Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mg_22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • carnesir doğu bankta tel bulabileceğinizi sanmıyorum şu sıralar peynir ekmek gibi gidiyor k700 ben cumartesi günü bi iki dükkanda bulabildimmi onlarda mal olmadığı için kafalarına göre sallıyorlar bazısı 560 falan diyor ben org. kulaklık ile 520 ye aldım.
  • geçtimiz c.tesi mi sordun ve en az nekadar dediler ben kulaklık istemiyorum orj.pil ve tel olsun yeter
  • evet geçtiğimiz cumartesi sormakla kalmadım aldım hatta. illaki kulaklık veriyolar zaten almışken org. i olsun. 520 mio du en düşük
  • yer olarak yada tükyan ismi nedir ve taksit olayı varmı magnetic peşin fiyatına kredi kartına filan ?
  • 7610 470 dolar
    6260 520 dolar
  • yok sen ne taksidinden bahsediyosun ya adamlar iki taksit için 40 mio vade farkı koyuyorlar gittinmi peşin alman gerekiyor girişte sol çaprazda küçük girişli bi dükkan var ordan aldım ben, ama girişte sağda dizayn elektronik var orayı tavsiye ederim cihaz yoktu orda olsa ordan alıcaktım.
  • hmm teşekkür ederim adam garanti filan veriyormu peki prob. olursa filan kart arkasına tarih filanmı yazıyolar belge filan yok dimi ağızla getir hallederiz olayımı
  • rica ederim. bi kartın arkasına tarih yazdı 1 ayda garanti veriyolar işte. 1 ay sorun çıktı çıkmadı bişey olmaz zaten kolay kolay.
  • eywallah saolasın
  • ben adanadayım geçen gün bi k700 ikinci el sordum spot 500 milyon dediler doğubankta fiyatlar gerçekten çok iyi hemen hemen çoğu telefonda bura ile arasında 30 ile 50 milyon fark var
  • sx 1?
  • p900 sıfır ne kadar 800 dolar ise p910?
  • spot ta garantiyi 3 ay veren cok yer var 1 ay kabul etmeyin .....
  • 6670 fiyatı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alec___

walla geçen cuma gidp 6600 aldım ama ekranında bi takım lekeler var, yarın gidip değiştirmeye çalışıcam. bakalım neler olacak. Eğer ses çıkarmadan " peki beyfendi ayıp ettininz, size traş makine vermişiz, buyrun bu canavar, bidaha olmaz" derlerse ananında buraya yazıcam. Tersi olursada yazıcam.. Herkez bilsin okee...

Arkadaşlar walla herifler tık demedi, diyalok şöyle; "abi ver bi bakayım, hımmm ewet neyse ya takma hemen sıfırını verelim sana.. tık tık 2 sn. sonra.. Buyur abi "0" 6600 güle güle kullan, başka bişey olsun gene gel" ... AYNEN BÖYLEE... amaaa... şimdide içimde bi hisss tu telefonun kapağı değişmiş diyoo, tuşları daha rahat basıyo, diğerinde hafif zorluyodu (yeni telefonlarda zor basılırya tık, tık, diye...) Umarım yanılıyorumdur.. 1-2 güne ben çözerim ama yinede dükkanın ismini yazıyorum. 2. katta eflal elektronik

• ben 6600 aldım hsbc karta peşin fiyatına 10 taksit

peşin fiyatı 580-600 arası buldum en ucuz

gen-pa 65*10 toplam 650 milyon'a faturalı falan aldım.....
    versiyon 5,27,0
    28-06-04
    NHL-10

nasıl sizce iyi mi?
  • sx1 550 sordum ilk kattaydı ama dukkan ismine hiç bakmadım
    bu arada dun inanılmaz kalabalıktı hiç yurunmuyordu ben 2 gibi gittim
    artık yeni cihazlar gelmiş ondanmıdır bilinmez
  • beyler gidiyosunuz iyi güzelde mümkün oldugunca fiyat alıp buraya yansıtırsak fiyat arastiran ve telefon almak istiyen arkadaşlara yardımcı oluruz gibi geliyor
  • K700i ve 6230 orjinal şarj kulaklık ve pil her 2 sinede 500 milyon diyolar dün sordum
  • sx1 fiyati ne kadar bilen varmi?acil lazim yerinide sölerseniz ii olur
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.