Şimdi Ara

Kaza sonucu yapılan düzeltme sizce sorunlumu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 10 gün önce kendi aracimla kaza geçirdim.Kaskodan tamir için sigortacımın tavsiyesi ile genel (yetkili servis dışı) bir servise arabamı bıraktım.Arabamı bugün teslim aldım eve gelip detaylı incelediğimde yapılan düzeltmelerde hatalar gözlemledim.

Sizce fotolardaki hatalar normalmi?

Arabayı böyle kabul edeyimmi?
    *Sağ çamurluktaki stop farı yuvası ile sol çamurluk stop farı yuvası arasında 1 cm fark var.
    Arabanın arkasında çözemediğim yamuk görüntü var. Kaza sonucu yapılan düzeltme sizce sorunlumu ?

• Neden boyle kabul edesiniz. Bence vakit gecirmeden servise ugrayip hatalarini duzeltmesini isteyiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca bagaj kapagının en alt kısmındaki cizgiye bak. sol taraftan saga dogru gidildikçe bosluk artıyor yamukluk var. evet kotu bi iscilik olmus gidin duzeltsinler
  • Araba boyanmış tüm işi bitmiş.Mutlaka kabul etmeyip bana bunun normal olduğunu söyleyecekler diye tahmin ediyorum.
    Buna karşılık ben nereye nasıl başvuru yaparak itiraz edebilirim.

• serkan_izmir S kullanıcısına yanıt
    bağaj kapağını biraz esnetip düzeltirler..
  • kapak oturmamış sadece.düzeltirler birşekilde bence.
  • bagaj kapağı kollarından sap tarafı dengelesinler sorun çözülür.
  • bence sorun etmeye değmez söylemesen farkında bile olan olamaz.
  • Bugün götürdüm hiç sıkıntı yapmadan ılımlı bir şekilde hatayı kabul edip gerekli düzenlemelerini yapacaklar.

• ciddi bi sorun yok gibi geldi bana muhtemelen bagaj kapağı yamukluğundan kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.