Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
62.416
Cevap
639
Favori
2.479.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grip control ile ilgili güzel bi video varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Tucsonu kafaya koymuştum ki 3008 kafamı karıştırmaya başladı.

hocam şanzimandan dolayi kullanmis biri olarak tucson tavsiye etmiyorum.

Ne gibi problemler yaşadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük donanıma gelip de en üst donanım seviyesine gelmemesi gibi bir saçmalık olmaz, allure ve gt line seviyelerine de grip control 2 gelecektir. İzlediğim tüm yabancı videolarda çoğu gt line test ediyor ve hepsinde var grip control

• Akşam üstü satış temsilcisinden üzücü bir haber aldım.
    Ben allure+elegence kırmızı siparişi vermiştim.Ay sonu teslim diyorlardı.Fakat tüm TÜRKİYE'de kırmızı araç temininde sorun varmış 20-25 gün gibi bir gecikme olacakmış.
    Fakat diğer renklerde bir sorun yokmuş Pek tatmin edici bir açıklama yok.
    Yarın gidip tam öğreneceğim.Yada diğer renklere alıcı gözü ile bakacağım.
    Kırmızı renk sipariş verip kesin teslim günü alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Hocam manuel elite t gdi düşünüyorum.otomatikler mi sorunlu?

hocam çift kavrama sikinti.ozelikle elite plus otomatik dctlerde cok erken ısınma uyarisi veriyor.Şuan yazilim yukluyor sanirim yeni galiba.Manuelde sorun olmaz sanirim.

• haunt54 H kullanıcısına yanıt
    hocam yogun trafikte ısınma uyarisi veriyor.Araci cok dikkatli kullanmak lazim.Aman ısınıp saga cekecekmiyiz korkusu bile aractan soguttu beni.Hadi biz neyse bayana nasil anlatacaksin istanbul trafiginde saga cek bekleyi ben tavsiye etmiyorum.Trafigin yogun oldugu bir sehir icin kasa kasa kullanmak zor durum.Yazilimsal olarak ısınma uyarısını bence erken veriyor.Ama bunu hyundai forumlarinda soyleseniz arac kullanmayi bilmiyorsun damgasi yiyorsun oda ayri mevzu.Asagidaki konuyu inceleyin.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120806806&p=1&anchorToGo=120806806#120806806

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 25 Ekim 2016; 20:50:30 >
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    19 inç olması lazım o jantların Fransa sitesinde ayni jant 19 .otopark in lansman da da 19 diyor zaten onuda izlerseniz . bence bu videodaki koltuk lar ile ve içi beyaz perdeli alınır kesinlikle .gt deki siyah perde içeriyi boğuyor bana göre..

• quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

Düşük donanıma gelip de en üst donanım seviyesine gelmemesi gibi bir saçmalık olmaz, allure ve gt line seviyelerine de grip control 2 gelecektir. İzlediğim tüm yabancı videolarda çoğu gt line test ediyor ve hepsinde var grip control

Satış temsilcisiyle bu konuyu çok konuştuk, türkiyeye gelecek araçlar için toplantı yapılmış, ya 18 inc jant +grip kontrol, yada 19 inc jant seçeneği oylamaya sunulmuş o oylamaya 19 inc jant kararı verenlere en güzel sevgi dileklerimi iletiyorum.... , sonra active donanıma grip kontrol konulması gündeme gelmiş fakat düşük donanıma gelmesi saçma olacağından bu konu muallakta şuan. Sonuç olarak allure ve gt donanıma grip kontrol gelmeyeceği kararına varılmış. Grip kontrol 2017 de gelecekse kaporam yine sizde kalsın 3-4 ay daha beklerim dedim, zaten alıcı olduğumu biliyor satmak için yalan söylemesine gerek yok, gelmicek dedi ve fiyatlar zamlanacak dedi saçma ama durum şuan böyle, ilerde gelirse al bunu ver grip kontrollüyü derim

• quote:

Orijinalden alıntı: savas1000

quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

3008 col basarili degil megane tyscon ayarinda.. yani 100 110 bin tl lik araba ayarinda..
    Kabul ederimki bi tik i cocpit farki var. Ama ne kadar şatafat o kadar bozulma. Servis masrafi.
    Ve 2ci elde megane fiyatina zor satilir. 110 binden fazlasi haram gt line

Evt
    Mekan himtir bevv olc. Timsir kenti lemlem.3008 bozk 120 kimorte.

Karnım ağrıdı gülmekten hocam, teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grip control yazılımsal bir olaysa, basit bir güncelleme ile eldeki araçlara da yüklenebilmesi gerek yanılıyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

hocam yogun trafikte ısınma uyarisi veriyor.Araci cok dikkatli kullanmak lazim.Aman ısınıp saga cekecekmiyiz korkusu bile aractan soguttu beni.Hadi biz neyse bayana nasil anlatacaksin istanbul trafiginde saga cek bekleyi ben tavsiye etmiyorum.Trafigin yogun oldugu bir sehir icin kasa kasa kullanmak zor durum.Yazilimsal olarak ısınma uyarısını bence erken veriyor.Ama bunu hyundai forumlarinda soyleseniz arac kullanmayi bilmiyorsun damgasi yiyorsun oda ayri mevzu.Asagidaki konuyu inceleyin.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120806806&p=1&anchorToGo=120806806#120806806

Teşekkürler, seçenekler arkasından çıkarıyorum

• underdog kullanıcısına yanıt
    Vatandaşımızdaki şu cam tavan ve büyük jant takıntısını bir türlü anlayamıyorum. Takır tukur ses gelir, içeriyi yazın pişirir kışın dondurur, contasında sorun olur su sızdırır ama illa cam tavan isteriz. Jant büyüdükçe konforun azalıp arabanın at arabasına döndüğünü bilmeyiz, illa büyük jant peşinden koşarız. Eğerki 19 inch jant için grip kontrol gelmediyse yazıklar olsun. Zaten bu aracın olması gereken en fazla 17 inch fazlası konforu baltalar. Ama peugeot st leri daha iyi bilir tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyrant1907 -- 25 Ekim 2016; 20:58:20 >
  • Gerçekten bu fiyatlara peugeot alacak olan var mi?

• haunt54 H kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam arac cok guzelde olsa bu uyariyi almamak icin arabayi dikkatli kullanmak beni arabadan soguttu.Alip hergun dusuneceginize almayip birgun dusunmek en iyisi.Bmw x1 aldim.Kafam rahat gayet memnunum.Onu almasam kesinlikle 3008 alirdim.Ki halada takip ediyorum.Bu arac bir baska guzel.

• quote:

Vatandaşımızdaki şu cam tavan ve büyük jant takıntısını bir türlü anlayamıyorum. Takır tukur ses gelir, içeriyi yazın pişirir kışın dondurur, contasında sorun olur su sızdırır ama illa cam tavan isteriz. Jant büyüdükçe konforun azalıp arabanın at arabasına döndüğünü bilmeyiz, illa büyük jant peşinden koşarız. Eğerki 19 inch jant için grip kontrol gelmediyse yazıklar olsun. Zaten bu aracın olması gereken en fazla 17 inch fazlası konforu baltalar. Ama peugeot st leri daha iyi bilir tabi...

büyük jantı bende sevmem opsiyon olsa almazdım, mecbur almak zorunda kalıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Gt-line grip kontrollü bir araç.
    https://www.youtube.com/watch?v=xAjiQqkQv3E

Lastik detayları gözüküyor 2:22 snde. 18inc conticrosscontract lx offroad ve kar şartlarına da uyumlu lastikler var üzerinde.

Demekki en fazla 18le oluyor grip control. Accessle gelecek diyen arkadaşlar yanılıyor olabilir.
    2017de videoki gibi 18jantlı gt line grip control araçlar trye de gelecektir. gelmelidir... Hatta şuan getirmemiş olmaları çok büyük ayıp!

Fransa sitesinde o opsiyonu seçince gt de 19 jant lastikleri çıkartıyor 18 mud and snow lastiği ekliyor yani 400 bilmem kaç euroluk opsiyon içinde lastik jant ve yazılım yer alıyor
    edit : grip contol kuga daki beğenilen 4x4 yada subaru nun 4x4 ü gibi olmaz ama durumu kurtarır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 25 Ekim 2016; 21:25:01 >

• gerçekten bu fiyatı veren arkadaşlara hayret ettim. araç bir suv değil asla, yerden yüksek sadece farkı bu. diğer markaların hepsinde 4x4 özelliği var. bu anlamda pug sıradan bir heçbekten başka birşeye benzemiyor. pug 4x4 koyamamış milleti grip kontrol diye uydurmasyon bişeyle gönlünü alıyor.
  • tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Bende katılıyorum sana.nissan bu suv pazarına ilk girdiği için kazanıyor.bizim insanımız yeniliklere pek açık degil malesef.cevresinde kim neyi aldiysa ondan aliyor. Mesela benim kuzen gitti qq aldı sonra digeride aldı.bu şey gibi iki market var birisi kalabalık digeri boş.siz nereden alışveriş edersiniz.😉

• quote:

Şu qashqai de bişe var da ben mi göremiyorum acaba, tip desen eskidi, iç hacim desen dar, bagaj desen ufak, şanzıman desen rezalet cvt, kalite desen bildiğin sıradan japon iç mekanı, fiyat desen dizel otomatik dolusu 130 lara satılıyor yani çok da ucuz değil. Buna rağmen bukadar satması çok ilginç, hiçbir yönüyle 3008 le kıyaslanacak bir araç değil bence

Tr'de SUV denince her 10 kişiden 8'inin aklına QQ geliyordur. Zaten çok rakibi yoktu pazarda. Eski 3008 falan bu ayarda bi araç değil. Yeni 3008 elbette müşteri bulacaktır ancak QQ çoktan adını zirveye kazımış durumda. Onu oradan indirmek elbette gayet mümkün ancak bu fiyat politikası ile değil. Bi kere öteki markaların şu ankinden çok daha fazla tüketiciye ulaşması lazım. Yarın 130bine 3008 aldım deseniz duyanların %90'ı "pejo'ya o para verilir mi?" der. Bunu aracın kalitesinden, tasarımından falan bağımsız söylerler. Kimsenin fikri yok zaten. Marka olmak böyle bişey. Nissan QQ SUV segmentinde marka. Rakipleri arttıkça mutlaka satışları düşecektir. Sonuçta piyasaya 3-4 ciddi SUV girdi. Ancak hiçbiri QQ'yi tahtından oynatabilecek gibi görünmüyor. 10 kişiye piyasadaki SUV'leri gösterin 8'i en güzeli 3008 der. O kadar güzel bi araç bence. Dış tasarım çok güzel. Kokpit muazzam. Ama QQ'nin en en dolusunu 110'a alabiliyorken kaç kişi gidip 3008'in en dolusuna 130bin verir? Kokpiti de öyle olmayıversin diyecek adam. 20bin az para mı? Fiyatları kafa kafaya olsa amenna. Ama en boşu 15 en dolusu 20bin daha pahalı. Aynı haltı seat da yedi. Almanya'da 20bin euro olan leon style'ı 59bine satan doğuş 20bin euroluk ateca reference için 84bin lira istiyor. Niye? E leondan 10 cm daha yüksek.
    Yani mesela biri bana 308 63binden başlarken 3008'in 88binden başlamasını açıklayabilir mi? Altındaki boşluğa altın mı doldurmuşlar?

• liaison L kullanıcısına yanıt
    türkiyede c-suv da 4*4 satışları yüzde kaç biliyor musunuz?
    ya da şöyle söylüyeyim sizin dışarıda görmüş olduğunuz zibil qq %80 küsür otomatik dizel. yani sıradan bir heçbek.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.