum. osmanlı türk değildir, atatürk müslüman degildir ve fatih bir çag acıp bir cag kapatmamıştır. bütün dünya yeni kıtanın keşfini kabul eder. aci veren gerçekler mi ? mutlu eden yalanlar mı ?

Sizin bir tarihiniz adam akıllı bir devletiniz yok diye böyle küçük numaralarla yanlı videolarla konuşmaya gerek yok .

Çağ açıp kapatmamışız bak hele bak İstanbul'un tarihi önemini her döneme etkilerini git biraz araştır da kültürlen gerçek tarih öğren .

Neyse arkadaşın konusunu kirletmek istemiyorum sen istediğin tarihi aç kapat Mezopotamya'da .

bir digeri için "almanya yenilmiş diye bizde yenilmiş sayıldık"
    dedigim gibi mutlu eden yalanlar mı? sadece gerçekler mi?
    ben 2.yi tercih ettim, herkese tavsiye ederim.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Yeni_%C3%87a%C4%9F
    http://www.belgeci.com/cag-acma-efsanesi.html

ha bu arada kürt imasında bulunmuşsunuz, kürt degil öztürküm
    ama bu gerçekleri öğrenmekte engel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 23 Mayıs 2016; 19:53:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.