Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hersene aynı transfer sancıları çekiyoruz. Lig başlasında izleyelim artık Şanlı Beşiktaş'ımızı.
    Siyahhhhhhhhhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: NobleFighter

https://www.youtube.com/watch?v=iEG3EX_Lzxk - Olcayla mı gidecez CL ne ya saçmalamayın lütfen ya ayağında top tutamayan bir adam

Kardes bravo 6 saniyelik video adami cop ilan ettin

Olcay şöp zaten 6 saniyesi mi var bunun? şu maçları 90 dakika izlemiyorsanız, bireysel yorum yapmayın lütfen.

• Necip bütlerde DD yapar, Veli ve Tolga finale giremez
  • Ali Şafak Öztürk: "Beşiktaş'ın Eto'o girişimini kabul etmiyoruz!"
    Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Samuel Eto'o'nun takımda kalmasını istediklerini belirtti ve Beşiktaş'ın girişimini kabul etmediklerini ifade etti.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Samuel Eto'o'nun takımda kalmasını istediklerini belirterek, "Doğru bir şekilde yapılmayan bir iletişim varsa ki burada mevcuttur. Biz bu iletişimde böyle bir transfer ihtimalini bile düşünmeyiz. Biz Beşiktaş'ın Samuel Eto'o ile ilgili girişimini kabul etmeyi düşünmüyoruz" dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Eto'o'nun Beşiktaş ile anlaştığı yönünde söylentilere tepki gösterdi. Samuel Eto'o adının daha fazla konuşulmasını istemediklerini vurgulayan Öztürk, "Samuel Eto'o, bir ay önce olduğu gibi Antalyaspor'un futbolcusudur. Böyle de devam ettirmeyi düşünüyoruz. Biz takımda kalmasını istiyoruz" dedi.

"DOĞRU ŞEKİLDE YAPILMAYAN İLETİŞİM MEVCUT"

Eto'o'nun Beşiktaş ile görüşme yaptığı iddiaları hakkında Öztürk, Kamerunlu yıldızın Antalyaspor'un sözleşmeli futbolcusu olduğuna dikkati çekti.

Öztürk, "Yapılan görüşme varsa doğru yoldan yapılmadı. Bizim de buna koyduğumuz tepki vardır. Bu Beşiktaş olur, başka kulüp olur. Doğru bir şekilde yapılmayan bir iletişim varsa ki burada da mevcuttur. Biz bu iletişimde böyle bir transfer ihtimalini bile düşünmeyiz. Biz Beşiktaş'ın Samuel Eto'o ile ilgili girişimini kabul etmeyi düşünmüyoruz. Eğer öyle bir iletişim olursa tabi. Hala kulübümüze ulaşmış teklif yoktur" diye konuştu.

• NobleFighter kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=q3E_UFV0hAs bunu da izle o zaman. adamın zarardan çok yararı varsa durup bir düşüneceksin karalamak en kolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: NobleFighter

https://www.youtube.com/watch?v=iEG3EX_Lzxk - Olcayla mı gidecez CL ne ya saçmalamayın lütfen ya ayağında top tutamayan bir adam

Kardes bravo 6 saniyelik video adami cop ilan ettin

Olcay şöp zaten 6 saniyesi mi var bunun? şu maçları 90 dakika izlemiyorsanız, bireysel yorum yapmayın lütfen.

Olcay olmasa Fenerbahçe gibi kaos futbolu oynayan bir takım olurduk olcaydan nefret ederim ama olcay kadroya ilk yazılacak birkaç isimden biridir.

• Arkadaşlar transfer dalgasına fazla takılmayın. Önümüzde iki tane çok güzel örnek var. bkz: Fenerbahçe, M.City

Konu pahalı futbolcu getirmek olsaydı sizde iyi biliyorsunuz ki City her sene şampiyon olurdu. Ek olarak cezamız dahilince alacağımız en iyi oyunculardan birisidir Eto'o.
    Antalyaspor satmayacak gibi görünüyor ancak uygun fiyata gelirse neden olmasın? Lig için fazlasıyla yeterli. CL de rezil oluruz mantığına pek katılmıyorum. Lewandowski de gelip forvetinde oynasa gruplardan çıkma dışında bir başarı gösteremeyeceksin.
  • Yann M'Vila Rubin'e geri dönmüş ve sözleşmesi Aralık sonunda bitiyor.Şimdi değilse ne zaman ? Son sezon EPL'de 37 maçta 3.189dk oynadı, 1 gol 5 asisti var.Son derece istikrarlı ve sağlam sezon geçirdi.

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    5-6 milyona Sunderland bonservisini alacak.
  • Arkadaşlar olcay şahan her sene yaklaşık 15 gole doğrudan katkıda bulunan bir futbolcu. Ayrıca hazırladığı pozisyonları düşündüğümüzde çok faydalı.

• Konu yine tepeue çikmis,bende oyuncu falan geldi saniyorum millet burda harf yazip duruyomuş

• Aga kim ne derse desin olcay dediğimiz oyuncu bana her maç en az 1 tane saç baş yoldurtacak hata yapıyor, ben sinir krizi geçiriyorum

• Olcay'ın geçen sezon performansı biraz düştü. Ancak bunda evliliğin fizyolojik ve psikolojik etmenleri var .Muhtemelen bu sene daha iyi bir Olcay izleyeceğiz. Ayrıca çok iyi anlaştığı Oğuzhan'ın daha geride oynaması da performansının düşmesinde etkili oldu. Bu sene umarım Sosa gittiğinde Oğuzhan forvet arkasına geçer.
  • 35lik oyuncuya hemde ffp yakamızdayken bonservis vermek gibi bi aptallık yapmayız umarım

• Feda sezonundaki gibi golleri sıralasa iyi olur Olcay için.

Bir an düşündüm de ne kadar başarısız olsakta en zevk aldığım sezonlardan biriydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

Aga kim ne derse desin olcay dediğimiz oyuncu bana her maç en az 1 tane saç baş yoldurtacak hata yapıyor, ben sinir krizi geçiriyorum

aynen. Olcaya güvenipte en zor deplasmana çıkamıyoruz. Kapalı savunma karşısında ayağında top tutamaz, şut çekemez, pas atamaz, dribbling yok, hiç bir şey yok adam da. Ağır ağır koşuyo diye 4 senedir banko oynuyor.

Holosko
    Quaresma
    Töre
    Oynadığı zaman Kerim Frei

Olcay kadar gol atıyor zaten. Bidon koysan gene atar Beşiktaş'ta o kadar gol.

O kadar kötü dediğimiz Fenerin kanatları bile aynı miktarda gol atıyor. Galatasaray bile aynı şekilde. Büyük takımlar bunlar.

• Olcayin müthiş sol ayağı yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Güzel çalışma ama

Oğuzhan A/A
    Sosa A/B
    Tolga ve Rhodolfo B/C
    Marcelo C/D
    Boyko-Milosevic-Necip-Veli-Pektemek F/F dir bence. (Bu 5 li süre aldığı zaman Beşiktaş batağa saplanıyor)

Kesinlikle A/A stoper ve forvet gerekli. Bir de en az B/C orta saha.

Oğuzhan'ın şampiyonlar liginde maçı var mı da A yazdın oraya ? Sosa şl finali görmüş adam ikisini değiştirmen lazım.
  • Gomez nolur kal :/

• Olcay'ın 3 maç çevirmişliği yok geçtiğimiz sezon. İsterse 50 asist yapsın. Kısır maçları açamadıktan sonra bir faydası yok.
  • 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.