DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORMAT ATILAN HARDDISKTEKİ BİLGİLERİ GERİ GETİRME YÖNTEMLERİ NELER,SİLİNEN BİLGİLER GERİ GELEBİLİRMİ
3
Cevap
0
Favori
17.657
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> FORMAT ATILAN HARDDISKTEKİ BİLGİLERİ GERİ GETİRME YÖNTEMLERİ NELER,SİLİNEN BİLGİLER GERİ GELEBİLİRMİ
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      32 Mesaj
      18 Ocak 2007 11:23:30
      HP RECOVERY CD İLE FORMAT ATTIM FAKAT YEDEKLER İÇİN AYIRDIĞIM BİLGİLERİ DE SİLİP HARDDISKİ BİRLEŞTİRİP ESKİSİ GİBİ YAPTI..FORMAT ÇEKİLEN BİLGİLERİ GERİ GETİREBİLİRMİYİM ?????

• Yarbay
      8788 Mesaj
      18 Ocak 2007 11:27:43
      OnTrack Easy Recovery diye bir program var.Bu konuda bayağı iyidir.Eğer üzerinde çok büyük değişiklikler yapmadıysan %60 olasılıkla bilgilerini kurtarır.İlk denemede sonuç alamazsan eğer diğer denemelerde sonuç alman çok zordur.Programları teker teker denemek yerine önce en iyi programı bul ondan sonra kurtarma işlemi gerçekleştir.

Moulin Rouge!
      There's a darkness deep in my soul
      I still got a purpose to serve
      So let your light shine, into my hole
      God, don't let me lose my nerve,don't let me lose my nerve
    • Yarbay
      4500 Mesaj
      18 Ocak 2007 11:33:55
      benden de bir tavsiye bari, final data 2.0 veya daa ust versiyonu. daha yakin zaman icinde bende bir cok verimi kaybettim ve bu programla aldim. uzun zaman olmustu veri kurtarma yazilimi kullanmayali. bana gore saglamdir kendisi. bu programla eskiden internet cafelerden icq database dosyalarını kurtarıyorduk. o zamanlar millet icq sunu actıktan sonra database dosyalarını siliyordu :) bizde geri alıp şifre okuyorduk :) konu dışı oldu ama :P

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ocak 2007 13:13:07
      Easy Recovery ve Recover My Files gibi yazılımlar var ancak %100'lük bir verim alamayabilirsiniz.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> FORMAT ATILAN HARDDISKTEKİ BİLGİLERİ GERİ GETİRME YÖNTEMLERİ NELER,SİLİNEN BİLGİLER GERİ GELEBİLİRMİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.