Şimdi Ara

PS3 120GB MULTİMANLI SLİM MODEL - 550TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 PS3 120GB MULTİMANLI SLİM MODEL - 550TL
    Merhaba arkadaşlar oldukca temiz kullanılmıştır.Hatta çalıştığımdan dolayı fazla oynayamadım.Konsolda Multiman yüklüdür.Harici HDD oyun at oyna.Kullanımı çok kolay.

- +2 KOL Orjinal
    - + Orjinal bir oyun oyunları açabilmek için

Fiyat : 550TL 'dir

PS3 120GB MULTİMANLI SLİM MODEL - 550TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Trabzon Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• takas var mı?
  • Ne ile ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip
  • 700 TL 'ye indirilmiştir.
  • hdd yollamıyorsunuz sanırım? bir de 240gblik taksak çalışmaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

hdd yollamıyorsunuz sanırım? bir de 240gblik taksak çalışmaz mı

Harddisk tak çalıştır.Niye çalışmasın.Evet hdd yollamıyorum.
  • Selamlar..

450 Turk Lirası verebilirim cihaza.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119328178

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

Selamlar..

Saygılar.

teşekkürler bulursan söyle bende alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISIran

quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

Selamlar..

Saygılar.

teşekkürler bulursan söyle bende alırım

Bursada 475'e anlaştım. İnegöl çarşısı uludag elektronik hala varsa ellerinde bilmiyorum. 1 ay kadar aradım ama buldum. Haberde vereyim.

Saygılar benden.

• 750 garantili ps4 var bu fiyatlar zor artik max 550 600 ki sahibinden satarsın ancak

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

750 garantili ps4 var bu fiyatlar zor artik max 550 600 ki sahibinden satarsın ancak

ben bu fiyata satıyorum illa satılsın diye gayem yok evde durur arada oynarım.Daha oynamadığım bir sürü oyun var.
  • vay be 2011 yılında aynı cihazın 250 gb olanını 700 liraya almıştım
  • yanlış anlamayın ama aynı fiyattan bir üst konunuzda ps4 var garantili. fiyatta bir revize daha şart.

iyi satışlar dilerim
  • letgo da tonla var multimanlı sağlam cihazlar hemde 400tl falan genelde ve alan yok.

700tl ye ben ps4 sattım ve hatta 700tl cebinden çıkarmayı göze alana ps4 ayarlarım istanbulda kadıköye gelebileceklere yardımcı olurum.
  • Alan ordan alsın o zaman ps4 alıp oyunlara o kadar para vermem ben şahsen.
  • 5 sene kullan, 5 sene aldığının 100 lira daha eksiğine sat. xbox one lar bile 500 lirayı buldu 2. elde.

Tok satıcı anlaşılan.
  • quote:

quote:

750 garantili ps4 var bu fiyatlar zor artik max 550 600 ki sahibinden satarsın ancak

ben bu fiyata satıyorum illa satılsın diye gayem yok evde durur arada oynarım.Daha oynamadığım bir sürü oyun var.

Vay. Arkadaş ne ps3 muş 7 yıl kullan ayni fiyata sat ha sakin söyleme seninki kirik değil mi hele tüm ed oyunlari ps4 de olan nerdeyse. 540 p makine. De ne keramet varsa düşmedi olması gereken fiyat 400 -500 arasiyken ps4 600 kadar düşmüşken. Nedir bu ps3 de olan şey cihaz vahiy mi indiriyor

• quote:

quote:

quote:

Vay. Arkadaş ne ps3 muş 7 yıl kullan ayni fiyata sat ha sakin söyleme seninki kirik değil mi hele tüm ed oyunlari ps4 de olan nerdeyse. 540 p makine. De ne keramet varsa düşmedi olması gereken fiyat 400 -500 arasiyken ps4 600 kadar düşmüşken. Nedir bu ps3 de olan şey cihaz vahiy mi indiriyor

Arkadaşım bedava oynuya biliyor musun ps4 de oyunları ( hayır ) O zaman bir zahmet laf etme.Git o zaman ps4 al yok 540p diyorsun.Bence gayet iyi grafikleri bana göre böyle almak isteyen alır arkadaşım.

• yorum yazmayacaktım ama dayanamadım ne zamanki ps4 kırılır ps3 lerin fiyatı o zaman düşer şimdi 700 tl ye aldığınız ps4 kırılırsa eğer bakın bakalım 1500 tl nin altına bulabiliyor musunuz.
    gereksiz yere arkadaşın ilanını kirletmişsiniz.malzeme onun istediği fiyatı biçebilir varsa teklif vermek isteyen öm dan kendisine ulaşılabilir en nihayetinde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.