Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MURAT ÖZEN @Muratozen1903 17 sn.17 saniye önce
    Başkan, Aboubakar transferini bitirmek için Portekiz'de. Londra'da değil.
  • sıcaktan bunalan tüm Beşiktaşlılar için lütfen bir ''KAP'' su
  • quote:

Orijinalden alıntı: varLG

quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Büyük takımların 2071 kadroları geçti elime.

Beşiktaşta Olcay ve Tolga, FB'de Ozan, GS'de Sabri var arkadaşlar.

Çok üst düzey bir espiri

Şimdimi gülersin paket mi yapalım??

Haklısınız buralar zaten üst düzey kalite espirlerle dolup taşıyor.
    Burada bir espri değil ironi olduğunu farkedecekler için yazılmış bir mesajdır bu (bu da sizin için özel bilgi olsun).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 24 Ağustos 2016; 16:15:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

gs dierrayla anlaşmış fenerin önüne geçtiler bence bu transferle adamların kacıncı transferi ne para harcıyolar arkadaş

Aslına bakarsan giden ve gelen oyuncular hemen hemen fixliyor kendini. Para harcadık evet ama taş çatlasın 4-5 milyon € çıktı kasadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

gs dierrayla anlaşmış fenerin önüne geçtiler bence bu transferle adamların kacıncı transferi ne para harcıyolar arkadaş

Aslına bakarsan giden ve gelen oyuncular hemen hemen fixliyor kendini. Para harcadık evet ama taş çatlasın 4-5 milyon € çıktı kasadan.

O nasıl oluyor yahu? 14 milyon bonservis harcamış gs. Bonservisiyle sattığınız topçuda yok?
  • quote:

quote:

valla bence bodozlama gidiyo sizin kulup kardeş ne bileyim görecez bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: varLG

quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

quote:

Büyük takımların 2071 kadroları geçti elime.

Beşiktaşta Olcay ve Tolga, FB'de Ozan, GS'de Sabri var arkadaşlar.

Çok üst düzey bir espiri

Şimdimi gülersin paket mi yapalım??

Haklısınız buralar zaten üst düzey kalite espirlerle dolup taşıyor.
    Burada bir espri değil ironi olduğunu farkedecekler için yazılmış bir mesajdır bu (bu da sizin için özel bilgi olsun).

Bende ironi yaptıydım sen niye şimdi bozuldunki

• Hala bir transfer gelişmesi yok...

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bana sanki varsa da ironi %10 dalga geçme %90 gibi geldi....neyse. Meşgul etmiyelim buraları.
  • yav hakketten ses seda yok transferlerden isyan arkadaş ya , Fikret Orman bi oraya uçuyo bi başka yere uçuyo harcanan yol paralarıyla stoper alırdık cinnet gelsin yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmasterrizmir -- 24 Ağustos 2016; 16:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

quote:

quote:

O nasıl oluyor yahu? 14 milyon bonservis harcamış gs. Bonservisiyle sattığınız topçuda yok?

Kardeş bunlarda bonservis ceza kapsamına girmiyor sadece maaşlar denetim altında oda 65 Milyon € yu geçmeyecek. Bizdeki cezadada maaşa karışılmıyor bonservis ödemeleri sattığından çok olmayacak deniliyor.

• quote:

Bana sanki varsa da ironi %10 dalga geçme %90 gibi geldi....neyse. Meşgul etmiyelim buraları.

O zaman hayırlı KAP lar
  • ŞU ŞAMPİYONLAR LİGİNDE İYİ BİR BAŞARI GÖSTERİRSEK İYİ OLCAK

• transfer: belli bir ücret karşılığı bir oyuncuyu başka bir takımdan kendi takımına almak
  • Zamanim olursa yoneticilige adayligimi koyacagim forum nasil yonetilir herkese gosterecegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada son mesajlarımı da atarım. Benim yerime sevinirsiniz.

https://twitter.com/mechulhaberci

Benim adam çarşamba kap diyorsa bugün kap gelecek. Forvet transferi bugün bitecek.

Rahat olun (:
  • Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Yaroslav Rakitsky için Shaktar Donestk'e resmi teklif verdi.
    FİKRET ORMAN STOPER İÇİN RAKITSKY'İ İSTİYOR

Kulüp başkanı Fikret Orman'ın transferini en çok istediği oyuncuların başında gelen Ukraynalı savunmacı kulüplerin anlaşması durumunda gelmeye sıcak bakıyor.

Shaktar, oyuncu için 8 milyon Euro istiyor. Beşiktaş, gönderdiği resmi teklifte bu paranın yarısını peşin, kalan 4 milyon Euro'luk kısmını da taksitlendirerek ödeyebileceğini bildirdi.

Uzun süredir Beşiktaş'la bu konuda bağlantıda olan Shaktar Donetsk yönetimi teklifi değerlendirecek.

Fikret Orman daha önce Shaktar'ın maçlarına giderek (Sevilla maçı), Yaroslav Rakitsky'i yakından izlemişti.

27 yaşındaki oyuncu Ukrayna milli takımının formasını da giyiyor, sol ayağını kullanıyor. Rakitsky'nin sözleşmesi 2018 yılına kadar devam ediyor.

Haber kaynağı: Ajansspor

• quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

transfer: belli bir ücret karşılığı bir oyuncuyu başka bir takımdan kendi takımına almak

Desene Fikret Orman'ın lügatında öyle bir sözcük yok.
  • aytac001 kullanıcısına yanıt
    Hocam düzenle mesajını gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.