Şimdi Ara

LG G5 için SICAK FIRSATLAR (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
36.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de g4 var memnunum fakat gecen s6 eç 1800 di vatanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar spot almayı dusunuyorum hangı serı sorunsuz neye dıkkat etmem gerekıyor sımdıden tesekkur ederım cevaplar ıcın
  • Konu ölmüş kimse almıyor cihazı sanırım
  • Cihazı önümüzdeki hafta almayı planlıyorum, TR garantili en ucuz ne şekilde denk getirebilirim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

çok satması için 1500tl bandına inmesi lazım

+1905

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

çok satması için 1500tl bandına inmesi lazım

+1905

1500'e g5 alana kadar samsung galaxy c7 alırsın mis gibi telefon. tek eksisi kablosuz şarj yok. olsun ama 3000-4000tl lik iphone'lar da da yok

• Arkadaşlar bana g3 ten para iadesi verdiler. Şimdi g5 alacağım lg türkiye garantili olarak alabileceğim en düşük fiyatlı yer neresi ?
  • Şu telefona root atılabilseydi dakika düşünmezdim.
    Hafta sonu mediamarkta tel + foto batarya 2000 TL'ydi.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-se-32gb-pembe-lg-turkiye-garantili-248970200 1759 tl arti 100 chip para sizce nasil sicak mi? Ayrica lg tr garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GkN_CyBeR -- 24 Kasım 2016; 21:56:24 >
  • Up

• Hocam o se olan modeli. Normal g5 degil.

• Baynlar anlamaz se falan:) çok farkı yok galiba ram cpu falan farklı. Bende sonradan fark ettim farklı olduğunu.

• benim de g3 telefonumun para iadesini yaptılar.2000 lira gibi bir fiyata türkiye garantili g5 alınır mı?
    internetten alınca seri numaraları falan önemliymiş sanırım yardımcı olursanız sevinirim
  • Kimsenin elinde görmediğim bir telefon 1200-TL bandına yurt dışı modelinin inmesini bekliyorum. İnerse alınır. yoksa LG'ye o paralar bence çok fazla. Bu ara Vestel telefonlara sevdalıyım. Malum yarısı da olsa yerli üretim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Kimsenin elinde görmediğim bir telefon 1200-TL bandına yurt dışı modelinin inmesini bekliyorum. İnerse alınır. yoksa LG'ye o paralar bence çok fazla. Bu ara Vestel telefonlara sevdalıyım. Malum yarısı da olsa yerli üretim.

Sevdanızın kalıcı olarak sona ermesini istiyorsanız bir tane edinmelisiniz mutlaka..
  • Bu model tutulmadi o yuzden alan yok lg hata yaptı bu telefon seneye 1000 tlye düşer dedi dersiniz

• media markt stokları bile tükenmiş. mağaza teslim olsaydı alırdım.internetten telefon almaya pek sıcak bakmıyorum
  • Benim daha önceden lg türkiye garantili g4 vardı bir sabah baktım kapanmış açılmadı yaw noldu 1500 tl bayıldığımız telefona,düşürmedik etmedik,daha kokusu üstünde sonra garantiye götürdüm adımı telnomu yazdırdım aldılar bir ay sonra aradılar senin g4 ün yerine g5 geldi gel telefonunu al dediler,şaşırdım kaldım,40 yaşıma yaklaştım kendimi ilk defa bu kadar ballı hissettim,düşünsenize 1500 tl veriyon 2500 tllik telefon geliyo,g5 e gelecek olursak telefon 10 numara hele ön ve arka kamerası canavar,serilik desen akıp gidiyo sayfa geçişi olsun uygulamar arası geçiş olsun emme desen kardeş elini vicdanına koy bu para bu telefona verilirmi ,vermem,hakkı 1500 ama lg türkiye garantilisine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.