Şimdi Ara

DİGİTURK PLAY 2016-2017 SEZONU İNDİRİM FIRSATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
43
Favori
70.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl burada paylaşılan fırsatla 1200k yayını 259 lira gibi bir fiyata satın almıştım. Bu yıl da yavaş yavaş yeni sezon kampanyalarını yapmaya başladı Digiturk. Fakat şu an fiyatlar geçen yıla göre oldukça pahalı. Mailime gelen e-posta'da 800k ve 1800k yayınları için yapılan kampanya linkleri vardı ve ben de müşteri temsilcisine 1200k yayın için herhangi bir kampanya olup olmadığını sordum. Henüz 1200k için bir kampanya yokmuş ancak belki ileride olabileceğini söyledi. Şu an için kampanyalı fiyatlar:

800k - Kampanyasız fiyat: 349 - Kampanyalı fiyat: 309 + 4 ay Premium üyelik bedava.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000121719/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2016--2017-(Standart-Kalite)

1800k - Kampanyasız fiyat: 529 - Kampanyalı fiyat: 469 + 4 ay Premium üyelik bedava.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000121721/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2016--2017-(Yuksek-Kalite)

Sizlerden ricam sizlere gelen bunlardan farklı bir kampanya ya da daha uygun fiyatlı paketleri burada paylaşarak herkesin faydalanmasını sağlamanız olacak. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar020 -- 12 Mayıs 2016; 14:10:00 >

• Bekleyin biraz daha adam düdüklemeye yer arıyor herifler.
  • Avrupa şampiyonasınin bitmesini bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan sizin gibi olsun Digitürk, bu ligde Beşiktaş haricinde top oynayan takım mı kaldı ki siz bu fiyatları istiyorsunuz.

Hele ki şu cimbomdan bu sene bi halt olmadı, gelecek sene de olmayacağı aşikar, napalım digitürkü, bir de playini bile bu fiyata satıyorsunuz.

almayın aldırtmayın, illa alacam diyenlerde 3-4 kişi farklı takımlar birleşip alsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyatlara ben de almam. en azından standart kalitenin fiyatını 1200 lük için yapsınlar alalım
  • 3 senedir aldım bu sene almayacağım. Çamur görüntü için fiyat pahalı. 1800 için de gider kutu alırım. O yüzden bu sene kesinlikle almıyorum.

• Digiturk abonesi olmadan önce kullanan eşlerden dostlardan fikirler alarak kendi çapımda bir araştırma yaptım ve daha sonra bir kaç forum sayfalarında digiturk hakkında yapılmış yorumları okudum. Genel olarak memnun olan var ama şikayet edeninde ondan aşağı kalır yanı yok abi.
    Zaten baktığında insanoğlu mevsimlerden bile her an şikayet edip nankörlüğünden mütevellit istediğin kadar güzellik yap kusur bulmada üzerine yoktur. :)

Neyse sonralarda kararı verip digiturke abone olduk. Belgesel kanalından müzik, film çocuk kanallarında kadar sanki önümde bir okyanus var. Bide bunun üstüne yeni aboneleri olduğum için ayda sadece 14.99 TL hadi sen ona 15.00 TL diye düşün aynen bu kadar uygun bir fiyata Digiturk Merhaba Paketi’yle üyeliğimi başlattılar. 1 ay boyunca hiçbir ek fiyat ödemeden de izlediğim spor, belgesel ve film kanallarda yemede yanında yat gibi oldu. :)))
    Sonrasında bir ay boyunca izlediğim ücretsiz paketler içerisinden Lig Tv paketini seçtim. Gayette memnunum.

İşin özü şu ki; denemeden kulaktan dolma bilgilerle karar vermemek lazım. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa denemeniz size bir şey kaybettirmeyecektir. Digiturk play hakkında paylaştığın bilgiler için teşekkürler dostum. Pek haberdar değilim bu uygulamadan ama düşünülebilir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkanatlı -- 12 Mayıs 2016; 15:02:38 >

• Ben önümüzdeki sezon için İngiltere ve İspanya ligi macları için premium üyelik bakıyorum. malum arkadaşlarında bahsettiği gibi izlenecek bir futbol yok.
    İngiltere ve İspanya ligi macları için yabancı portal da olabilir bir fırsat varsa yararlanmak isterim.
  • Beraber takip edelim hocam
  • 3-4 kişi birleşip alırsanız uygun oluyor. Biz 4 kişi 2015-2016 sezonunu 420 tlye almıştık, 2 fenerli, 1 beşiktaş ben de galatasaraylı. Onlar ev arkadaşı zaten, ben de derbilerde gidiyorum yanlarına.
  • tekkanatlı kullanıcısına yanıt
    Üyeliğini iptal ettirmeye çalıştığın zaman gerçek digiturk ile tanışacaksın
  • yüksek kaliteli için Bursaspor ya da Trabzonsporlu ortak arıyorum. Sadece kendi maçlarını izleyecekler ve sadece 150 TL ödeyecekler.
  • Almayın yav illa alacaksanız 3-5 daha koyun tvden izleyin akk denen sacmalik varken netten mac mı izlenir kaldı ki yüksek kalite de alsan arada buzlanmalar oluyor takilmalar oluyor

Yabancı kaynaklardan izledigimiz nba premier lig maclari bile bunların yayına on basar alt yapilari cok dandik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi kalite neyse de şu geriden gelme olayı çok sinir bozucu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800k-----240 TL, 1200K----300 TL , 1800K----350 TL , 2400K--- 400 TL olsun herkes almak istediğini alsın.
    Bu Fiyatlarla Çok zor. Beklenileni elde edemezler. 800K bende 349 TL gözüküyor şuan.
  • Almayın arkadaş bu fiyatlara çöp stream yayın almayın.

Performla aynı kalitede veriyorlar zaten.
  • Play 1 dk geriden geliyor. illegal yayın bile 20-30 saniye geriden geliyor.
  • 1200k altı çöp, illegal yayın daha kaliteli. =)
  • 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum.

1. yıl 1200K, 2. yıl 1800K seçtik. Kesinlikle 1800K altı almayın derim.

NOT: ORTAKLIK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE BAKIN YOKSA KONU KAPATILIYOR !!!

http://forum.donanimhaber.com/m_109085786/mpage_10//tm.htm#116797626
  • Şu an çok erken Temmuz'da daha uygun olur fiyatlar. Ama bence Teknosada olan yıllık kampanyaları bekleyin. HD yayın Şampiyonlar paketi 500-600 arası oluyor 9 taksitle.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.