Şimdi Ara

XPERIA C4 MÜ? HUAWEI GR5 Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elinden tel düşmeyen biri değilim.standart kullanıcı olarak batarya performans iyi olan, hoparlör sesini dışarı vermede iyi, kulaklıkla müzik performansı iyi, kasma, donma ve ısınma yapmayan tel arıyorum.çok aşırı olmamakla birlikte sosyal medya kullanırım ama video/oyun alışkanlığım pek yok.

iphone 5s ve zenfone 5 gibi rezil şarjı olan cihazlardan bıktım.adaylarım başlıktaki teller (özellikle c4).ama farklı önerilerede açığım (asus ve lenovo hariç).yardımınızı rica ediyorum.bütçem 800-1000 tl arası.

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 24 Nisan 2016; 21:37:41 >

• huawei gr5 nasıl bilmiyorum ama c4 için şunları söyleyeyim, çok iyi bir bataryası yok ama rezil de değil, ortalama 5 saat ekran süresi veriyor, hoparlör gayet iyi ses veriyor kulaklık performansı da yeterli, ısınma oluyor ama çok abartılacak bir ısınma söz konusu değil ve performansı etkilemiyor, gayet stabil bir telefon, özetle o fiyat bandında c4 alınası bir telefon
  • ilk tercihim c4 ama gr5 in düzgün bir incelemesini bulana kadar beklemeye karar verdim.elimdeki telefonla 2-3 hafta daha idare edip sonuca göre tercih yapıcam.bilgilendirmeniz için teşekkürler
  • VTİ C4 ;)
  • C4 :)
  • Ben terettut etmeden GR5
  • Karar verdiniz mi?
  • gr5 aldım ve gayet memnunum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Citroen

VTİ C4 ;)

Nick-mesaj

@stalaggh

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

quote:

VTİ C4 ;)

Nick-mesaj

@stalaggh

teşekkürler :)
  • quote:

quote:

VTİ C4 ;)

Nick-mesaj

@stalaggh

Nick tavsiyesi alayım
  • imza da dahilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

quote:

quote:

VTİ C4 ;)

Nick-mesaj

@stalaggh

teşekkürler :)

Rica ederim tekrar hayırlı olsun. Görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz benim de ilgimi çeken bir cihazdır.
  • Hayırlı olsun inşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsınız, şu ana kadar nasıl bir deneyim yaşadınız, kamera bataryası falan iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

Hayırlı olsun inşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsınız, şu ana kadar nasıl bir deneyim yaşadınız, kamera bataryası falan iyi mi?

Teşekkürler hocam.

tabi hemen görüşlerimi aktarayım. gr5 kullanıcılar kulübünde aldığım zaman inceleme yapmıştım.aynen copy paste yapıyorum.

"arkadaşlar telefon için ilk izlenimleri söyliyeyim hemen.gerçi bu 2. gün ama olsun.

öncelikle parmak izi müthiş.uygulamalara kilit koyabilir, kişiye atayabilirsiniz.ve açılma süresi çok hızlı

cihazda hiçbir ısıma,kasma görmedim henüz.ama uzun süre kullanımda test etmek lazım.

batarya tam oturmadı o nedenle kesin birşey söylemek zor olur.ama dün akşam saat 22 civarı %100 şarj olup kurcalamaya başladım ve yaklaşık 25 tane uygulama indirdim.azda olsa oyun oynadım, whatasapp vs. yani 3 saate kadar elimde hiç düşürmedim.ısınma hiç olmadı.şarj %70 e indi ki bu muhteşem bir performans.bunu denerken 4g wifi hepsi açıktı.

halen o şarjla devam ediyorum şuanda işteyim çok kurcalamadım 1-2 tane whatsapp yazışması ve tel görüşmesi yaptım.4g hep açık.şuanda şarjım %56!!!!

ekran kilitliyken ekrana harf çizerek uygulama açabiliyorsunuz.çok pratik.işin güzel yani uygulamalarıda değiştirebiliyorsunuz.örneğin w interneti açarken ben whatsapp la değiştim.

hızlı foto çekmek için ekran kapalıda olsa ses kısma tuşuna 2 kez basıldığında 1.5 saniye içinde foto çekiyor.

tek elle kullanmak için lg g3 lerdede bulunan tek el modu konulmuş.

yine lg deki knock kock mevcut.ama sadece ekranı açıyor.kapamıyor.eğer kapatıyorsada ben bulamadım

kamerası tam orta segment.ne eksik ne fazla.instagram fanatikleri ne der bilmem

2 gb ram in genelde 650mb - 1 gb lik kısmı boş.şuanlık yeterli.

kasa,işçilik güzel.ekranda fazlasıyla yeterli.

telefonu bilgisayara bağladığımda kendine ait arayüz açıldı.gayet başarılı.tek tıklamayla tel görüntüsünü ekrana verebiliyorsunuz.BENDEN TEK EKSİ PUANI ALAN BURASI OLDU!! maalesef çok stabil çalışmıyor.telefonu tanıttım rehberimi ekranda gördüm yedekleme yapmak istediğimde huawei back up ın son versiyonunu indiriniz diyor. fakat zaten en güncel versiyon mevcut?! telefon üzerinden yedeklememi yaptım ama çok güvenemediğim için kurmadım tekrar.kuran bilen varsa ya da hatayı çözebilen lütfen yazsın buraya.eski iphone 5s kullanıcı olarak itunes üzerinden yedeklemelerde o anda yazdığın nota kadar herşeyi geri yüklüyordu.huawei de böylemi bilmiyorum.cihazı yedekleyebilen biri bunu anlatırsa sevinirim!!

sonuç olarak uzun kullanıma bakmak lazım.benim gibi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli.

FAVORİ ÖZELLİĞİM ŞU OLDU: arkada çalışan programlar için cihaz uyarı veriyor.bu programlar güç tüketiyor kapansınmı gibisinden.benim gibi şarja önem veren kişiler için harika.daha önceleri bu özellik için greenify kullanırdım :)

arkadaşlar buda çok önemli.hafıza kartı alanlar class 10 dan aşağıya almasınlar.cihaz hemen uyarı veriyor.bu kart işletim sisteminizi aşırı derecede yavaşlatacaktır diye.

ilk izlenimlerim bunlar."

bunlara ek olarak kasa alüminyum.bu nedenle plastikten görünüm/kullanım olarakta daha iyi.yalnız batarya çıkarılamıyor.burasının artısı eksisi size kalmış.

şarj çok yoğun kullanımda 1 gün gidiyor.normal kullanıımda 2 gün.ben 2 günde 1 şarj ediyorum.

ayrıca android m alacak.betayı alan arkadaşlar kullanılan ram oranının düştüğü ve telefonun daha stabil olduğu söylüyor.

kısacası çok stabil giden ve birçok pahalı telefonda olan özelliklerle donatılmış bir cihaz olarak yorumlayabilirim.soranlara tavsiye edebilirim.tam bir f/p cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 29 Mayıs 2016; 20:42:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.