Şimdi Ara

Ferre Ankastre Fırın Isınınca Kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayarlanan sicakliga geliyor ve yaklasik 10-15 dk sonra kapaniyor. Bir sure sonra uyari sesi verip dugmeye basinca aciliyor. Yuvasindan cikarinca kapanmadi. Belli ki kasanin arka kismindaki sensor kapatiyor. Sensoru iptal etmek mantikli gelmiyor. Teknik bilgisi olan arkadaslar, cozum onerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihazın ntc sinde sorun olabilir rezistansa bağla küçük bir sensör bunu iptal atmeniz teğlikeli olucaktır bide cihazınızın termostatını kontrol etmeniz gerekicek devreyi tamamen kesiyo olabilir
  • mcb.teknik M kullanıcısına yanıt
    O sensoru aldim. Degistirecegim. Bakalim sorun sensorde mi.

• Sensoru degistirdim. Uzerindeki 135'lik, yeni taktigim 160'lik. Sorun kalmadi simdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Sensoru degistirdim. Uzerindeki 135'lik, yeni taktigim 160'lik. Sorun kalmadi simdilik.

Merhaba aynı marka fırın bende de var aynı sorunu yaşıyorum sensörü değiştirince tamamen düzeldi mi? Ne kadara mal oldu? İyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: burdasorularıbensorarım

quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Sensoru degistirdim. Uzerindeki 135'lik, yeni taktigim 160'lik. Sorun kalmadi simdilik.

Merhaba aynı marka fırın bende de var aynı sorunu yaşıyorum sensörü değiştirince tamamen düzeldi mi? Ne kadara mal oldu? İyi akşamlar

hayır değişmedi. değiştirdim fırını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.