Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üst üste iki galibiyetten sonra gidilebilecek en güzel maç hiç düşünme git hep destek tam destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Çok özledim be İstanbulda olsam sırf senin için maça gelirdim reis...

Yapmayın lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Bu yıl çok iyi futbolcular var serbest kalan:
    Costil, Noboa ve Mehmet Ekici'yi alsak, fazlalıkları da elden çıkarsak çok iyi bir takım kurarız.

Souza, Aatıf, Stoch, Fernandao, RvP, Hasan Ali'yi yollayıp; yerlerine Ludwig, Junuzovic, Lens ve yedek bir forvet alırsak harika olur.

Souza ne yapti size

Biz onu dos diye aldık adam 10 numara çıktı. Böyle olmaz, gitmesi gerek. Bize Topal gibi pas atmayı bilmeyen adam lazım.

• topal ile anlaşma yapmak hata idi. gg ve caner gidince ''bari bunu tutalım'' dediler. zaten 8 milyon verdiğin bir souza var. oynat onu, yola sok.

• Emenike maç için çalışmalarını sert bi şekilde sürdürüyomuş..
  • Emenike ve Lens bugun bir sey yaparsa yapar,gerisinden umutsuzum

Vay anasini,Aziz sayesinde Fb formasini cikartip sahadan cikmak isteyen adamdan medet umuyoruz

• Stad dolar mı bugün arkadaşlar? Kaç bilet satılmış biligisi olan var mı
  • Beşiktaş'ın avrupa'da maç kazanamaması normal bir durum,Şenol güneş o sistem ile devam ettiği sürece maç da kazanamazlar zaten

Bu lig'de defansın kötü bile olsa anadolu takımları üzerine gelmekten korktuğu için ya gol yemiyorsun ya da 1 tane yiyip 2 tane atıp maçı kazanıyorsun,o zaman övülürsün ancak avrupa'ya geldi mi durum öyle değil,karşılaştığın ilk derli toplu rakip golü atar,puanını alır

Avrupa'da başarı Geçen sezonki Vitor'un sisteminden geçer,ayrıca Beşiktaş ciddi şekilde Gomez gibi maç kurtaracak winner adam arayışında,Gomez'in yokluğu büyük kayıp

son olarak Caner-Medley nickli kardeşime katılıyorum,geçen seneden beri beşiktaş'dan istediğim adamdır Tolgay,bizim orta sahada olsa inanılmaz fark eder,hem top tekniği iyidir,hem pas organizasyonlarında bulunur hem de ikili mücadeleden kaçınmaz

Tam Box to Box

türk futbolunun en underrated 3 adamından biri kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

Beşiktaş'ın avrupa'da maç kazanamaması normal bir durum,Şenol güneş o sistem ile devam ettiği sürece maç da kazanamazlar zaten

Bu lig'de defansın kötü bile olsa anadolu takımları üzerine gelmekten korktuğu için ya gol yemiyorsun ya da 1 tane yiyip 2 tane atıp maçı kazanıyorsun,o zaman övülürsün ancak avrupa'ya geldi mi durum öyle değil,karşılaştığın ilk derli toplu rakip golü atar,puanını alır

Avrupa'da başarı Geçen sezonki Vitor'un sisteminden geçer,ayrıca Beşiktaş ciddi şekilde Gomez gibi maç kurtaracak winner adam arayışında,Gomez'in yokluğu büyük kayıp

son olarak Caner-Medley nickli kardeşime katılıyorum,geçen seneden beri beşiktaş'dan istediğim adamdır Tolgay,bizim orta sahada olsa inanılmaz fark eder,hem top tekniği iyidir,hem pas organizasyonlarında bulunur hem de ikili mücadeleden kaçınmaz

Tam Box to Box

Yemin ederim Nickine bakmadan okumaya başladım 3.paragrafta hay anasını kesin bizim Dark dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

Beşiktaş'ın avrupa'da maç kazanamaması normal bir durum,Şenol güneş o sistem ile devam ettiği sürece maç da kazanamazlar zaten

Tam Box to Box

Yani şu dediğin saçmalık. Beşiktaş'ın 2 maçı da kazanamasının Şenol Güneş'in oynattığı hücum futboluyla ne alakası var? 2 maçta da iyi olan taraftılar ancak Benfica maçında Tolga'nın saçma sapan hatasıyla pozisyon vermeden 1 puanı son dakikada kurtardılar. Kiev maçında da 2 pozisyon vererek maçı bitirdiler. Yani çok ezbere konuşuyorsun.
  • Benfica ve Dinamo kiev,2 maçta da atılan gol frikik,yani bireysel beceri iken nasıl yedikleri golleri bireysel hataya bağlıyorsun?tamam haklısın diyelim ama sen de şunu yazmalısın beşiktaş bireysel hatalar ile gol yerken,bireysel beceri ile de gol attı

ayrıca yine beni yanlış anlayan bir üye daha,yahu güzel kardeşim,ben 2 maçı baz alarak niye yorum yapayım?

geçen sene beşiktaş avrupa liginde 6 maç yaptı,yendiği tek takım iskenderbey,bu sene de 2 maç yaptı

yani adamlar şenol güneş yönetiminde 8 avrupa maçı oynadı ve bunun 2 tanesi kazandı,ikisi de benim yukarıda bahsettiğim anadolu takımlarından farkı olmayan iskenderbey'e karşı,bu da benim tezimi doğruluyor

ben geçen seneyi de katarak yorum yaptım

• Pozisyon vermeden ?

Son 10 dakikada Tolga ' nın karşı karşıya çıkarttığı pozisyon ne oluyor acaba sizce ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Stad dolar mı bugün arkadaşlar? Kaç bilet satılmış biligisi olan var mı

Okul açık

En fazla 15 bin bilet satılmıştır. Aziz'in adamları saymazsak 10 bin falandır herhalde.
  • O ne ya bomboş yine tribünler
  • Facebook'ta 30.bin olur diyorlardı ama bilemiyorum.

• Feyenoord bizi iyi calistiysa kenarları kapattığı an pozisyon bulmakta zorlaniriz. Orta sahamiz göbekten pozisyon bulacak kalitede değil. Souza,Ozan,Topal üçlüsü bugün patlayacak gibi hissediyorum. Sow,Emenike,Lens üçlüsü umarım mükemmel oynarlar, 3 puanı alırız. Yoksa işimiz çok zor. Keşke Topal yerine Salıh oynasa bugün. Souza,Ozan,Salih daha iyi olur.

• Bugün zor bir sınav vericez arkadaşlar. Orta sahamızın ve kalemizin çöküşünü de seyredebiliriz. Galibiyet sevinçlerini de. Her halukarda çetrefilli bir maç olacak. Her oyuncu asılsa maça tamamdır. Böyle bıkkın bıkkın oynamasınlar da mücadele etsinler verim alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Feyenoord bizi iyi calistiysa kenarları kapattığı an pozisyon bulmakta zorlaniriz. Orta sahamiz göbekten pozisyon bulacak kalitede değil. Souza,Ozan,Topal üçlüsü bugün patlayacak gibi hissediyorum. Sow,Emenike,Lens üçlüsü umarım mükemmel oynarlar, 3 puanı alırız. Yoksa işimiz çok zor. Keşke Topal yerine Salıh oynasa bugün. Souza,Ozan,Salih daha iyi olur.

Kendi kendime onu düşünüyorum.2 maçtır Anadolu takımlarına karşı iyiler,eğer bu maçta da iyi oynarlarsa yeni ortasahamiz hayırlı olsun

• Feyenoord ligde 7'de 7 yaptı.
    Tek avantajımız advocaatın rakibi iyi analiz etmesi olur.
    Umarım kazanırız.

• Kazanırız gelebilecek isimli en rahat rakip futbol anlayışları bize uygun emenike ve lens in maçı olur

• 
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.