Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Radyoyu kapatabilirler yine. Malum daha az vergi icin. Radyo olursa yuzde 6 7
    Olmazsa kapatilirsa 2 3

O nerden çıktı hocam olursa 6-7 olmazsa 2-3? Yeni vergi ile her cihazdan trt vergisi alınacak. Markaların radyo koymamaları için bir sebep kalmadı artık.

Yazdigimi anlamamussin. Herturlu vergi aliniyor. Radioyu kapatirsa daha az vergi aliyor. Radio acik kalirsa daha cok vergi aliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Ultrada radyo var
    Deluxede yok
    3te ise belli degil.

Radyo kalkcak diye biliyorum artik.
    Ama tunein radio programi var gercekten radio donanimi olmasina gerek yok artik. Hem cizirti sorunu vs. Yok. Kaliteyide secebiliyosun

Resime bakarsanız görürsünüz. Radyo mevcut. Telefon deluxe.

Sitesinde radio yazmiyor. Ve gsmarenada da yok yaziyor.

• Sitesi

Bu mesaja eklenen görseller:

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::..::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

• Bende akşam izlediğim bir ön inceleme videosunda gördüm. İnceleme yapılan deluxe telefonda radyo vardı. En azından o ülkede olacak sanırım.
  • Gsmarna
    Bu mesaja eklenen görseller:

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::..::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

• Arkadaşlar Zenfone 3 Laser tanıtılmış max 1000 lira bütçem var sizce bekleyeyim mi yoksa başka bir model mi bakayım?
  • Arkadaşlar Laser ve Max'in gelmesi üzerine güncellemeyi yaptım. İyi okumalar.
  • bir de şu telefonlarını tanıtır tanıtmaz piyasaya sürmeyi öğrense bu asus iyi olacak. ekim'de gelecek sanırım. asus'un ara yüzünü seviyorum. takas falan düşünsek o zamana kadar elimizdeki telefonun değeri daha da düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Arkadaşlar Zenfone 3 Laser tanıtılmış max 1000 lira bütçem var sizce bekleyeyim mi yoksa başka bir model mi bakayım?

xiaomi note 3 pro
  • elmanderr E kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir cihaz almayı da düşünüyordum fakat garantisi olmaması nedeniyle vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Çok iyi bir cihaz almayı da düşünüyordum fakat garantisi olmaması nedeniyle vazgeçtim.

Evet ben de Xiaomi telefonlarını severim, ama garanti olayı büyük sıkıntı :(
  • 18.07.16 EDİT:

Arkadaşlar konuya çok ufak bir edit yaptım. Birkaç yeni cümle ve düzeltme o kadar. Dikkat ederseniz görürsünüz. İyi okumalar.
  • 19.07.16 EDIT:

Evet arkadaşlar Tasarım ve Fiyat bölümüne kayda değer bir düzenleme ve her zamanki küçük düzenlemelerimi yaptım.

Benim asıl söyleyeceğim şey ise GFXBench'te Z01B kodlu yeni bir Zenfone olduğu. Henüz kesin bir tahmin yok ancak bu modelin Laser veya Max olduğunu düşünenler var. Fakat bu bir Zenfone 3 üyesi değil de bir Zenfone üyesi olabilir de. Çünkü anlatılan donanımlardan bazıları Laser veya Max ile uyuşmuyor.
    Bu modelde ise Asus yine saçmalayarak telefonu baz Zenfone 3'e benzetmiş. Asus korktuğum gibi gidişatı iyice bozdu. Özellikleri ilk sayfada bulabilirsiniz. İyi okumalar.
  • Asus Samsungu geçti, boyuna yeni model lanse ediyor. Ama önce şu ilk duyurduklarının satışına başlasınlar hayırlısıyla.
  • Eylül gelmeden bir telefon almayı düşünüyorum sizce bu yeni zenfone modelleri yaz sonuna kadar gelir mi yoksa ekimden önce gelmez mi?
  • Asusun yaptığı tam hasta işi. Daha aylar var çıkmasına. G2 nin pili öldü, ekran sarardı. One plus 3 almamak için zor tutuyorum kendimi. Sanki piyasaya yeni giren bi firma. Yap üretimini hazırlığını , sonra tanıt ve sür piyasaya. Eziyet ediyorlar resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Eylül gelmeden bir telefon almayı düşünüyorum sizce bu yeni zenfone modelleri yaz sonuna kadar gelir mi yoksa ekimden önce gelmez mi?
    quote:

Orijinalden alynty: kummbara

Eylül gelmeden bir telefon almayy dü?ünüyorum sizce bu yeni zenfone modelleri yaz sonuna kadar gelir mi yoksa ekimden önce gelmez mi?

Yok hocam Asus Türkiye müdürü bile röportajlarda söyledi, Ekim'de gelecek diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Asusun yaptığı tam hasta işi. Daha aylar var çıkmasına. G2 nin pili öldü, ekran sarardı. One plus 3 almamak için zor tutuyorum kendimi. Sanki piyasaya yeni giren bi firma. Yap üretimini hazırlığını , sonra tanıt ve sür piyasaya. Eziyet ediyorlar resmen.

Aynen hocam, Oneplus 3 iyi telefon, bırakın kendinizi sabredemiyorsanız alın gitsin.
  • Beyler telefon çıktımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beyler telefon çıktımı?

Ohoooooo taaa Ekim'de çıkacak hocam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.