Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

Test eden arkadaşlar... araç sessiz.. içeri motor sesi gelmiyor derken.. yalıtımın . ÇOK iyi olduğundan bahsetmişler.. Yoksa dışarıdan dizel motor tabii sesli olacak..

bana göre dizel motorunun seside dışarıdan diğer dizellere göre az, benim kullandığım araç traktör 3008 in yanında
  • Arkadaşlar yeni 3008'de bağımsız süspansiyon mu yoksa eskisi gibi torsiyon çubuğumu kullanılmış..bilen duyan var mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç beklediğim gibi, geçerli bir araç kesinlikle. Ekonomik yönünü bir yana bırakırsak rakipleri ile gözü kapalı baş edebilecek seviyede olduğunu düşünüyorum şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baha_81 kullanıcısına yanıt
    5 senedir o rezil dediğiniz yarı otomatik şanzumanı kullanıyorum çokta memnunum..sorunsuz,bakım maliyetleri diğer çift kavramalar gibi adamın ocağına incir ağacı dikecek cinsten değil..ısındı,çatladı,patladı,titredi gibi baş ağrısı yok..1700 kg araba varsın 14 snde 100'e çıksın ralliye çıkmıyoruz ama 2.vitesten sonrada gerektiğinde adamı koltuğa yapıştırıyor merak etme..son olarak bu şanzumanı kullanan kullanıcılar araçlarından gayet memnunlar ve rezil olarak kesinlikle görmüyorlar ama ne hikmetse kullanmayanlar hep şikayet hep şikayet..yahu size ne keyfimizin kahyasımısınız..

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Test sürüşünde sormuştum. Torsiyonmuş:(

İzledgim son testte bagmsz diyordu

• underdog kullanıcısına yanıt
    En sessiz dizel hondanin idtech motoru gerisi hep gürültülü calisio ama gel Gorki Honda bunu avantaja çevirmek yerine yalitimi kotu yapiyor

• Burada büyük bir yanılgı var. Suv alan çoğu kişi yaşını başını almış ve atraksiyon aramayan tipte insanlar. Öyle kolay kolayda bilinmeze 100binler bağlamazlar.
    bazen sırf bu yüzden foruma mesaj yazmak istemiyorum , ya japoncada yazmıyorum ama nerenizden anlıyorsunuz arkadaş... sorunludur ,incir ağacı diker ,ısındı çatladı patladı vs. neresinde yazıyor mesajımın..? ben sadece konforsuzluğundan , insanı arabadan soğutmasından dolayı böyle yazdım...
    koltuğa yapıştıgınız içinmi 14 sn sürüyor hızlanması.. kendi yazdıklarınızda mantık olsun önce sonra bana cevap yazın.. belki benim hiç begenmediğim tipini begenip sırf şanzıman olayından bu aracı satan en az 10 kişi canlı gözümle tanıdım hayatımda siz ne masal anlatıyorsunuz...?
    artı sanki sana cevap yazmışım gibi atlamışsın birde banane arkadaş senin keyfindende kahyasındanda...
    ne hikmetse kullanmayan dediğin bende de yarı otomatik bu yazdığım dertlerinden muzdarip olduğum dualogic şanzıman var .hadi ben fiyat makul diye alıp katlanıyorum ama bir sürü para verip birde buna katlanmak , üstünede savunmak nasıl bir mantıktır aklım almıyor...
    artı bunun pejoyla ilgiside yok fiat ,toyota opel vs. marka ayırmadan hepsinde ama böyle daha okuduğunuzu anlamadan komik çıkışlar yapmayın.

• Sonunda türkçe bir test videosu yayına girmiş
    https://www.youtube.com/watch?v=97L1UniVENM
  • ultimatetnctr U kullanıcısına yanıt
    Kaç kere verilecek bakalım daha ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

Sonunda türkçe bir test videosu yayına girmiş
    https://www.youtube.com/watch?v=97L1UniVENM

Hiç beğenmedim otopark ın test videosunu merakla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

En sessiz dizel hondanin idtech motoru gerisi hep gürültülü calisio ama gel Gorki Honda bunu avantaja çevirmek yerine yalitimi kotu yapiyor

evet oda sessiz, galiba en gürültülü çalışan benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

evet oda sessiz, galiba en gürültülü çalışan benimki

Honda crv nin motoru net olarak Bluehdi den sesli.308 le crv yanyana çalıştırınca çok açık belirgin

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

arkadaşlar merhaba,
    3008 arac isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim
    mepa otomotiv
    ekrem güler 212 698 44 44 dahili 133

Nasıl yardımcı olacaksınız? Ben iki ayrı bayiye kapora yatırdım. Aracım 3008'di sattım. Yeni 3008 in en büyük sıkıntısı fiyatların en az 7-8 nin lira pahalı olması. Bir diğer problem ise, koltukların en üst donanımda bile manüel ayarlanması. Fiyat konusunda, yardımcı olursanız alırız. Niye olmasın!

• istanbulda test eden oldumu
  • Şunun aselete bak efsane tabi bu +110k boşunada bakmak lazım.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
  • Arkadaşlar merhaba ,

Bende yeni araba bakıyordum ve bu aracı gördüm. Gerçekten güzel yapmışlar görüntü olarak fakat kullanmadan bilinmez. Benim sormak istediğim Benzinli 1.2 aracın yakıtı. Verilere göre çok düşük gerçekten öyle mi?

Yeni SUV Peugeot 3008’in ödüllü 3-silindirli PureTech Euro6* benzinli motorları, düşürülmüş ağırlık ve kompakt boyutları sayesinde şimdi daha da etkin. Güvenilirlik ve sağlamlıktan ödün vermeksizin size eşsiz bir sürüş keyfi ve üst düzey performans sağlar. CO2 emisyonları 115 g/km’den itibaren başlayan 1.2-litre PureTech 130 S&S Motor sınıfında 2015 ve 2016’da üstüste Yılın Motoru seçildi. Yeni EAT6 otomatik şanzıman ile eşleştirilebiliyor.
    Şehir içi tüketimi (l/100km): 4.2 - 5.4 - CO2 (g/km): 110 - 141
    Şehir dışı tüketimi (l/100km): 3.5 - 4.3 - CO2 (g/km): 92 - 111
    Karma tüketim (l/100km): 3.8 - 4.7 - CO2 (g/km): 100 - 121

• Sanırım en güzel koyu renk gidiyor çok güzel duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiker_ kullanıcısına yanıt
    Kasko karşılanmış diye anladım ben. Fiyatta indirim yapmak yerine bu tür taktiklerre başvurdaklarını söyleyenler olmuştu.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.