Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

quote:

Orijinalden alıntı: mamad

quote:

Orijinalden alıntı: stealth213

Valla dayanamadım n11 kullanarak tekramarket üzerinden MSI RADEON RX 470 GAMING X 8GB siparişimi 985 tl ye verdim. Yalnız bu arkadaşta 8 pin var sanırsam benim 7870 2*6 pin kullanıyor. Ama her iki gelen kabloda da ekstradan 2 pin boşta duruyor herhalde ekstra kabloya gerek kalmadan kullanabilirim sanıyorum.

975 liraya 470... Geçmiş olsun.

920 ye msi tr garantili 8 gb 480 aldım dün. Geçmiş olsun

Ne oldu hocam bu iş? En son iade işleriyle uğraşıyordunuz firma sıkıntı çıkarttı mı?

• Herkese merhaba öncelikle ben seneye bilgisayar toplamayı düşünüyorum.Merak ettiğim bu ekran kartlarını seneye almak mantıklı mı yoksa onun yerine yeni serisini mi almak lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Valla dayanamadım n11 kullanarak tekramarket üzerinden MSI RADEON RX 470 GAMING X 8GB siparişimi 985 tl ye verdim. Yalnız bu arkadaşta 8 pin var sanırsam benim 7870 2*6 pin kullanıyor. Ama her iki gelen kabloda da ekstradan 2 pin boşta duruyor herhalde ekstra kabloya gerek kalmadan kullanabilirim sanıyorum.

Ne oldu hocam bu iş? En son iade işleriyle uğraşıyordunuz firma sıkıntı çıkarttı mı?

Nereden aldınız rx 480 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 24 Ağustos 2016; 12:55:36 >

• Dota 2 reborn 1080p ultra vulkan support ile 130 fps alıyorum rx 470 ile
  • hocam sapphire tercih etmenizin nedeni nedir ? sadece fiyat mı yoksa farklı nedenleriniz de var mı?

470 kafamda hep MSI ile canlanıyor nedense. Sanırım tercihim de bu yönde olur gibi.
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    İşlemci o.c geri al. Şuan senin Pc kapanmasının ekran kartınla alakası yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sıkıntı yok hocam. İade. Amazondan Evga dual fan 6 GB 1060 alacağım. 900-1000 aralığında maliyeti var. Vergi de geri gelirse 750-850 arasına mal olur. Garantide de sıkıntı yok. Daha mantıklı geldi.

• incehesap'dan rx 470 4 gb nitro siparişi verdim bakalım hayırlı olsun. Paraf ile 820 liraya denk geldi.
  • Mc_Leopard kullanıcısına yanıt
    2 fanlı 1060 niye göremiyorum amazonda?
  • Arkadşalar msi da gaming app te mod değiştirirken ekran kartı sapıtıyor. Fikri olan var mı bugün silent moda geçtiğimde böyle birşey oldu. Kartı Dün aldım size iade etmeli miyim? yoksa psu dan mıdır ? ACİL YARDIM.
    Ben driverdan veya yazılımdan olduğunu düşünüyorum çünkü tomb raider benchmarkında technopatın aldığı değerleri alıyorum sorun olmuyor fakat kartta bu programla frekans set ederken sıkıntılar çıkıyor var mı bir fikri olan ?

• asadem kullanıcısına yanıt
    1440p ye gecince 4 gb sıkıntı çıkaracak bence ya yoksa ben de almak istiyorum şüphelerim olmasa.

• hangi ekran kartı mantıklı seçim?
    rx480 mi 1060 mı 1060 mini mi
    bunlardan birini seçsek bıle kendi içinde modellerı oluyor

ne önerırsınız
    freesync yok monıtorumde ılerıde f,s, alır mıyım belırsız

1070 e bı dunya para vermek de mantıklı durmuyor ıkıncı el satanlar da sıfır fıyatı istiyor ne mantıksa
    r9 390x aynı performansı verıyorsa onu mu alsak acaba??? ıkıncı el garantılı faturalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 24 Ağustos 2016; 15:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furyhard

Herkese merhaba öncelikle ben seneye bilgisayar toplamayı düşünüyorum.Merak ettiğim bu ekran kartlarını seneye almak mantıklı mı yoksa onun yerine yeni serisini mi almak lazım?

Sistemi toplayacağın zaman piyasadaki paranın hakkını en çok veren kart hangisiyse onu alırsın. Tabi o zaman yeni kartlar çıkmış olur mu bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

hangi ekran kartı mantıklı seçim?
    rx480 mi 1060 mı 1060 mini mi
    bunlardan birini seçsek bıle kendi içinde modellerı oluyor

ne önerırsınız
    freesync yok monıtorumde ılerıde f,s, alır mıyım belırsız

1070 e bı dunya para vermek de mantıklı durmuyor ıkıncı el satanlar da sıfır fıyatı istiyor ne mantıksa
    r9 390x aynı performansı verıyorsa onu mu alsak acaba??? ıkıncı el garantılı faturalı

Bana kalırsa gtx 1060. Eğer amd alacaksanızda rx 470 alın. Daha iyi f/p oranına sahip.

• Deus Ex MD Dx11 benchleri. Şayet yine bir değişiklik olmazsa dx12 desteği Eylül'de

http://wccftech.com/deus-mankind-divided-performance-tested/

Burada da başka bir bench listesi var ;
    http://www.pcgameshardware.de/Deus-Ex-Mankind-Divided-Spiel-55470/Specials/Benchmarks-Test-DirectX-12-1204575/

• Arkadaslar,

Tam 1 aydır beklediğim Sapphire RX 480 8GB Nitro OC+ siparisimi beklemekten yorulduğum için iptal ettim ve Asus Strix Rx 470 OC 4 GB yi sipariş geçtim.

Hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaCKereN

hocam sapphire tercih etmenizin nedeni nedir ? sadece fiyat mı yoksa farklı nedenleriniz de var mı?

470 kafamda hep MSI ile canlanıyor nedense. Sanırım tercihim de bu yönde olur gibi.

Arka plaka olması beni için önemli. Bir de fiyatı biraz daha uygun. Başka bir sebebi yok. Msi da güzel.

Bu arada kart geldi. Sisteme az önce taktım. Teknoloji pazardan almıştım. Ekstra bir koliye koymamışlar. Kendi kutusunun üzerini naylonlayıp göndermişler. Kutuda herhangi bir hasar yoktu. Güvenlik bandı üzerinde sorun yok yani.
    Güncel sürücüyü yüklüyorum. Detayları paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

1440p ye gecince 4 gb sıkıntı çıkaracak bence ya yoksa ben de almak istiyorum şüphelerim olmasa.

Benim monitör 1080p. Geçersem 4k bir monitöre geçerim. O zaman kadar kartı değiştiririz zaten :)
  • turindebrouche kullanıcısına yanıt
    bende dün msi gamingx rx 480 8gb aldım 26sında stoklara gelecekmiş amazonda.Fikrini değiştirirsen diye söyledim :)

20 eylüle kadar elime geçecek umarım.
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.