DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Cep telefonunu Bilgisayara baglayip internete girme
9
Cevap
2
Favori
16.166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Cep telefonunu Bilgisayara baglayip internete girme
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2795 Mesaj
      19 Ocak 2007 07:48:52
      benim 6230i telefonum var birde bluetooth aldim telefonu bluetooth ile bilgisayara baglayip internete girebilirmiyim mesela bu pc suite ile olurmu ve nasil olur veya baska bi programimi var

PSN: Mischievousss
    • Yarbay
      3501 Mesaj
      19 Ocak 2007 09:43:03
      ayarlar bağlantı - gprs modem ayarlarında etkin erişim noktasına internet yaz.

teli pc ye modem olarak tanıt

kullancı adı ve şifreyi boş geçerek *99# ceviren bi cevirmeli bağlantı oluştur

• Yarbay
      2795 Mesaj
      19 Ocak 2007 12:55:24
      modem olarak nasil tanitacam denedim bide su hatayi veriyo önce gprs abone olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibişko -- 19 Ocak 2007; 12:18:41 >

• Yarbay
      3331 Mesaj
      19 Ocak 2007 14:12:07
      Önce şunu açıklığa kavuşturmak lazım;Telefonumu bilgisayar aracılığı ile internete bağlayacaksın,yoksa bilgisayarı mı telefon aracılığı ile internete bağlayacasın?

• Teğmen
      133 Mesaj
      19 Ocak 2007 14:25:04
      dostum, beni dinlersen sen bu sevdadan vazgec, cunku ben gecen gun cep telefonum uzerinden bilgisayarla internete girdim girmez olaydim birsuru param gitti valla su gibi icti meret. yok illaki baglanacam diyorsan önce telefonuna gprs ayarlarini yukle sonra pc ede pc suite yi yukle. bluetooth ile bagla birbirine, sonra pc suite yi ac ve INTERNETE BAGLAN klasörune bas sonrasida yukari bir arkadasin dedigi gibi telefonu modem olarak tanit pc ye, hadi kolay gelsin

YA OLDUGUN GIBI GÖRUN, YA GÖRUNDUGUN GIBI OL!
    • Yarbay
      2795 Mesaj
      19 Ocak 2007 14:59:24

quote:

Orjinalden alıntı: isvecli

dostum, beni dinlersen sen bu sevdadan vazgec, cunku ben gecen gun cep telefonum uzerinden bilgisayarla internete girdim girmez olaydim birsuru param gitti valla su gibi icti meret. yok illaki baglanacam diyorsan önce telefonuna gprs ayarlarini yukle sonra pc ede pc suite yi yukle. bluetooth ile bagla birbirine, sonra pc suite yi ac ve INTERNETE BAGLAN klasörune bas sonrasida yukari bir arkadasin dedigi gibi telefonu modem olarak tanit pc ye, hadi kolay gelsin

bende iste hepsini yaptim bir tek eli modem olarak tanitamadim

• Yarbay
      3501 Mesaj
      20 Ocak 2007 02:15:32

quote:

Orjinalden alıntı: ibişko

Alıntıları Göster

bende iste hepsini yaptim bir tek eli modem olarak tanitamadim

telefonu alırken verilen cd de modem sürücüleri vardır zaten kablo ile bağladığın zaman donanımı bulur yazılımı ister otomatik olarak yüklemesi gerek.

• Er
      1 Mesaj
      26 Mayıs 2014 18:51:40
      Bende galaxy ace var
      usb kablosu ile internete baglanmak istiyorum baglanamyorum
      acill yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2795 Mesaj
      27 Mayıs 2014 12:39:31

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      110 Mesaj
      28 Mayıs 2014 10:51:04
      vay be bi aralar denerdik bunu

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Cep telefonunu Bilgisayara baglayip internete girme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.