Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Ağlatma garantili. :(
    Dön be Gomez.

https://twitter.com/Samedowski/status/759058596399153156

Keyfi yerinde olan bir Beşiktaşlıyı bile dert sahibi yapar.

Bir doğacak evladımı bir Gomez'i bekliyorum.

Sağlıklı bir sekilde çocuğunuz dünyaya gelir umarım. Gomez'de dönerse tadından yenmez gunler bekler sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

https://33gomez.com/

Siteyi güncellemişler. Böyle olacağı hiç aklımın ucundan geçmezdi.

Dön vefasız dön.

Çocugum olsa adını gomez koyarım

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    Allahım şu sahneyi tekrar et. Amin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Ağlatma garantili. :(
    Dön be Gomez.

https://twitter.com/Samedowski/status/759058596399153156

hiç sevgilim olmadı ama sevgilimden ayrılmış gibi hissediyorum kederdeyim onu havaalanında karşıladığım ilk günü unutamıyorum gözlerimin içine bakmıştı evlat üzülme güzel günler göreceksin demişti sanki 7. saniyesinde gözlerim doldu dön geri be dön gomeez

• yapamıyom sensiz gomeez nolur geri döööönn

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • konu gomezse gomezden devam
  • villalı ibralı suarezli pedrolu henryli messili neymarlı alexis sanchezli barcelona da 407 maçta 40 asist yapmış 10 maçta 1 asist. sanırım defansif bir sol bek bu arkadaş .

barcelonaya gittiğim zaman 2012 2013 senesiydi hiç unutmam camp nou da barca real maçını izliyordum 2-2 bitmişti. ronaldo sol kanadı otoban yapmıştı. nerden nereye ama en nihayetinde hayırlara vesile olsun arkadaşlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

villalı ibralı suarezli pedrolu henryli messili neymarlı alexis sanchezli barcelona da 407 maçta 40 asist yapmış 10 maçta 1 asist. sanırım defansif bir sol bek bu arkadaş .

barcelonaya gittiğim zaman 2012 2013 senesiydi hiç unutmam camp nou da barca real maçını izliyordum 2-2 bitmişti. ronaldo sol kanadı otoban yapmıştı. nerden nereye ama en nihayetinde hayırlara vesile olsun arkadaşlarım.

Bagcılardır o barcelona olsa duramazdın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

villalı ibralı suarezli pedrolu henryli messili neymarlı alexis sanchezli barcelona da 407 maçta 40 asist yapmış 10 maçta 1 asist. sanırım defansif bir sol bek bu arkadaş .

Bagcılardır o barcelona olsa duramazdın.

barcelonaya yılda 1 kez el clasico izlemek için giderim bi tanıdığımın locası var. gerçi geçen sene işlerimden dolayı gidememiştim

• İsmail'in futbol hayatı boyunca kaç asisti varmış?

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

BAŞKA YERDE YEDEK OLACAĞINA BURDA KRAL OL

• https://youtu.be/kEnNLRTnHkU

Sigara kendiliğinden yandı

• Barcelona'da beklerin son çizgiye inipte orta açtığını gördünüz mü hiç ? Barcelona'nın oyun sisteminde bekler ileri çıkar pas yapar geriden orta açar ama savunma daha önemlidir. Adriano hücumcu bir bek sol ayaklı ama sağ ayağını raket gibi kullanıyor çok gol asist yapar bizde hatta bizim ligde kanat bile oynar adriano
  • IspanakLord kullanıcısına yanıt
    Ronaldo'nun Madrid'de sağ kanat oynadığını hatırlamıyorum . Otoban etmişse de D.Alves'in kanadı otoban etmiştir . Ayrıca dediğin maça baktım o maçta sol bek Alba oynamış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Ronaldo'nun Madrid'de sağ kanat oynadığını hatırlamıyorum . Otoban etmişse de D.Alves'in kanadı otoban etmiştir . Ayrıca dediğin maça baktım o maçta sol bek Alba oynamış .

ronaldo nun otoban ettiği kalmış aklımda adrianoyla alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

Tosic suanki formuyla banko yazilir stopere,asiri onyargi var adama ama kusursuz oynadi butun stoper oldugu maclarda

Kayseriye Osmanlıya oynamak başka Real Bayerne karşı oynamak başka. Ligde de iyi hücum yapan takımlara karşı zorlanıyor. Bize ligde adam geçirmicek şlde sırtmıcak tecrübeli stoper lazım en kötü.

Tosic tek basina dursun demedim ki stoperde :) stoper 2 kisilik tosic banko yazilir iste,yanina kim olursa artik

Formda rhodolfo varken Tosic anca yedek olur gibime geliyor. Marcelo'yla forma savaşı verebilirler ama.

En iyi oynadigi donemde bile yetersiz bi adam rhodo,bide o yasta baglari koptu,hic guvenilmez bence

Futbolu acilen birakman gerek

Yav he he,super oynadigi bitane mac say desem sayamazsin,hava toplarinda cok urkek ts macinda ziplamaya korktu gol yedik,asla banko yazilacak bi adam degil sen istedigin kadar laf sok

• GS Süper Kupa maçı 11'imiz; 1)Fabri 2)Adriano 3)Marcelo 4)Rhodolfo 5)Gökhan 6)Atiba 7)Oğuzhan 8)Quaresma 9)Olcay 10)Eşlerinizi 11)Boşayın
  • arkadaşlar bi tanıdıkdan duyum aldım fikret ormana teyit ettirmişer. bony maaşı beğenmediği için gelmek istemiyormuş onun yerine mandzukic kiralık düşünülüyormuş. higuaini alan juvede yedek kalmak istemediği için teklife sıcak bakıyor deniliyor. :)
  • 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.