Şimdi Ara

lastikte vida var !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu gün aracımın ön sol lastikte ufak bir vida batması gözüme takıldı bagajdaki tornavida ila çıkardım ama vida çoktan lastigin iç kısmına kadar girmiş sönme başladı tekrar yerine taktım vidayı şimdi hava eksiltmiyorsa böyle üzerine yürümnenin bi sakıncası olurmu ?

• Olur tabi zamansız biyerde yüksek hızla giderken patlama ne olacak.Hayır anlamadigim hayatınız bukadar ucuz mu da bu soruyu soruyorsun.Git bi lastikçiye taş çatlasa vereceğin 20 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda bu tip mesajları okuyunca , canını sokakta bulmuş çok insan olduğunu farkediyorum.
  • soğuk sıcak tamir yapan yerler var, yavaş hızda vidayı çıkartmadan gidin lastikçiye yada stepneyi takın. Eğer ki tamir olmayacak gibiyse yenisini almanız gerekecektir.

Tehlikeli bir durum, lastiği çok fazla yürütmeden bir an önce lastikçiye gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 17 Mayıs 2016; 15:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

soğuk sıcak tamir yapan yerler var, yavaş hızda vidayı çıkartmadan gidin lastikçiye. Eğer ki tamir olmayacak gibiyse yenisini almanız gerekecektir

teşekkür ederim hemen yaptırıcam

saygılarımla .
  • mesajımı editlemiştim tekrardan ama geçikmişim alıntılamışsınız

son olarak tamir olursa eğer yaptırdıktan sonra da nolur nolmaz ön kısımda kalmasın tamirli lastik arkaya aldırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.