Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mustaozkan51 , Mustaozkan51 , _üveys_ Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
62.227
Cevap
636
Favori
2.462.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni 5008 xtrail ayarında 3008 bildiğiniz qq ye rakip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • full paketi 120 bin bandında gelirse yok satar satmazsa zaten dükkanı kapatsın peugeot millet tiguan için sıraya giriyor iflah olmaz bu memleket.
  • Direksiyon hakkında şu ana kadar düşünceleriniz neler beyler :) Ben hafiften endişeliyim. Küçülte küçülte 3008'de en sonunda Logitech g27 kıvamına getirdiler :)

Normalde headup display olacak yerde direk göstergeler olduğu için direksiyon biraz aşağıda kalıyor, araca inip binerken dizlerimizin rahat hareket etmesi için yapılan alt kısımdaki düzlük ile hız göstergesini görmemiz için yapılan üst kısımdaki düzlük, direksiyona tabiri caizse dörtgen bir form kazandırıyor, bu da küçülme olarak sonuçlanıyor.

Bir de konum meselesi var, tasarım müdürünün i-cockpit başındaki röportajını izledim, şöyle diyor;

'İnsanlar bize direksiyonun neden göğüs hizasında olduğunu soruyorlar. Ben de onlara direksiyonun yarış araçlarındaki kadar yukarıda olmaması gerektiğini söylüyorum. Normal olan bu.'

Direksiyon boyut ve konum itibariyle düşündürüyor beni.
  • Küçük direksiyon daha rahat kullanım açısından sanki.. bana öyle geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Direksiyon hakkında şu ana kadar düşünceleriniz neler beyler :) Ben hafiften endişeliyim. Küçülte küçülte 3008'de en sonunda Logitech g27 kıvamına getirdiler :)

Normalde headup display olacak yerde direk göstergeler olduğu için direksiyon biraz aşağıda kalıyor, araca inip binerken dizlerimizin rahat hareket etmesi için yapılan alt kısımdaki düzlük ile hız göstergesini görmemiz için yapılan üst kısımdaki düzlük, direksiyona tabiri caizse dörtgen bir form kazandırıyor, bu da küçülme olarak sonuçlanıyor.

Bir de konum meselesi var, tasarım müdürünün i-cockpit başındaki röportajını izledim, şöyle diyor;

'İnsanlar bize direksiyonun neden göğüs hizasında olduğunu soruyorlar. Ben de onlara direksiyonun yarış araçlarındaki kadar yukarıda olmaması gerektiğini söylüyorum. Normal olan bu.'

Bende özellikle küçük direksiyonu beğendim 2008 i incelediğimde çok hoşuma gitti, kendi aracımınki kamyon direksiyonu gibi geliyo şimdi Ama şöyle bi durum oldu direksiyon göstergeleri kesiyordu, koltuk ayarını iyi yapmak gerekiyor, 3008 de biraz daha aşağı gibi onuda görecez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Direksiyon hakkında şu ana kadar düşünceleriniz neler beyler :) Ben hafiften endişeliyim. Küçülte küçülte 3008'de en sonunda Logitech g27 kıvamına getirdiler :)

Bende hem 5008, hem de 208 var. 208'in küçük direksiyonu çok rahat ve kullanışlı. 208 den 5008'in direksiyonuna geçince otobüs kullanıyormuşum gibi hissediyorum. Velhasıl küçük direksiyon iyidir. Endişelenmenize gerek yok.
  • NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Küçük direksiyon kesinlikle kullanışlı. 308. Ve 2008 de test ettim, süper. Test etmenizi tavsiye ederim. Ben kesin 2008 alacağım da 3008 de bütçe elverişli olursa düşünüyorum. Tabi 1,2 eat6 benzinli

• Teşekkürler, kafamda bir tek soru işareti bu konu araç hakkında. Güvenlik açısından da düşünecek olursak küçük çap her zaman daha iyi, yola çıkan küçük bir çocuktan, hayvandan ani bir manevrayla kaçacağınız zaman dönülecek çap aynı ama döndürme kolu kısa kalıyor, hâliyle daha kısa zamanda manevra yapabiliyorsunuz. Bu belki milisaniyeye tekabül ediyor ama kaza anında bunun çok önemi var.

• Bayi 130 140 arasi olacak dedi 3 paket var fulu bu diye belirtti

• quote:

Orijinalden alıntı: a_r_k

Bayi 130 140 arasi olacak dedi 3 paket var fulu bu diye belirtti

opsiyonlardan guvenlik donanımlaı hariç vaz geçeriz artık
  • 140 a gt line almam. Full doldurcak
    120 liralik tusconda hersey var hemde 5008 ayari araba dizel olsa diyecek 129. Bu nedir yiiia

• Gt line maximimmmda 130 . Dodurmalarda pahali olmayacak 10 tl tmm hersey olcak kendi kendine gitme paketi dahil

• Valla ben superb icin iyi bir fiyat aldim onu degerlendirecek gibiyim su an. 140li fiyatlara ciksam talisman almayi dusunuyordum ama bakalim ne olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

140 a gt line almam. Full doldurcak
    120 liralik tusconda hersey var hemde 5008 ayari araba dizel olsa diyecek 129. Bu nedir yiiia

tek eksigi cok yakmasi onun disinda bende ciddi ciddi dusunuyorum 1 ay once bayiden metalik renk dahil 117 bin tl lik teklif aldim peugeot uda bekleyeyim dedim onunla ayni donanima getircem belki peugeot bizi sasirtirlansmana uygun fiyatla cikarir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 23 Eylül 2016; 21:58:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

tek eksigi cok yakmasi onun disinda bende ciddi ciddi dusunuyorum 1 ay once bayiden metalik renk dahil 117 bin tl lik teklif aldim peugeot uda bekleyeyim dedim onunla ayni donanima getircem belki peugeot bizi sasirtirlansmana uygun fiyatla cikarir

Tamam yılda ortalama 6 bin 7 bin km yapiyorum..
    Tuscon alim guzel.. ama 9 litre benzin uzun yolda benzin.. 5.2 litre mazota denk gelir. Krus hesabindan.
    Yani iki kati..
    200 yl yaktigim yere 400 tl mingidicem. Gitmem yaa. Tusconda gaza basamazsın cok yakar deyi ezikler beni

• 114 e aldilar ankaradan bence verir

• 2ci elde zor satilir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Tamam yılda ortalama 6 bin 7 bin km yapiyorum..
    Tuscon alim guzel.. ama 9 litre benzin uzun yolda benzin.. 5.2 litre mazota denk gelir. Krus hesabindan.
    Yani iki kati..
    200 yl yaktigim yere 400 tl mingidicem. Gitmem yaa. Tusconda gaza basamazsın cok yakar deyi ezikler beni

Hocam şuanki verso da 11 litre dizel yakıyor benim için değişen bir şey yok 2. el umrumda değil zaten gidipte 2. el için araba alan biri değilim öyle olsaydı hiç sorgulamadan nissan alırdım istanbuldan aldım bu teklifi 2 3 bin indirim için başka şehirlere gidemem peugeot dizelde şuanki aracımın yarısı kadar yakacağı için duşunuyorum birde daha şık olduğu için ama bakalım gelsin bir bayiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 23 Eylül 2016; 23:05:07 >
  • Bugun 1000tl kaparo verdim araca
    kesin bilgiler yok ama benle paylaşamayacağı sadece okuyabileceğini söyleyip paketlerin içeriklerini okudu
    en boş paket zayıf değil
    orta paket yeterli
    üst paket baya iyi
    gt line ne war ne yok doldurmuşlar
    birde bitek gtline ile deri alınabiliyormuş

bunlar kesin bilgi değil ama diye eklediler.
    lansmana davet edecekler bakalm
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM_K

Bugun 1000tl kaparo verdim araca
    kesin bilgiler yok ama benle paylaşamayacağı sadece okuyabileceğini söyleyip paketlerin içeriklerini okudu
    en boş paket zayıf değil
    orta paket yeterli
    üst paket baya iyi
    gt line ne war ne yok doldurmuşlar
    birde bitek gtline ile deri alınabiliyormuş

bunlar kesin bilgi değil ama diye eklediler.
    lansmana davet edecekler bakalm

Gt line da hatirladiginiz varmi hangi sehir hangi bayiyi aradiniz

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.