Şimdi Ara

Bu Ne Demek ? 'Kredi Blogu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba telefonum s6 edge 1 hafta oldu servise vereli daha bugün baktılar telefonuma ben internetten takip ediyordum neyse en son "Kredi Blogu" diye bir şey yazıyor kaç saattir böyle ne demek olduğunu anlamadım internetten araştırdım hep saçma sapan şeyler çıkıyor bu sizce ne demek oluyor arkadaşlar resim olarak bakmak isteyenler için:http://i.hizliresim.com/OM3PvD.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 23 Mayıs 2016; 18:22:40 >

• Parça pekle bekleniyor > kredi bloğu(daha parça gelmedi anlamında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

Merhaba telefonum s6 edge 1 hafta oldu servise vereli daha bugün baktılar telefonuma ben internetten takip ediyordum neyse en son "Kredi Blogu" diye bir şey yazıyor kaç saattir böyle ne demek olduğunu anlamadım internetten araştırdım hep saçma sapan şeyler çıkıyor bu sizce ne demek oluyor arkadaşlar resim olarak bakmak isteyenler için:http://i.hizliresim.com/OM3PvD.png

Parça pekle bekleniyor > kredi bloğu(daha parça gelmedi anlamında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizayinanç kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim :) bugün baktım akşama doğru şöyle yazıyor Back Order (Samsung) peki bu nedemek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 6 Ekim 2016; 20:14:47 >
  • Hocam selamlar,

telefonunuzun durumu ne oldu değişim mi yapıldı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpinar

Hocam selamlar,

telefonunuzun durumu ne oldu değişim mi yapıldı acaba ?

evet yapıldı sonra pil i şişti tekrar verdim 5 gün içerinde hem pili hemde arka kapağı değiştirmişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.