Şimdi Ara

Aracı sürttüm..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aracımı park ederken fazla cürretkar davrandım ve diğer araca sürttüm fakat sürttüğümü eve gelince fark ettim ve bu manzara ile karşılaştım -

ufak ezikler var ve beyaz bi tabaka var

Aracı sürttüm..

soru basit
    1)nasıl düzeltilir?
    2)kaça patlar?
    3)eskisi gibi olurmu?(en azından göze batmıcak hale gelirmi?)

Edit:Karşı araç ile anlaşıldı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sürttürdüğüz araba ne durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer araba önemli olan suçsuz yere hasar almış araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 - Pasta ile düzelir
    2 - Sanayiden alırsan ( 7 - 8 lira bir tüp )
    3 - Dalgalanma durur fakat çok göze batmaz ( egerki boya dökülmemişse )

• Diğer arabanın durumunu bilmiyorum park ederken müziğin sesi yüksekti o yüzden fark etmedim eve geldiğimde bu halde bulunca sürtmüş olduğumu fark ettim. Pazartesi gittiğimde umarım o aracı bulurum. Suçsuz adamın aracınada zarar vermiş oldum.
  • Bence pazartesiyi bekleme git adamı bul. Kamera kayıtları v.s varsa o seni bulmadan önce sen onu bul.
  • Son ses müzik , sigara elde camdan uzanmiş vaziiyette , güneş gözlüğü , sağ sola dolanan , fıldır fıldır kız kesen gözler, sonuç ;

Serseri mayın gibi dolanan , elalemin malina zarar veren bir velet.

• Sonra insanlar nasıl katil oluyor diye soruyorlar .

Yav ben AVM de 25 dakika park yeri arıyorum . Adam son ses müzik apaçi gibi dolaşacak hala pişkin pişkin pazartesi gider bakarım diyor .

La yemin ediyorum sizin gibi tipler yüzünden Lada Niva alıp çelik bar takıcam trafikte dolaşıcam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sonra insanlar nasıl katil oluyor diye soruyorlar .

Yav ben AVM de 25 dakika park yeri arıyorum . Adam son ses müzik apaçi gibi dolaşacak hala pişkin pişkin pazartesi gider bakarım diyor .

La yemin ediyorum sizin gibi tipler yüzünden Lada Niva alıp çelik bar takıcam trafikte dolaşıcam .

işte bu yüzden iki araba arasına bırakmam,kolonun sıfırına kadar yanaşırım isterse kapıları sonuna kadar açsın yine çarpamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sonra insanlar nasıl katil oluyor diye soruyorlar .

işte bu yüzden iki araba arasına bırakmam,kolonun sıfırına kadar yanaşırım isterse kapıları sonuna kadar açsın yine çarpamaz.

Aynen öyle abi avm otoparklarında genelde telefon çekmedikleri için insanlar korkuyor ne oldu buna diye . Ancak beni tanıyan yer aradığımı bilir

Dünya'nın en güzel kızı ile buluşayım kolon dibi binmeden inmem girince de güzel yaklaşırım her türlü olasılığı hesaplarım öyle bırakırım aracı ne yapayım huyum böyle

• Aracı gidip buldum sileceğine tel no mu bıraktım.

@L&M @TheCaliph_

Siz öncelikle üslübunuza dikkat edin her insanı aynı kefeyede koymayın sizin bu zihniyetiniz ülkeye benim karşıdaki araca verdiğimden daha çok zarar veriyor.
    Kimsenin apaçi gibi gezip karı kız kestiği yok. Benim elimde olan birşey değildi bu yaşanan olay gidin öfkenizi başka yerlere kusun.

Not
    Kimin ne olduğu kurduğu cümlelerden belli oluyor @L&M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELROMEL96 -- 21 Mayıs 2016; 17:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELROMEL96

Merhaba arkadaşlar aracımı park ederken fazla cürretkar davrandım ve diğer araca sürttüm fakat sürttüğümü eve gelince fark ettim ve bu manzara ile karşılaştım -

ufak ezikler var ve beyaz bi tabaka var

soru basit
    1)nasıl düzeltilir?
    2)kaça patlar?
    3)eskisi gibi olurmu?(en azından göze batmıcak hale gelirmi?)

kulakta yoğun bir çınlama varmı ????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.