Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.431
Cevap
638
Favori
2.481.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün 32gb flash bellek taktım müzik dinlemek icin sorunsuz gördü bellegi. Maksimum kaç gb destekliyor. 32 den fazlasını deneyen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş 42 İzmir.

Arkadaşlar gösterge panelini oradaki düğmeyi yeni keşfettim. Basınca göstergelerin altında ışık yanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Ben tiguanı cok beklemiştim.3008 de ki özellikler ekle bir de oyle fiyat al kararın zaten 3008 olur.benim oyle oldu.

Bizde hazirandan kasima kadar tiguan bekledik,hep arac yok dediler,sonra 3008 çıktı esimi zorla götürdüm pejo bayiine,3008 i gorunce ve o sirada sansimiza da bi arac denk gelince 3008 li olduk,
    1,6 highline dusunuyordum,en buyuk etken otomatigi yoktu,
    1,6 highline nin ustune cam tavan+discovery pro+navigasyon +kor nokta uyari,serit takip vb gibi guvenlik önlemleri +cevresel görüş (tiguanin ki daha iyi ama opsiyonel ) + adaptif hiz sabitleyici vb ozellikleri opsiyonlari eklediğinizde aralarinda 20~25 bin fark oluyor ve bir de ustune vw in st i muhatap ol (bir sürü bayiyi dogusa şikayet ettim )
    Ustune bir de otomatik farkini falan koyarsaniz 30~40 araligina çıkıyor neredeyse fark
    Esim illa da tiguan diyordu, 3008 i gorunceye kadar,otodan cok iyi anlayan tanidigim da ikisi arasinda dusunmeden 3008 deyince ,3008 aldik,simdilik memnunum,inşallah bi sikinti yasamayiz
    Oto da alman harici almam diyen ben 3008 aldim
    Hakkimizda hayirlisi
    Saygılar

• Bende bugun bakır active sp aldım..

Üzerinde grip ve yukuş iniş destegi var.. Dügmeleri gayet şık..

Arabayı 160 km kullandım..

İlk dikkatimi çeken yalıtım... Çok iyi

Bide ben bu arabayı sadece spor modda kullanırım.. İsterse iki katı yaksın..

Spor modda desmen uçuyor...

Dreksiyon yumuşak güzel ama hafif hissis.. Yinede bir çok arabadan iyidir ama golf e göre hissiz kalıyor..

• Foto yüklemeye çalıştım acaba olmuşumdur?
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmuş 😀 buda benim makina. Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin

• YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Samsung Note 4 telefonu usb kablo ile bağladığımda destekleyen uygulamalarımın listesi çıkıyor rockscout uygulaması üzerinden Spotifya erişebiliyorum albüm kapakları, spotify çalma listelerim sorunsuz ekrana aktarılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 10 Aralık 2016; 21:21:52 >

• ulasss1980 kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın. Bakır renk resimlerini bekliyoruz merakla:)
    Bu arada ilk grip controllü yeni 3008 sizin oldu galiba onunla ilgili de deneyimlerinizi merak ediyorum. Eski 3008 kullanıcılarına göre ciddi bir fark olmadığı söyleniyordu belki yenisinde daha ileri götürmüşlerdir:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueye -- 10 Aralık 2016; 20:32:47 >
  • CKcelalkarakurt kullanıcısına yanıt
    Maşşallah çok güzel Allah kaza bela göstermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustimi

Arkadaşlar 3008 e bineli tam 1,5 ay oldu. Hiç bir şikayetim YÖK. Ama aklımin bir kısmı hala HYBRIT C-HR de. Gidip gördüm bugün.

Daha önce C-HR DEN bahsederken forumda birisi, "üstelik Toyota" demişti. Bayagi bir tepki almıştı. "Sanki Mercedes BMW den bahsediyor. Toyota da kim oluyor" denmişti. Toyota dünyanın en büyük otomobil üreticisi. En çok kar eden ve en çok satan markası. Toyota Mercedes ve BMW den daha büyük en büyük otomobil firması.

Gelelim c-hr ye. Gidip gördüm. HYBRIT Ocak ilk hafta diyorlar. Aracın malzeme kalitesini çok beğendim. Bizimkinden bir tik ileri diyebilirim. Yani her yerindeki malzeme kalitesi ayni kalitede. Bizim araçta mesela göstergenin üst kısmı VE alt taraf farklı kalitede. Tasarım dışarıdan çok güzel. Ama aracın içine oturunca tüm buyu bozuluyor. Sanki tasarlayan mühendis aracın içine hiç binmemiş. Tüm bunlara rağmen ben 3008 alırken HYBRIT C-HR satışta olsa bir ihtimal alırdım VE çocuklarımın dünyası kararırdı.
    Arka koltukta. Çocukların dışarıyı görmesine imkan YÖK. 1.50 cm altı kimse bir şey göremez arkadan. Çok net söylüyorum 3008 in bagajındaki bölmeyi çıkarıp oraya oturan kişi CHR nin arka koltuğundan daha ferah bir yolculuk yapar. Coupe tasarım uğruna arkada oturanlar resmen harcanmış. Yüksek cam çizgisi icin alttan, gizli kapı kolu icin yandan bir ayna kadar pencere yeri kalmış. On taraf da inanılma kasvetli. Göstergeler öyle bir çukurda ki bana 1972 renault 12 gösterge tasarımını hatırlattı. Yani dışarıda gördüğünüz tasarımın bedelini içeride fazla fazla ödüyorsunuz.
    Ben kendimi tutamaz alırdım olan çocuklara olurdu. İyi ki HYBRIT gecikti.
    Bu mini incelememe C-HR arka koltuğundan çekilmiş bir fotoğrafla son veriyorum.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

chr icin sadce arka cam meselesi degil arkada kol dayama olmadgi gibi havalandrma kanalida yok ve ayrica bagaj hacmi hb arac kadar nerdeyse..hibrit cazip dogru fakat bu arac bekar yada yeni evli ciftlere gore kesinlikle aile arabasi degil.. bu arada otv avantindan dolayi gecen sari taksi gordum chr epey garibime gitti :))

• CKcelalkarakurt kullanıcısına yanıt
    Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa343

Mustimi teşekkürler.Cuma günü verdiğin linkteki sitesinden sipariş verdim.Pazartesi teslim alırım herhalde.

Orjinal paspas alan oldumu?

Bu arada yaş 49, 1.6 dizel allure+elc. amozonit gri İZMİR. 4 Kasımda aldım ve eski bir 5008 kullanıcısı olarak bu araç başka bir alem.
    Bu arada 5008 sayfasından bazı dostları buralarda görüyorum.Onlara da selamlar:)

Herkese kazasız cezasız hayırlı sürüşler.

Selam dostum... .... Hayırlı olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Darısı bekleyenlerin başına.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasss1980

Bende bugun bakır active sp aldım..

Üzerinde grip ve yukuş iniş destegi var.. Dügmeleri gayet şık..

Arabayı 160 km kullandım..

İlk dikkatimi çeken yalıtım... Çok iyi

Bide ben bu arabayı sadece spor modda kullanırım.. İsterse iki katı yaksın..

Spor modda desmen uçuyor...

Dreksiyon yumuşak güzel ama hafif hissis.. Yinede bir çok arabadan iyidir ama golf e göre hissiz kalıyor..

Hayirli olsun.Allah kaza bela vermesin..Grid kontrol ve yokus inis icin ilave ucret istediler mi? Ne kadara geldi araba size?

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Samsung Note 4 telefonu usb kablo ile bağladığımda destekleyen uygulamalarımın listesi çıkıyor rocksout uygulaması üzerinden Spotifya erişebiliyorum albüm kapakları, spotify çalma listelerim sorunsuz ekrana aktarılıyor.

Bu iyiymiş. Bluetooth ile bağlandığınız da da bunları görebiliyotmusunuz..? Ama olmaz sadece spotify listenizdeki parçaları çalabilirsiniz sanırım.... Ama dikkat ettinizmi..? Spotify de parçalar yüksek çözünürlükte ise ses mükemmel geliyor. Bu arada usb ye parçaları 320 kbps olarak değilde losless (flac) olarak yükleyin. Çok fark oluyor. Ama bir parça ortalama 25 - 50 mb. Arası yer tutuyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

Arkadaşlar 143bine allure ep buldum bu ay sonunda teslim diyorlar sizce nasıl almam mantıklımı 2017 model mi bekleyim kararsız kaldım

2017 ne olacağı belli olmaz. Bence alın kullanıpkeyfini
    Çıkarın.

• merhabalar uzun zamandır siteyi de takip ediyorum. bugun bayi ile konuştum ocakta teslim gt line deri döşemeli olacak. deri döşemeli alıp kullanan var mı?

• Acaba arka koltukları nasıl geniş ferah mı ? Rakiplerine göre + ve ya - leri neler? Tşkler

• Ve gt modelinde elegance özellikleri yokmu anlamadım ?

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Maalesef mirrorlink (android), carplay (apple/ios) bağlantıları yapabilmek için telefonun uygun (her kablo olmuyor, farklı farklı kablolar denemek gerekebiliyor) kablo ile araca bağlamak gerekiyor, sizinde belirtiğiniz gibi eğer spotify yüksek kalite şarkılar indirdi ise, çok daha kaliteli müzik dinleme şansınız olabiliyor, çok kurcalamadım ama spotify da gördüğüm kadarıyla şarkı aranamıyor ama tüm çalma listelerine ve spotify ana ekranına ulaşılıyor, öte taraftan androidauto desteğinin gelmesi gündemde bu destek geldiğinde çok daha keyifli olacak.

Applecı hiç değilimdir iphone 4s'ten sonra hep android kullandım ancak itiraf etmen gerekirki carplay ile bağlanmak saha stabil ve başarılı.

Bu arada Yeni Peugeot 3008 (P84) Usb'si kaç amper diye merak edenler için 5 volt, 2A olduğu bilgisini paylaşmak isterim
    (Piyasadaki bir çok araçta 0,5A veya 1A iken 3008'de 2A olması telefon şarj süresi bakımından çok avantaj sağlıyor.)

Kablosuz şarj kaç amper, Usb'nin quick charge desteği var mı? sorularının yanıtına henüz ulaşamadım, ulaşınca mutlaka paylaşacağım.

Android Auto :https://youtu.be/-FL9kKqOQxI

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.