Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.695
Cevap
218
Favori
292.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdan 4 arkadaş birleşip en büyük pakete üye olduk.. Sanırım bir kaç ken daha gördüm yine forumda bu şekilde kullanan ve ortak arayan.. Belki sizde yine böyle birileriyle ortak kullanabilirsiniz.. Şayet bende çok sevmeme rağmen tek başıma o parayı vermek istemezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir aslında ödemeyi de sanırım yıllık tek seferde yaparsak hem indirimli olur hem de aldım verdim olmaz.

Peki aynı anda 4 kişi kullanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oner7

Olabilir aslında ödemeyi de sanırım yıllık tek seferde yaparsak hem indirimli olur hem de aldım verdim olmaz.

Peki aynı anda 4 kişi kullanabiliyor mu?

Yıllık tek seferde ödeme gibi bir seçenek yok aylık olarak kredi kartından kesiyor. 4 kişilik paket zaten aynı anda izlenmesi anlamına geliyor.

3 farklı paket var tek kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik. En avantajlısı her anlamda 4 kişilik paket. Çünkü tek kişilik pakette Full HD veya 4K içerik yok ve sadece 1 kişi aynı anda kullanabiliyor. 2 kişilik pakette Full HD var ama 4K yok. 4 kişilik pakette ise hepsi var ve aynı anda 4 farklı kişi izleyebiliyor. Yapmanız gereken herkes için farklı bir profil oluşturmak. Herkes kendi profilinden girdiğinde sorun kalmaz.
  • Arkadaşlar merhaba,

UnoGS sitesi üzerinden, Türkçe Netflix veritabanından yakın zamanda çıkacak olan içerikleri de görebilirsiniz. Bunun için belirli bir link olmadığından, anakonuya ekleyemiyorum ancak aşağıda izah ettim:

http://unogs.com/countrydetail/ sayfasında ülke bazında bazı detayları görebiliyorsunuz, aşağıda görüldüğü üzere Turkey için şu anda 1072 video var, bunların 744 tanesi film, 328 tanesi ise dizi bölümleri. New Videos (last 7 days) tuşuna bastığınızda, Türkiye kütüphanesine son 1 haftada eklenen içerikleri görebiliyorsunuz. Aynı şekilde "Videos about to expire" tuşuna bastığınızda ise yakın zamanda Türkiye Netflix'ten çıkacak içerikleri görebiliyorsunuz, hangi tarihte çıkacağıda görüntüleniyor. Mesela FETCH! with Ruff Ruffman 30 Haziran itibariyle Türkçe Netflix'te artık yer almayacak bir içerik.

NETFLIX | ANA KONU

İyi seyirler.
  • Netflix için 4 kişi toparlanalım arkadaşlar ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oner7

Netflix için 4 kişi toparlanalım arkadaşlar ne dersiniz?

Netflix ana konusuna da yazın bence :)
  • Uğraşın için teşekkürler.

• Bu harita daha güncellenmemiş o zaman Türkiye içeriği 1000'i aşmış çünkü.
    http://gk2.sk/cargo/netflix.html
  • Arkadaşlar yıllık çok uygun fiyata 4K Netflix üyeliği ayarlayabilirim. İlgilenenler PM atabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

Arkadaşlar merhaba,

Netflix 4 ay önce Türkiye'ye giriş yaptı biliyorsunuz, Netflix'in güncel içeriklerindeki gelişmeleri buradan takip edebilmeniz için bir post açıyorum. Birkaç günde bir güncelleyeceğim, önerileriniz varsa daha kullanışlı bir şekilde ilerletebiliriz.

Kıyaslama yapılabilmesi için ilk giriş yaptığı tarih itibariyle içeriklerin durumuyla güncel içeriklerin durumunu tablo olarak ekleyeceğim, bir kaç günde bir güncelleme yapacağım. Ayrıca yeni eklenen içeriklerle ilgili de bilgi vermeye çalışacağım,

Aşağıdaki tabloda 9 Ocak 2016 ile bugün arasındaki farkı görebilirsiniz,

EDITT: 17.06.2016 itibariyle güncellenmiştir.

NETFLIX | ANA KONU

İçeriklerde neler olduğunu merak edenler içinse aşağıda UnoGS sitesi üzerinden güncel içerikleri görebileceğiniz linkler ekledim,

UnoGS verilerine göre her zaman güncel listeler:

ÖZEL SEÇİM LİSTELER

Oscarlı Türkçe Dublajlı Filmler: Oscar Almış Türkçe Dublajlı Filmler (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    Oscarlı Türkçe Altyazılı Filmler: Oscar almış Türkçe altyazılı filmler (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    2015-2016 Yapımı Fimler (Türkçe Altyazı):2015-2016 Yapımı Filmler (Türkçe Altyazı)(UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    2015-2016 Yapımı Fimler (Türkçe Dublaj): 2015-2016 Yapımı Filmler (Türkçe Dublaj)(UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    2015-2016 Yapımı Diziler (Türkçe Altyazı): 2015-2016 da başlayan diziler (Türkçe Altyazılı)(UnoGS verilerine göre her zaman güncel)

IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Dublaj Filmler: IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Dublajlı Filmler Güncel Liste(UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Altyazılı Filmler: IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Altyazılı Filmler Güncel Liste(UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Altyazılı Diziler: IMDB 7.0 ve üzeri Türkçe Altyazılı Diziler Güncel Liste (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)

NOSTALJİ
    1985 ve Öncesi Filmler: (Türkçe Dublajlı) Türkçe Dublajlı 1985 öncesi filmler (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    1985 ve öncesi filmler: (Türkçe Altyazılı) Türkçe altyazılı 1985 öncesi filmler (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)

TÜM TÜRKÇE İÇERİKLİ LİSTELER

Türkçe Dublajlı Film Listesi: Türkçe Dublaj Filmler Güncel Liste (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    Türkçe Altyazılı Film Listesi: Türkçe Altyazılı Filmler Güncel Liste (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    Türkçe Dublajlı Dizi Listesi: (@Fast_Tortuga ya teşekkürler, kendisi sayesinde Türkçe dublajlı dizilerinde olduğunu fark edip linki ekledim :) Türkçe Dublajlı Diziler Güncel Liste (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)
    Türkçe Altyazılı Dizi Listesi: Türkçe Altyazılı Diziler Güncel Liste (UnoGS verilerine göre her zaman güncel)

İyi seyirler!

İlk sayfada yer alan tablo 17.06.2016 itibariyle güncellenmiştir. Son 18 günde dikkat çeken değişiklikler;

- Netflix Türkiye veritabanına 42 yeni film, 14 yeni dizi eklendi. Bu şekilde ABD içeriğine göre film oranımız %18.3 e, dizi oranımız ise %28.8 e çıktı.
    - En büyük artış altyazılarda yaşanıyor, son 18 günde 76 filme ve 27 diziye Türkçe altyazı eklendi, dublajlı film sayısı yavaş ilerliyor, bunda içeriklerin birçoğunda zaten dublaj olmaması etken olabilir. Yani Netflix sonuçta kendisi dublaj hazırlamıyor, eğer filmin varsa dublajı ekliyor.
    - ABD Netflix'te film sayısı son 18 günde 4465 den 4046 ya düşmüş görünüyor buda ilginç bir durum. İçeriklerin toptan süresinin dolduğu bir döneme denk geldi belki de.

İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 17 Haziran 2016; 15:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Uğraşın için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Bu harita daha güncellenmemiş o zaman Türkiye içeriği 1000'i aşmış çünkü.
    http://gk2.sk/cargo/netflix.html

Evet UnoGS sitesi en güncel takip edebileceğiniz yer.
  • Spartacus ilk sezonu türkçe altyazılı olarak eklenmiş. House M.D 8 sezonu da eklenmiş ancak henüz türkçe altyazı yok.
  • Güzel konu mesajım bulunsun. Ayrıca unogs sitesini bilmiyordum, iyi oldu.
  • arkadaşlar...netflix şebekesine yayın hayatında başarılar dilerim donanım haber uydu teknolojileri forumu...
  • arkadaşlar netflix aboneliği başlatacamda genel olarak memnunmusunuz acaba? Birde Türkçe altyazı olayını nasıl hallediyorsunuz?
  • Buradan okuduklarımla bildiğim kadar, bir dizinin yeni sezonunun eklenmesi için Amerika'da bitmiş olması lazım ?? Blacklist adlı dizi 20 mayısta bitti ama 3 sezon hala Netflix e gelmedi?? Acaba başka ülkelerde bu dizi oynuyorsa o yüzden eklenmemiş olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Buradan okuduklarımla bildiğim kadar, bir dizinin yeni sezonunun eklenmesi için Amerika'da bitmiş olması lazım ?? Blacklist adlı dizi 20 mayısta bitti ama 3 sezon hala Netflix e gelmedi?? Acaba başka ülkelerde bu dizi oynuyorsa o yüzden eklenmemiş olabilir mi?

Yayın haklarına bağlı bir durum sanırım yoksa altyazı olmasa dahi içeriği ekliyorlardı örnek; Blacklist İngilizce dil ve altyazısı zaten "birincil" olduğundan ellerinde hazır olsa da Amerika'da da yayınlamamışlar fakat bazı ülkelerde yayınlanmışhttp://unogs.com/video/?v=70281312 böyle bir çok farklı seri/film daha mevcut yayın haklarıyla anlaşmalarla alakalı bir durumdur sonuçta her attıkları adım için yapılan anlaşmalardaki maddelerle uyuşması gerekir kafalarına göre her ülkeye birden ekleyemiyorlardır Amerikada da örnek şuan bir kanalda ya da kanalın uygulamasında(netflix gibi) tekrar gösterimi vardır "atıyorum" o yüzden eklememiş olabilirler o kısımlarını tam bilmiyorum benim görüşüm yeni anlaşmaları ve içerikleri ona göre yapacaklardır zaten hızlıca bu kadar çok ülkeye içerik yayınlamaya başladıkları için zamanla bunları oturtacaklardır.
  • chaturanga C kullanıcısına yanıt
    bu site çok iyi olmuş, netflix e ne eklendi takip edilebiliyor. abone olmadan bakmak çok faydalı.

bu arada the Simpsons gelir mi acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olmak isteyen varsa bende katılırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.