Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım hiç mi takip etmiyorsunuz bu kadar hayati şeyi nası unutursunuz. Sıralamanıza yazık olmuş. Kusura bakmayın ama ösym bu kadar açık belirtilmiş bişeyde tekrardan başvuru açmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adam Lallana

Arkadaşım hiç mi takip etmiyorsunuz bu kadar hayati şeyi nası unutursunuz. Sıralamanıza yazık olmuş. Kusura bakmayın ama ösym bu kadar açık belirtilmiş bişeyde tekrardan başvuru açmaz.

Ah kardeşim başımızı duvarlara vuruyoruz kahrolduk resmen,çıkmadık candan ümit kesilmez eğer siz gibi halimizden anlayan arkadaşlar el verirse bir nebze hareketlilik olacak.
  • Ulan salak salak konuşmuş çoğu kişi. Adam bizim hatamız kabul ediyoruz diye üstüne basa basa söylüyor. Belki özel bi durumu vardı unuttu yahut keyfinden unuttu.Sana ne kardeşim. Adam gelmiş buraya kendi geleceğim için suçlu olduğumu kabul ederek yardım istiyorum diyor. Bazıları da kalkmış niye unuttun nasıl unutursun diye nutuk atıyor. Yardım edecek et etmeyeceksen defol git

Allah yardımcınız olsun bro
  • Başlığa bak Allahım ya sanki ölüm kalım meselesi. Bu işi böyle algılamanızı sağlayan sistemin içine edeyim ben yazık günah gençlerimiz ne halde...

Yine de bir mail atıcam sizin için.
  • Geçmiş olsun fakat böyle sorumsuz kişilerin belli yerlere gelmemesi bizim geleceğimizi aydınlatır.
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeffes -- 10 Temmuz 2016; 14:42:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelpecker

Arayıp başvuru bıraktım. Umarım işinizi halledebileceğiniz bir sonuç olur.

Ellerin dert görmesin kardeşim Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın düşmanıma bile,teşekkür ediyorum.
  • 14 gün boyunca neden yattınız hocam sorumsuzluğunuz
  • Adamlar zaten haftalarca sure taniyo insanlara.2 milyon kisiye sms atcak bi de olur.sen hadi diyelim herkesle baglantini kestin annen baban da mi hic duymadi gazetelerde televizyonlarda bas bas bagirdi adamlar.gecmis olsun sana seneye artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet demirkol 123

Saçma falan gelebilşr ama başvuramayanlar toplanın eylem falan yapım ÖSYM binasının önünde vb. Yerlerde . her şeyi denemeniz lazım .

inşallah bir gelişme olur kardeşim elimizden gelen her şeyi yapıyoruz inan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: billcipher

Ankara genel merkeze gitsene (tabi ankaradaysan) bi kac sene once kayit suresi dolduktan 2 gun sonra kayit yaptiran biri varmış rehber hocam söylemişti ankaraya gitmiş orda halletmisler

hocam bu işin aslı astarı nedir ne değildir lütfen bana ulaşır mısın yarın ösym ana binasına gideceğim sabah başka şehirden yola çıkıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Orijinalden alıntı: ÇantayaBakBe

Ohh rakipler eleniyor, gerçi lys başvurusunu kaçıran adama rakip bile denemez ama

Küçük dünyanda küçük adam olmaya devam etmen dileğiyle,korkak.

Korkak ne alak, küçük dğnya nerden çıktı. 9 kelimende 99 mantıksızlık var. Bizimle deyilsin, zaten okusan da faydası olmazmış,
  • Geçmiş olsun hocam.Doğu illerinde sınav başvuruları geç bitiyordu bi araştırın isterseniz.Ygs kaç k geldi?
  • Hayrına up ygs açıklandıktan 1 hafta sonra lys başvurusu başladı arada kaynadı geçen sene 1 ay sonraydı nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil Patrick Harris

Geçmiş olsun hocam.Doğu illerinde sınav başvuruları geç bitiyordu bi araştırın isterseniz.Ygs kaç k geldi?

Teşekkür ederim hocam evet ygs için uzatılmıştı ama lys için bulamadım öyle bir haber.
    Sözel 25k Eşit Ağırlık 43k Sayısal 130K Eşit Ağırlık öğrencisi olarak hazırlanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Hayrına up ygs açıklandıktan 1 hafta sonra lys başvurusu başladı arada kaynadı geçen sene 1 ay sonraydı nerdeyse

geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 24 martta sonuçlar açıklandı başvurular 8-21 Nisan tarihleri arasında yapılmıştı.Teşekkür ediyorum kardeşim.
  • Arayıp başvuru bıraktım. Umarım işinizi halledebileceğiniz bir sonuç olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Orijinalden alıntı: Adam Lallana

Arkadaşım hiç mi takip etmiyorsunuz bu kadar hayati şeyi nası unutursunuz. Sıralamanıza yazık olmuş. Kusura bakmayın ama ösym bu kadar açık belirtilmiş bişeyde tekrardan başvuru açmaz.

Ah kardeşim başımızı duvarlara vuruyoruz kahrolduk resmen,çıkmadık candan ümit kesilmez eğer siz gibi halimizden anlayan arkadaşlar el verirse bir nebze hareketlilik olacak.

Tamam yardım edicem ben de. Allahtan ümit kesilmez.
  • evet arkadaşlar arayıp bi gerekeni yapsanız kaybedeceğiniz iki dakika ama diğer tarafta binlerce insan 1 senesini kaybedecek.mezun olup bilgisayar falan kullanmayan var internete girmeyen.geçen sene nisan sonuydu bu sene nisan başı yaptılar mal gibi kaldık haberimiz olmadığından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerTOntK

evet arkadaşlar arayıp bi gerekeni yapsanız kaybedeceğiniz iki dakika ama diğer tarafta binlerce insan 1 senesini kaybedecek.mezun olup bilgisayar falan kullanmayan var internete girmeyen.geçen sene nisan sonuydu bu sene nisan başı yaptılar mal gibi kaldık haberimiz olmadığından.

Hocam suçu internette ösymde mezun senesinde arama avamlığında ara
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.