Şimdi Ara

Cep telefonunu Bilgisayara baglayip internete girme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
17.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim 6230i telefonum var birde bluetooth aldim telefonu bluetooth ile bilgisayara baglayip internete girebilirmiyim mesela bu pc suite ile olurmu ve nasil olur veya baska bi programimi var

• ayarlar bağlantı - gprs modem ayarlarında etkin erişim noktasına internet yaz.

teli pc ye modem olarak tanıt

kullancı adı ve şifreyi boş geçerek *99# ceviren bi cevirmeli bağlantı oluştur
  • modem olarak nasil tanitacam denedim bide su hatayi veriyo önce gprs abone olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanimavrupa -- 19 Ocak 2007; 12:18:41 >
  • Önce şunu açıklığa kavuşturmak lazım;Telefonumu bilgisayar aracılığı ile internete bağlayacaksın,yoksa bilgisayarı mı telefon aracılığı ile internete bağlayacasın?
  • dostum, beni dinlersen sen bu sevdadan vazgec, cunku ben gecen gun cep telefonum uzerinden bilgisayarla internete girdim girmez olaydim birsuru param gitti valla su gibi icti meret. yok illaki baglanacam diyorsan önce telefonuna gprs ayarlarini yukle sonra pc ede pc suite yi yukle. bluetooth ile bagla birbirine, sonra pc suite yi ac ve INTERNETE BAGLAN klasörune bas sonrasida yukari bir arkadasin dedigi gibi telefonu modem olarak tanit pc ye, hadi kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: isvecli

dostum, beni dinlersen sen bu sevdadan vazgec, cunku ben gecen gun cep telefonum uzerinden bilgisayarla internete girdim girmez olaydim birsuru param gitti valla su gibi icti meret. yok illaki baglanacam diyorsan önce telefonuna gprs ayarlarini yukle sonra pc ede pc suite yi yukle. bluetooth ile bagla birbirine, sonra pc suite yi ac ve INTERNETE BAGLAN klasörune bas sonrasida yukari bir arkadasin dedigi gibi telefonu modem olarak tanit pc ye, hadi kolay gelsin

bende iste hepsini yaptim bir tek eli modem olarak tanitamadim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibişko

quote:

Orjinalden alıntı: isvecli

dostum, beni dinlersen sen bu sevdadan vazgec, cunku ben gecen gun cep telefonum uzerinden bilgisayarla internete girdim girmez olaydim birsuru param gitti valla su gibi icti meret. yok illaki baglanacam diyorsan önce telefonuna gprs ayarlarini yukle sonra pc ede pc suite yi yukle. bluetooth ile bagla birbirine, sonra pc suite yi ac ve INTERNETE BAGLAN klasörune bas sonrasida yukari bir arkadasin dedigi gibi telefonu modem olarak tanit pc ye, hadi kolay gelsin

bende iste hepsini yaptim bir tek eli modem olarak tanitamadim

telefonu alırken verilen cd de modem sürücüleri vardır zaten kablo ile bağladığın zaman donanımı bulur yazılımı ister otomatik olarak yüklemesi gerek.
  • Bende galaxy ace var
    usb kablosu ile internete baglanmak istiyorum baglanamyorum
    acill yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be bi aralar denerdik bunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.