Şimdi Ara

Başkanlık sistemi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de uygulanacak başkanlık sistemi illaki bir takım modifiyeden geçmiş bize özgü bir sistem olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız başkanlık sisteminin detaylarını, inceden inceye halka anlatmalı maddeler halinde broşürler dağıtılmalı ki halk bilsin neyi destekleyip desteklemeyeceğini.

Yoksa direkt ABD modeli bir başkanlık sistemi gelmeyecektir.
  • Faşist ve Sadist ruhlu insanların istediği, babadan oğula gibi geçen saçma bir sistem.
  • O kadar çok konuşuluyor ki.Hatta 23 nisanda çocuklara bile sordular.Bu başkanlık sistemi nedir diye?Ama hiç biri açıklamayı istemiyor.Neden abi neden?

• Elinizin altında internet var, açın bakın yahu; çok zor bir şey değil. Hatta adres de vereyim:

http://www.anayasa.gen.tr/hsistemleri.htm
  • aga yeminlen bu iş demokratik açılım işine döndü vakti zamanın dada bir domokratik açılım diye tuturdu ama ieçerigi nedir hiç açıklanmadı ne oldugu hiç bilinmedi bir isimden ibaret öyleki hdp li ler bide bas bas bagırdı nedir bu demokratik açılım diye sonra sonra pkk sazı eline aldı madem öyle gel böyle diye sonuç ortada .... Allah tan sehitlerimize rahmet.............
    şimdide tuturmuşlar bir başkanlık ama ne oldugunu bilen yok yok abd gibi yok bilmem ne gibi yok Türk usulu felan filan ama aynı demokratik açılım gibi içi boş korkuyorum sonunda ülke bütünlüğü ekonomi ve daha fazla sorun sıkıntı dert keder bekliyo bu vatanı milleti............
    işin özü bir adamın egosu şu laf herşeyi özetliyo esasında genelkurmay ve mit başbakanlıga baglı ama ben baş komutanım olurmu böyle birşey...... halbuki başbakanda ona baglı ama işte illa ben yine ben hep ben......................

• Soziologe S kullanıcısına yanıt
    foşik tece mi olacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: trolenyum

foşik tece mi olacaz

Bak adı üstünde ne olduğun belli nickinden, kendin defol git :)
  • Soziologe S kullanıcısına yanıt
    asıl sen defol git klavye erkeği
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.