Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: srmrmr , srmrmr
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
62.434
Cevap
638
Favori
2.482.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel olmuş , yüz yıllık ic tasarımı ısıtıp ısıtıp önümüze koymamislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neilblack -- 9 Ağustos 2016; 7:24:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ortalamasındaki bir sürücü için ulaşılabilir fiyatlarda olmayacağını düşünüyorum,

maalesef genel olarak vergiler, döviz kuru derken fiyatlar aldı başını gidiyor..
  • 1.6 dizel otm. gt line + full donanım fransa fiyatı 41700 eur. Direk bu fiyattan satılsa bile 140bin tl eder.
    2.0 olan gt modelini hiç düşünmüyorum bile mtv vs yüzünden.

Vergi mergi eklenince 200k yaklaşır en full'ü heralde. Aracın güzelliklerini ve farkını koyan donanımları gene alamıcaz anlaşılan.
  • yeni kasanın fiyatı şuankiyle ne kadar farkeder tahmini olarak fikri olan var mı ?
  • Vay vicdansızlar.....cok guzel olmuş....

• Fiyatları uygun olsa keşke alsak ama üstte bir arkadaşın yazdığı gibi fiyatlar olursa sıkıntı olur alamayız.
  • Dizel 129 , b3nzinli 115 diyorum donanımlı paketi
    Not: gt model biraz fazla olabilir tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 2 Ağustos 2016; 22:15:04 >
  • Alman sitesinde başlangıç fiyatı 22.900 euro diyor. Peugeot Türkiye, ülkemizde ki düşük satış rakamlarını görüp aracı uygun bir fiyatla satışa çıkarmasını ümit ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviavukat -- 3 Ağustos 2016; 20:55:32 >
  • almanya sitesinde eski 3008 4000€ daha pahalı. almanya sitesinde donanımlar ve fiyat da belli pdf iniyor. umarım iyi bir fiyat dan gelir ama sanki zor ..
  • 2008 neredeyse üzerine 6 bin koydu, 3008 keşe 100 bin civarı olabilseydi, şu durumda giriş fiyatı 120 binlere gelecek ve işi zorlaşacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Dizel için mi tahminimiz? Dizel için sanmıyorum öyle bir giriş fiyatı olsun.

• evet şu an benzinli satışı yok 3008 in o yüzden onu işin içine katmadım,bakalım yeni kasada nasıl bir yol izleyecekler bu konuda.Bence önemli eksiklik benzinli versiyon yokluğu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel allure 140 tan aşağı olmaz demedi demeyin. Tiguan dizel manuel 130 binlere dayanıyor.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Ucuz bir versiyon olmalı bencede.
    Benzinli Manuel'i düşük rakamdan piyasaya sürmeliki araç biraz gözüksün

• https://m.youtube.com/watch?v=xNQYq8GVU1o

Yeni 3008 deki teknolojileri anlatan bir video.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Dizel allure 140 tan aşağı olmaz demedi demeyin. Tiguan dizel manuel 130 binlere dayanıyor.

Size katılıyorum, 120 bin filan çok iyimser olur.
    O paraya bu donanımda sadece Kadjar alınır sanırım.
    Tiguan, Crv, Qq gibi araçlara bakarsak ayrıca yeni 3008'in kokpit ve dış tasarımını düşünürsek dizel ve full olan modeli 140 bin lira olur.

• Bunu 140 a verirlerse 5008 kac para olacak? Biraz olculu olalim gaz vermeyelim pejoya da 5008 i 200 bine mi satacaklar sizce? Buna da 140 veren cikmaz ancak kadjar alinir demissiniz de bu arac da kadjara tiguana rakip zaten. Koleosa crvye xtraile rakip gelmiyor degil mi?

• Şimdiki 3008 e 6-10 bin arası fiyat koysak yine 140 yapmaz 140 bine de üst segment markalara kayar insanlar bana göre..umarım iyi bir fiyatla gelir . Birde şu var dizel Manuel tiguan 117 bin snrm..otomatik olsa 127 olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 9 Ağustos 2016; 9:16:42 >
  • Manuel oto farkini vw ne gore dusunmemek lazim. Hic bir firmada o kadar fark yok. Vwde dsg 15 bin lira. Bence o fark da bozulan dsgleri iyi niyet garantisinden degisme parasi. Dogus pesin aliyor tamirin parasini. Ayni vites skoda da 5 bin daha ucuz. 10 bin lira fark gercekci degil bence yeni kasa icin. 140 lara ciktiktan sonra dort ceker crv var. Muhtemelen de daha buyuk daha genis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_r_k -- 9 Ağustos 2016; 14:12:51 >
  • a_r_k A kullanıcısına yanıt
    dogru hocam crv daha buyuk geniş ..ebatlara baktıgımızda.ama 3008 için 140 bin de çok bakalım nasıl bir politika uygulayacaklar iyi bir fiyatla girse piyasada tutulur.böyle bir iç mekan tiguan da bile yok bana göre zaten botut oalrak ideal küçük sayılmaz....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.