Şimdi Ara

DİGİTURK PLAY 2016-2017 SEZONU İNDİRİM FIRSATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
43
Favori
70.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O senin icin gecerli.

Ben bikere aldim.Dahada almadim artik cidden eskisi gbi zevk vermiyor.

Misal beinsport var bilen bilir Tum dunyanin ligleri var %90 oraninda neredeyse.Fiyat digiturk e cok yakin .Arastirmadim gecen seneki bilgilerimle soyluyorum ve inanin Bi onlara baksinlarda yayincilik nasil yapilir ornek alsinlar.Adamlarin HD sini bi izleyin baska bisey demiyorum.

Yukarida arkadas musteri hizmetleriyle ilgili caps atmis.Bakiniz dyorki 800 standart 1800 yuksek kalite matematik hesabi ile adaletli olsan bile 800 camur dye tabir ettigimiz yayina deng geliyor Ekrani kuculturseniz 10" bi ekranda anca adam akilli goruntu saglar oda zar zor.

Kisaca 22 senedir milletin başına bela olmuş kazik atmada fahiş fiyat vermede nam salmis bir firmadan akıl işi bir fiyat vermeside zaten beklenmezdi almayin bakin nasi dibe vuruyo fiyatlar.Daha uyduda bile hd yayini dogru duzgun veremiyorlar, millet 4K mac izliyo.Bizde hala camur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 13 Mayıs 2016; 11:29:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar legal yerine ilkegale yönlendiriliyor resmen. Yasal olsun diye enayi yerine koyulmamıza gerek yok. Herkes en kötü maçları ne şekilde izliceğini biliyor zaten. Birde üstüne kalitede düşünce hiç mantığı kalmadı, zaten yoktuda.

• 3 sene alıyordum yenu sezon almaktan vaz geçtim bu fiyat gider server alırım daha iyi olur:D

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

O senin icin gecerli.

Ben bikere aldim.Dahada almadim artik cidden eskisi gbi zevk vermiyor.

Misal beinsport var bilen bilir Tum dunyanin ligleri var %90 oraninda neredeyse.Fiyat digiturk e cok yakin .Arastirmadim gecen seneki bilgilerimle soyluyorum ve inanin Bi onlara baksinlarda yayincilik nasil yapilir ornek alsinlar.Adamlarin HD sini bi izleyin baska bisey demiyorum.

Yukarida arkadas musteri hizmetleriyle ilgili caps atmis.Bakiniz dyorki 800 standart 1800 yuksek kalite matematik hesabi ile adaletli olsan bile 800 camur dye tabir ettigimiz yayina deng geliyor Ekrani kuculturseniz 10" bi ekranda anca adam akilli goruntu saglar oda zar zor.

Kisaca 22 senedir milletin başına bela olmuş kazik atmada fahiş fiyat vermede nam salmis bir firmadan akıl işi bir fiyat vermeside zaten beklenmezdi almayin bakin nasi dibe vuruyo fiyatlar.Daha uyduda bile hd yayini dogru duzgun veremiyorlar, millet 4K mac izliyo.Bizde hala camur.

Bir de benim anlamadığım ingiltere-ispanya liga farklı pakette süperlig farklı pakette. Benim şu anda süperlig hariç paketim var aylık 20 lira olan memnunum, süperligli paketi alsam mı diyorum ikisini bir arada vermiyor saçma şekilde. Artık herkesin elinin altında var illegal yayınlar ben de açar oradan izlerim canavar gibi ne yapayım.

• Bu fiyatlar çok yüksek eğer indirim yapmazlarsa bir daha üye olmam 1200k yayın en fazla ederi 300tl olmalı yok bir anlamı kalmıyor
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    ben almadım ki benim için geçerli olsun.

ben burada ve çevremde gördüğümü söylüyorum

hadi buradan bilemem ama çevremde bile her sene bunu alanların sayısı artıyor

ben en son 3-4 sene önce aldım ama artık almıyorum, yayın takılır mı izlenir mi? yayın geç gelir.

bu kadar dezavantajı varken fiyat avantajı da kaybolunca gittim digitürk kurdurdum.
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Tm o zaman.Ama ciddi anlamda kazik fiyatlar bzim insanimiz gdip almazsa zaten ayni oranda fiyat duser.Ha bugun 50 TL ble olsa ben yinede almam.
    Zira zerre ilgi duymuyorum.Turk takimlarinin maclarina.

• Bu sezonki fiyatla aynı olursa düşünebilirim.1200 kbps için 259 TL.

• garcy kullanıcısına yanıt
    Bu gibi tepkileri biraz daha arttırırsak bir nebze faydası olur. Messi - Ronaldo cümlesi yerinde olmuş
  • desu noto D kullanıcısına yanıt
    Usta 20 veriyosun ve hicbisey izlemiyorsun :/

La liga - İtalya ligi - Fransa ligi - İngiltere ligi premium pakette vede 12 TL yanlis hatirlamiyorsam aylik hatta basketbol-Eurolige filanda var ben bi ara cepde izliyordum.

• Rezillik. Kalite yok hemde fiyat artisi ingiltere ligini izleyenler bilir kaliteli yayinin nasil oldugunu.

• Vallahi 800k almistim hakikaten yayin coptu verdigim paraya yazik oldu hd icnde 600 lira para verene kadar 200 daha verip kutulu almak daha mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Usta 20 veriyosun ve hicbisey izlemiyorsun :/

La liga - İtalya ligi - Fransa ligi - İngiltere ligi premium pakette vede 12 TL yanlis hatirlamiyorsam aylik hatta basketbol-Eurolige filanda var ben bi ara cepde izliyordum.

Hocam Smart tv de izlersen 20 lira, cepte izlersen daha düşüyor fiyatı. Premium paketin kalitesinin artması gerekiyor ama fiyatı bence normal.
  • Almayın, aldırmayın. 2 senedir almıyorum ligin kalitesi oldukça düştü zaten.. 1 sezonda 5-6 tane izlenecek maç ancak oluyor bunun için değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

ya her sene bakıyorum ilk başlarda herkes almayın, aldırmayın bu kadar para mı verilir, çok zam gelmiş falan

sonra bir bakıyorum herkes yine satın almış.

evet aynen öyle oluyor sezon başı herkes küfür ediyor sonra ilk maça 2 gün kala yine alıyorlar
  • garcy kullanıcısına yanıt
    Digiturku Ben due almicam herseyi bask a bir yere koyuyorum su musteri temailcilerine hesap soranlari anlamiyorum. Adam asgeri maasla girmis oraya eli mahkum ne soylenirse yapiyor sanki fiyatlari ordaki temsilci belirliyor. Adam icinden diyodur belki fiyati cok dogru da ben napiyim amq. Yapilacak tek sey mail atmak olur, train oraya sen girsen sen de aynisini yapicaksin

• promise899 P kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcileriyle yaptığın konuşma kayıtlı kalıyor.Ona göre digitürk kampanya vs yapabiliyorlar.Hayır mail atınca direk müdür mü okuyor zannediyorsun.Onu anlamadım.Onu da müşteri temsilcileri okuyor.Hiçbirşey yapmayın.Gidin 480 tl verin.Müşteri temsilcileri üzülmesin...
  • ben site site uğraşmamak için alıyordum ama 1200k yayın olmayacaksa bende almam, biz 2 tane alıyorduk birini abime birini bana, bu fiyatta ve kalitede revize olmazsa zaten kimse almaz. Mecbur indirecekler ya da o kadar müşteriyi kaybedecekler, kendileri bilirler. İzleyen her zaman bir yerden bulur izler zaten.
  • Daha önceden kutu olarak digiturk almıştım kampanya ile bu see 1200 kalite olanı 250 tl ye almıştım fakat görüntüden hiç memnun değilim. Zaten son 2 aydır maç izlemiyorum, lig rezalet arada ingiltere yada İspanya ligi izliyorum. 1800 kb 350 civarı olsa belki alırdım fakat tv den maç izlemek izleyenler için 1200 için bile para verilmez bence.
  • Bende ilk çıktığından beri kullanıyorum. Hep fiyat avantajımız oluyordur.Eğer fiyatlarda değişiklik olmaz ise Digitürk Play yalan olur. Kimse tercih etmez. Uydu veya ucuz bir paket alır herkes daha iyi. Bence fiyatlar çok fazla oldu. Bu fiyata alınmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.