Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • b.g.991 B kullanıcısına yanıt
    2017 de çıksa çıksa snapdragon 835 çıkar ona da kendi adıma param yetmez yine bu tarz cihazlar var piyasada ne bekliyorsunuz anlamıyorum huawei nova plus bu özellikte lenovo p2 bu özellikte 2017 ye ne kaldı orta segmentte bi değişiklik olmaz ama delux alacak olanlar beklesin snapdragon 835 li cihaz alsınlar
  • BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    hocam google yazin cikar le max2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen hala bekleyelim filan yazmayın.Afedersiniz ama enayimiyiz biz hala bu telefonu 1 ay sonra veya 2 ay sonra 1400 e almayımı bekleyelim yapmayın lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TohumAvcısı

Lütfen hala bekleyelim filan yazmayın.Afedersiniz ama enayimiyiz biz hala bu telefonu 1 ay sonra veya 2 ay sonra 1400 e almayımı bekleyelim yapmayın lütfen...

Zaten zamanında çıksaydı bu telefon sony xz gibi şuan belki indirime geçecekti. Hele ki 1-2 ay sonra çıkarsa fiyatları da ona göre indirilmelidir bence. Mesela 3/32 baz model 1100tl, Deluxe 6/64gb 2100tl gibi çünkü bunlara denk cihazlar o zamana kadar bu fiyatlarda görmemiz mümkün hatta ZTE Axon7 2000tl'nin baya altına inebilir.

Onu geçtim en basitinden özür olarak böyle bir politika izlenmelidir bence, çünkü bu yaşananlar bizim için bir fiyasko haline geldi.
    Ben şahsen çok sinirliyim asus'a karşı. Hala annemin 4 yıllık telefonunu kullanıyorum (kendi telefonum bozuldu).
    Samsung'u hiç sevmem ama note 7 faciasından sonra müşteri memnuniyeti ve servis konusunda güç gösterdiler ve tüketici haklarından bağımsız bi sürü olanak sağlandı note 7 alanlara.
    Asus'dan maalesef böyle bir büyüklük bekleyemiyorum.

• Asus telefonu 1000 e getirse ne olur bu satten sonra bunlara güvenip telefon mu alacam ne güncelleme verir ne bişey servise yollasan biz satmadık diye geri yollarlar Allah nasip ederse ya p2 ya da huawei nova ya da plusunu alcam hem servisi iyi hemde stabil cihaz

• Arkadaşlar max 1400 1500 bandında önerilerinizi bekliyorum xiaomi mi5 demeyin çok dayanıksız başka alternatif var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Arkadaşlar max 1400 1500 bandında önerilerinizi bekliyorum xiaomi mi5 demeyin çok dayanıksız başka alternatif var mı acaba ?

http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-8-32gb-ithalatci-garantili-p-HBV000000Y6PL
  • naak98 kullanıcısına yanıt
    2 gündür araştırmalarım sonucu her türlü c7 diyorum 1400 civarı hem şık hem kaliteli
  • quote:

Arkadaşlar max 1400 1500 bandında önerilerinizi bekliyorum xiaomi mi5 demeyin çok dayanıksız başka alternatif var mı acaba ?

mi5 plastik. mi5s metal diye biliyorum. S modeli yeterince direncli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.g.991 -- 2 Aralık 2016; 17:22:38 >
  • Sizleride anlamak güç hem iyi kaliteli premium metal olsun hemde ucuz olsun istiyorsunuz pardonda ulkenin a**ina koydular dolar 3.55 oldu. Ben ciddi ciddi mi5 veya mi5s düşünüyorum su ekonomik krizde (muhteşem ileri görüşlü devlet büyüklerimiz kriz yok diyor israrla) o kadar para veremem disari cikin carsi pazari dolasin yumurta fiyati kactan kaca cikti mesela bi analiz edin ha yok çok param var diyosaniz bana ekonomik kriz vurmadi para var huzur var diyosaniz su konuya yazmayin gidin malum markalarin son modellerinden alip keyfinize bakin

• quote:

http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-8-32gb-ithalatci-garantili-p-HBV000000Y6PL?utm_source=affiliate&utm_medium=go&utm_campaign=cpa&utm_content=63&utm_term=kategori-genel&wt_af=go.domain.kategori-genel.cpa

mate 8 için +1

• quote:

Orijinalden alıntı: BalearicVision

Sizleride anlamak güç hem iyi kaliteli premium metal olsun hemde ucuz olsun istiyorsunuz pardonda ulkenin a**ina koydular dolar 3.55 oldu. Ben ciddi ciddi mi5 veya mi5s düşünüyorum su ekonomik krizde (muhteşem ileri görüşlü devlet büyüklerimiz kriz yok diyor israrla) o kadar para veremem disari cikin carsi pazari dolasin yumurta fiyati kactan kaca cikti mesela bi analiz edin ha yok çok param var diyosaniz bana ekonomik kriz vurmadi para var huzur var diyosaniz su konuya yazmayin gidin malum markalarin son modellerinden alip keyfinize bakin

sakin ol dostum.
    fikirlerine katılıyorum bazı yerlerinde ama
    kimin parası varsa alsın baksın keyfine
    alana hayırlı olsun

• ALmayın bu paraya dolar 2.90 iken çıkanları alın etmez
  • b.g.991 B kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra ne fiyatlar kolay kolay düşer nede epey süre yeni model zor gelir, dolar arttıkça artar, dolar bari fren yapsa, nasıl olacaksa.
  • Bu cihazı şu fiyatla alacak olan da beyin yoktur çok net.Gidin Snapdragon 820'li Xiaomi Mi5 alın 1150 tl'ye canavar gibi telefon.
  • xaomi mi5 iyi cihaz yalnız,
    1- ekran biraz küçük
    2- ithalatçı garantili
    3- malzeme kalitesi zayıf
    4- h.kartı takılamıyor
    5- ses kalitesi düşük(benim için önemli)
    o yüzden beğenmeme rağmen şu an için bana pek alternatif gibi gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aboyhasnoname

Bu cihazı şu fiyatla alacak olan da beyin yoktur çok net.Gidin Snapdragon 820'li Xiaomi Mi5 alın 1150 tl'ye canavar gibi telefon.

Telefon kağıt gibi katlanıyor
  • fiyat saçmalığını bir kenara bırakırsak asus zenfone3 ü oldukça beğenmemin ve beklememin en önemli sebepleri

1- bana göre çok iyi dizayn ve çok goşuma giden safir siyah rengi.
    2- oldukça iyi olan ergonomi ve ekran oranı
    3- genelde oldukça beğenilen ses sistemi
    4- düşürmedikten sonra kolay kolay zarar görmeyen gorilla glass 4 ve cam malzeme olması
    5- 14 nm işlemcisi ile uyumlu oldukça yüksek batarya performansı
    6- aşırı ve yüksek boyutlu oyunla fazla işi olmayanlar için çok iyi sayılabilecek kullanım performansı
    7- fena olmayan kamera oldukça başarılı olan video performansı ve ois-eis olması

kısacası körü körüne beklemedik aslında ama fiyat tutarsızlığını hesaba katamadık benim için şu an bunları verebilecek bir alternatifde doğru dürüst yok, yoksa en son kullandığım cihaz note 5 ti bu tarz bir cihazda almak istemiyorum şimdi artık hayırlısı bakalım, kafama yatarsa zf3 de dahil olmak üzere önümüzdeki günlerde bir seçim yapacağız, kısmet olursa tabi.

• 1300 liralar civarı çıksa fiyat performans ürünü olurdu, yok satardı, ben dahil çok alıcısı vardı. bu paraya alınmaz kesinlikle
    ama alana da hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmez elden.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.