Şimdi Ara

barkod yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • barkod yazıcısı almak ıstıyorum ama fiyatları acayip yüksek onun yerıne normal yazıcı alıp barkod basabilmem mümkünmü yoksa 300-400 tl ye barkod yazıcımı alayım

• Normal yazıcı kağıt kesmez. Çok sık kullanmaya da gelmez.
    Barkod yazıcı almalı, kullanmalısınız.
  • Sıfır ve iki yıl garantili önerebileceğim yazıcı ve fiyatları aşağıda belirttiğim gibidir;
    Godex EZ-1105P barkod yazıcı: 170$+KDV
    Argox OS-214 PLUS barkod yazıcı:160$+KDV
    Argox CP-2140 barkod yazıcı:160$+KDV
    Zebra gc420t barkod yazıcı : 210$+KDV
    Konuyla ilgili bilgi almak istersen hafta içi mesai saatleri içerisinde 0545 580 05 20 numaralı telefondan beni arayabilirsin arkadaşım.

Not: Belirttiğim fiyatlar sadece DONANIM FORM sitesi aracılığıyla arayan arkadaşlar özgüdür, fiyatları internetten araştırabilirsiniz.
  • merhaba,
    normal yazıcınız ile gayet kolay bir şekilde barkod basabilirsiniz. Bunun için excel kullanımanız ve barkod fontunu indirmeniz gerekmektedir.
    Barkodları kafanıza göre oluşturamazsınız belirli bir standart içerisinde olmak zorundadır.
    Sitemizden de bulacabileceğiniz üzere LASER etiket(kesilmiş) dediğimiz ürünlerden de aldığınız zaman rahatlıkla inkjet veya laser yazıcınıdan etiket dahil yazdırabilirsiniz.
    Hızlı ve bobin etiket gerektiği zaman barkod yazıcılarına dönmeniz gerekecektir fakat az işleriniz için kendi yazıcınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    Yardım için bizleri de arayabilirsiniz.
    http://www.barkod.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.