Şimdi Ara

6s kasa soyuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
10.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alalı 2 ay oldu ama kasa çatır cutur soyuluyor gold rengi özellikle şarj kısmının altındakı anten kısmı tamamen gitti kılıf kullanmama ragmen arkada 3,4 tane nokta şeklınde soyulmalar var. Her hafta baska bi yeri dökülüyo bu telefonun değişim yaparlarmı hiç başıma böyle bisey gelmedi. Telefon ne düştü nede zorlanma oldu özellikle telefonumun oldugu cebi boşaltırım. Dedigim gibi değişim yaparlarmı acaba.

• Evet herhangi bir iz veya darbe yoksa gereği yapılır çünkü bu kasada ilk defa duyuyorum böyle bir sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl ya bu kasalar soyulmuyo olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi foto atabilir misiniz?

• Çok ilginç soyulsa bile 1 yıla soyulurdu. Fotoğraf atabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple senin telefonun dan çalmış biraz boya

• Foto yoksa haber asılsızdır.

• Kazısanız bile soyulmuyor siz nasıl normal kullanımda hemen soymayı başardınız 2 ayda.

Sizin telefon samsung olmasın

No ss no güven.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 17 Mayıs 2016; 21:35:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Çok ilginç soyulsa bile 1 yıla soyulurdu. Fotoğraf atabilir misiniz?

İmkanım oldjgu an atıcam hocam

• İyi bakalım bekliyoruz

• Şok oldum! Ben de aynı sorundan müzdaripim. Tıpa tıp aynısı, daha alalı aylar oldu ama sarj soketinin üst kısmında ki anten çizgilerinde nokta nokta soyulmalar var. Lütfen bilen birisi bana yardımcı olabilir mi? Değişim sizce olur mu bugüne kadar hiç düşürmedim fakat ekran da bazı çizikler var kılcal da olsa, geri dönüşlerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Şok oldum! Ben de aynı sorundan müzdaripim. Tıpa tıp aynısı, daha alalı aylar oldu ama sarj soketinin üst kısmında ki anten çizgilerinde nokta nokta soyulmalar var. Lütfen bilen birisi bana yardımcı olabilir mi? Değişim sizce olur mu bugüne kadar hiç düşürmedim fakat ekran da bazı çizikler var kılcal da olsa, geri dönüşlerinizi bekliyorum

Sadece orada değil arkasında da çiZik değil bildigin boya sökülmüş. Telefon aldıgım ilk gunden beri ne düştü nede baska bir cisimle aynı cebe konuldu sürekli kabı vardı buna ragmen tel leş gibi gozukuyor şuan.

• Aynı sorun ne yazık ki 6s Plus cihazım da var ,kutu ilk açıldığında 3 adet siyah nokta mevcuttu ve pütürlü bir kabarcık ,Zaman'la kabarcık soyuldu ve 3 siyah nokta da kasanın arka bölümünde duruyordu , bugün Cepa apple mağazasına teslim ettim umarım düzgün bir inceleme yaparlar ...

• Benim cihazında elma logosu yanında 2 tane yuvarlak boya solması oluştu . Böyle siyaha kaçıyor , tamam kullanıma engel değil fakat 3000 lira verilen cihazın böyle olması can sıkıcı ...

• ss varsa bakalım
  • Valla çok ilginç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolpa

• Bütün telefonlarımı kılıfsız kullanırım, daha önce 5s şuan 6s kullanıyorum nokta boya atma yok. ss atmazsan kimse inanmaz.

• Merhabalar az önce forumda dolaşırken bu konuya rastladım.Aynı sorun bende de mevcut bende son bir aydır fark ettim.6s uzay grisi (space gray) kullanıyorum.Yaklaşık 6 ay falan oldu alalı cihazı.İlk farkettiğim de şaşırmıştım ama forumlara baktığımda buna benzer bir şikayet göremedim.Zaten 6 ailesinden beri takip ettiğim için böyle bir sorun 6 ailesinde de yoktu.Mantıken de olmaması gerek.Ancak arkadaşlarımında bahsettiği gibi şarj soketinin üstündeki anten çizgisinin oralarında nokta nokta dökülme gibi soyulmalar mevcut.Bu konu biraz üst sıralarda tutulursa başka arkadaşlarda da aynı sorunun olup olmadığını merak ediyorum.Note 3'ten geçtim soyulmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirim.Kötü şans galiba buda böyle bir sıkıntı çıkardı.Yarın gün ışığında net resimler çekmeye çalışıp atacağım.İyi forumlar...
  • Kimse bir fotoğraf paylaşmamış..ilginç doğrusu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.