Şimdi Ara

The Handmaid’s Tale (2017) | Hulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
40.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Margaret Atwood’un The Handmaid’s Tale (Damızlık Kızın Öyküsü) adlı kült distopya romanından uyarlanan MGM Television yapımı dizi, 2017’de Hulu’da yayınlanacak. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin senaryosunu Bruce Miller kaleme aldı. Başrolde son yılların önde gelen kadın oyuncularından Elisabeth Moss yer alacak ve henüz açıklanmasa da büyük olasılıkla Offred karakterini canlandıracak.

Roman 1990 yılında, başrollerde Natasha Richardson, Faye Dunaway ve Robert Duvall’in olduğu bir filme uyarlanmıştı. Filmin yapımcısı Daniel Wilson, Hulu dizisinin de yürütücü yapımcılığını senarist Bruce Miller’ın yanı sıra Fran Sears ve Warren Littlefield’la beraber üstlenecek.

• dizinin erkek başrol oyunucusu Joseph Fiennes oldu:
  • Yvonne Strahovski (Chuck, The Astronaut Wives Club), Hulu’nun yaklaşan draması The Handmaid’s Tale‘in kadrosuna katıldı.

Güzel aktris, Joseph Fiennes‘in karakteri Komutan Waterford‘un eşi Serena Joy olarak karşımıza çıkacak.
  • Nisan 2017'de yayınlanmaya başlayacak.

Kaynak
  • 4 yeni görsel:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yav şu yeni başlayan diziler ilgimi çekiyor ama bitmeden izleyemiyorum. buna da bir şans vermek lazım tabi takıntımdan kurtulabilirsem
  • Yvonne varmış takibe alayım
  • Yvonne falan hikaye ya Alexis Bledel varmış üzerine bir de Elizabeth Moss kombosu.

Sanırım ilk 3 bölüm bu akşam yayınlacak, yarın nete düşmüş olur.
  • İkinci sezonu onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blu tv almış yayın haklarını. Bende niye bulamıyorum diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 12 Mayıs 2017; 16:27:52 >
  • Başroldeki kadını bir tek benmi Meryem Uzerli'ye, diğer bilinen adı ile Alman aksanlı Hürrem'e benzetiyorum.
  • İlk üç bölümü izledim. İzlerken hem gerildim hem sinirlendim. Distopik gözükse de üçüncü bölüm itibariyle o kadar da uzak görünmeyen bir gelecek gibi geliyor. Ve bu beni daha çok sinirlendiriyor. Ben erkek olarak bu kadar sinirlenirken, kadın olup bunları izleyenlere ve izleyeceklere bol sabır diliyorum.
  • Bu sezonun en iyilerinden...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümün altyazısı telife takılmış glaiba hiçbir yerde yok.
    Çevirmenleri bağlıyorlar mı bunlar arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker148

Son bölümün altyazısı telife takılmış glaiba hiçbir yerde yok.
    Çevirmenleri bağlıyorlar mı bunlar arkadaş.

3 ten sonrasının altyazısı yok maalesef
    Altyazı sitelerinden bile kaldırtmış blutv
  • ilk sezon kaç bölümden oluşuyor?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.