Şimdi Ara

FİAT EGEA HB 53 BİN 900 TL DEN SATIŞTA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat markasının merakla beklenen hatchback karosere sahip versiyonu Egea HB 53.900 TL'den başlayan fiyatlar ile ön satışa çıkarıldı.
     FİAT EGEA HB 53 BİN 900 TL DEN SATIŞTA

Sedan kardeşine oranla 164 mm daha kısa olan Egea HB, 440 litrelik bagaj hacmi ile kendi sınıfında geniş bagaj hacmine sahip modellerden biri.

Avrupa pazarında Fiat Tipo adıyla satılan Egea, ülkemizde 2 benzinli ve 2 dizel motor seçeneği ile satışa sunuldu. Egea HB'de benzinli olarak 95 ve 120 beygir güç üreten 1,4 litrelik motorlar görev alırken, diğer motor versiyonları olan 1,3 ve 1,6 litrelik dizel motor seçenekleri ise 95 ve 120 beygirlik güç üretiyor.
    Easy Plus, Urban Plus ve Lounge Plus olmak üzere 3 farklı donanım seçeneğine sahip Egea HB, sedan kardeşi ile benzer donanım teknolojileri barındırıyor.............

http://www.motobilim.com/2016/05/fiat-egea-hb-53-bin-900-tl-den-satista.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 20 Mayıs 2016; 22:30:09 >

• bunda da kampana mı frenler?
  • 4 teker disk, oldukça donanımlı. Konsol farklı ve tip oldukça yakışıklı olmuş. Test sürüşü de yaptım. Açıkçası çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 16 Haziran 2016; 21:03:46 >
  • Şimdi değilde 2017'de yeni araç alacağım şuanki aracım fabia. Marka araştırması yaparken en çok seat leon , skoda rapid hb, ford focus h.b. üzerinde duruyordum ancak bu araç çıktı tüm düşüncelerim değişti. Bana göre özellik fiyat performans olarak fiat egea hb diğerlerinden 1 adım önde. Kullananların yorumları önemli tabi. Katılım gösterirlerse seviniriz.
  • Bende sizinle aynı durumda sayılırım. Özellikle üst donanım benzinli tam otomatiği bekliyorum. 65-67 bin aralığında olursa en üst donanım düşünebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.